The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Прекъсване при работа на газ

#31
Колежке ако не си сменяла кабели досега тр. да ги смениш.В МП са 108 лв.,може да сложиш ТЕСЛА за 98лв.Доколкото разбирам не си с ГИ или се бъркам?Свещите също са от значение,в МП комплекта е 46 кинти SAGEM но NGK BCPR 6ET са също мн. добро попадение(за 2.0) мотор(12 лв/бр. в EURO 07).
VOLVO V40 2.0/96г. ГИ LOVATO
MITSUBISHI COLT V 1.3/99г.
Когато съдбата ти обърне гръб, не се отчайвай - изчакай я да се наведе!
Reply

#32
ico_kosara007 Wrote:Колежке ако не си сменяла кабели досега тр. да ги смениш.В МП са 108 лв.,може да сложиш ТЕСЛА за 98лв.Доколкото разбирам не си с ГИ или се бъркам?Свещите също са от значение,в МП комплекта е 46 кинти SAGEM но NGK BCPR 6ET са също мн. добро попадение(за 2.0) мотор(12 лв/бр. в EURO 07).
Колега с газов инжекцион съм. Мн добро и според мен. Всичко останало са бели кахъри Smile Аз не съм сменяла- имам си сержиз за това. Не съм такъв разбирач, а и може би по- добре. Кабел май само един е сменян. Но газовото беше на преглед преди месец, а лятото чистиха свещи, маи.... Благодаря за инфото, ще го имам в предвид Smile :oops:
''Внимание! Жена-звяр в колата''
'Никога не е късно да осъзнаеш, че нищо не знаеш'
Volvo V40 2.0l, 140 Hp,
Reply

#33
Миналата събота неработеха, а пък състоянието на ГИ се влоши, грам не прехвърля даже клапана в бутилката неотваряше и си карах на бензин, че днеска ми почистиха газовия клапан което трябваше да го направят първия път при смяна на филтрите . Оправи се засега , естествено парички не съм давал :!:
Гпедам за кабели и свещи си говорите моите вече 35 000 км. ги карам немиправят въртели ,някои сменят свещи на 20 000 други на 50 000 км. кабел като направи проблем тогава ще сменя, един съфорумник му правеше проблем бобината (прекъсват чат пад двата цилимдъра и му светва лампата на тракшъна -DSA) даде 68 лв. в МП и пр.
Reply

#34
Моят красавец отива в сервиз тея дни. Почна да губи обороти. На свободна придърпва много... Стискам палци да са свещи или кабели, най- мн филтър. Не ми се иска да ми се разбутва газовото. Колата е внос и там е слагано за сега проблем е нямало.... Газовото е от Италия, красива кръгла бутилка на мястото за резервната гума Smile :oops:
''Внимание! Жена-звяр в колата''
'Никога не е късно да осъзнаеш, че нищо не знаеш'
Volvo V40 2.0l, 140 Hp,
Reply

#35
Колега JAMIX ,в студено време при преминаване от бензин на газ е необходимо да се изфорсира колата за да не изгасне.А пък за смяната на свещи и кабели аз лично не ги пипам докато не почнат да правят проблем.Ако тези неща са сменени и пак придърпва значи е от самия ГИ и трябва доктор.
VOLVO V40 2.0/96г. ГИ LOVATO
MITSUBISHI COLT V 1.3/99г.
Когато съдбата ти обърне гръб, не се отчайвай - изчакай я да се наведе!
Reply

#36
Зависи колко е студено на мен ми прехвърляше без проблем при първо палене на -6 С без форсаж ,предполагам оказва влияние и колко газ имаш в бут. ако е 2 ,3л. , газта се свива на ниска тем. и налягането може да е по слабо.... Както казах може и от бобина да стане това придърпване макар и със здави кабели и свещи. В БГ. газта и несамо.... е много мръсничка и трябва да се обръща внимание на филтри и клапани по системата :wink:
Reply

#37
Първата година след като си сложих ГИ нямаше нужда от подаване на газ при прехвърляне.След това при по-хладно време се получи това нещо.Иначе всичко друго си работи добре.Почна да ми придърпва по едно време ама като смених първо свещи после кабели и всичко си дойде на място(засега 2 години).
VOLVO V40 2.0/96г. ГИ LOVATO
MITSUBISHI COLT V 1.3/99г.
Когато съдбата ти обърне гръб, не се отчайвай - изчакай я да се наведе!
Reply

#38
Бушони. кабели, мембрани, уплтнение... и до тук 160 кинта... Cry Да се надявам, че вече е самолет Smile Big Grin
''Внимание! Жена-звяр в колата''
'Никога не е късно да осъзнаеш, че нищо не знаеш'
Volvo V40 2.0l, 140 Hp,
Reply

#39
Tънко си минала то само кабелите са стотак.
VOLVO V40 2.0/96г. ГИ LOVATO
MITSUBISHI COLT V 1.3/99г.
Когато съдбата ти обърне гръб, не се отчайвай - изчакай я да се наведе!
Reply

#40
ico_kosara007 Wrote:Tънко си минала то само кабелите са стотак.
Де късмет- кабелите си ги имах в колата...- и стуваха 48 лева Smile свещите са ми по 15 лева. Предните бяха бош по 5 лева бройката..... Сега обаче звера няма грешка Smile
''Внимание! Жена-звяр в колата''
'Никога не е късно да осъзнаеш, че нищо не знаеш'
Volvo V40 2.0l, 140 Hp,
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)