The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined array key "dateline" - Line: 1000 - File: inc/functions_post.php PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/inc/functions_post.php 1000 errorHandler->error_callback
/inc/functions_post.php 834 get_post_attachments
/showthread.php 1121 build_postbit
Warning [2] Undefined array key "dateline" - Line: 1000 - File: inc/functions_post.php PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/inc/functions_post.php 1000 errorHandler->error_callback
/inc/functions_post.php 834 get_post_attachments
/showthread.php 1121 build_postbit
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Прекъсване при работа на газ

#41
Какъв модел са тия кабели че толкова евтини и откъде ги купи.Най-ниската цена за кабели която съм виждал е 98 кинта,а най-високата 150лв.
VOLVO V40 2.0/96г. ГИ LOVATO
MITSUBISHI COLT V 1.3/99г.
Когато съдбата ти обърне гръб, не се отчайвай - изчакай я да се наведе!
Reply

#42
ico_kosara007 Wrote:Какъв модел са тия кабели че толкова евтини и откъде ги купи.Най-ниската цена за кабели която съм виждал е 98 кинта,а най-високата 150лв.
Тесла се викат Smile Силиконови и никак не са лоши Smile предният собственик ги беше купувал малко преди да продаде колата.... Беше сменен само единият тогава, но до сега не беше мръднал. Мисля, че TESLA са чешки продукт. Има и добри и лоши отзиви... Не знам мога да кажа, ако се скапят скоро, което ме съмнява. Но за свещите зяпнах....
''Внимание! Жена-звяр в колата''
'Никога не е късно да осъзнаеш, че нищо не знаеш'
Volvo V40 2.0l, 140 Hp,
Reply

#43
Силно се надявам да не се окаже на пролет, ако не и по- рано да се слагат БЕРУ...
''Внимание! Жена-звяр в колата''
'Никога не е късно да осъзнаеш, че нищо не знаеш'
Volvo V40 2.0l, 140 Hp,
Reply

#44
Колежке Кондова,

Спокойно за кабелите. Аз съм с Тесла от есента на 2007г и са ОК. Относно свещите би ти дал следния съвет, за в бъдеще да знаеш, че от оригинални свещи Волво купени от МП по- добри и сигурни като качество няма да намериш. На всичкото отгоре са и по евтини. Аз преди да сложа сегшните свещи/от МП/ бях с БОШ с които си изкарах около 30хил. км.и бяха около 15-16лв за брой но се оказаха истинки БОШ. Четейки предните ти постове и аз стигнах до извода, че си за мембрани.
Reply

#45
del Wrote:Колежке Кондова,

Спокойно за кабелите. Аз съм с Тесла от есента на 2007г и са ОК. Относно свещите би ти дал следния съвет, за в бъдеще да знаеш, че от оригинални свещи Волво купени от МП по- добри и сигурни като качество няма да намериш. На всичкото отгоре са и по евтини. Аз преди да сложа сегшните свещи/от МП/ бях с БОШ с които си изкарах около 30хил. км.и бяха около 15-16лв за брой но се оказаха истинки БОШ. Четейки предните ти постове и аз стигнах до извода, че си за мембрани.
Доста неща бяха, освен мембрана, уплътнение и нещо почестено. Все пак на газовото кутията ми е строшена... Аиде сега дано вс е 6 Smile
''Внимание! Жена-звяр в колата''
'Никога не е късно да осъзнаеш, че нищо не знаеш'
Volvo V40 2.0l, 140 Hp,
Reply

#46
За коя кутия става въпрос?Предполагам на въздушния филтър или?Ако имаш възможност пусни някоя снимка.Поздраи!
VOLVO V40 2.0/96г. ГИ LOVATO
MITSUBISHI COLT V 1.3/99г.
Когато съдбата ти обърне гръб, не се отчайвай - изчакай я да се наведе!
Reply

#47
Мда, кутията на въздушния. До колкото ми е известно има клапан на нея, които при мен липсва Smile         Всъщност тиксото покрива дупката...
''Внимание! Жена-звяр в колата''
'Никога не е късно да осъзнаеш, че нищо не знаеш'
Volvo V40 2.0l, 140 Hp,
Reply

#48
Да ти кажа честно на това място няма никакъв клапан просто е счупен капака.Такава кутия купих преди 5-6 месеца за 30 кинти(ама доста търсене падна,а цените почваха от 50-60).За 1.8 и 2.0 мотор е една и съща кутията.
VOLVO V40 2.0/96г. ГИ LOVATO
MITSUBISHI COLT V 1.3/99г.
Когато съдбата ти обърне гръб, не се отчайвай - изчакай я да се наведе!
Reply

#49
ico_kosara007 Wrote:Да ти кажа честно на това място няма никакъв клапан просто е счупен капака.Такава кутия купих преди 5-6 месеца за 30 кинти(ама доста търсене падна,а цените почваха от 50-60).За 1.8 и 2.0 мотор е една и съща кутията.
Не съм мн сигурна за клапана, почти съм сигурна. Дано не греша :? Мисля, че клапана се слага допълнително, за регулиране на нещо си (налягането)... Колеги бъркам ли? Sad
''Внимание! Жена-звяр в колата''
'Никога не е късно да осъзнаеш, че нищо не знаеш'
Volvo V40 2.0l, 140 Hp,
Reply

#50
Ако колата преди монтажа на ГИ е била с обикновена газова, то е възможно там да е имало клапан. С ГИ не ти трябва такъв, защото т.н. "обратен огън" т.е. прословутите гърмежи пукащи или тръби или кутия, просто липсват. Кутията може да се залепи с горещо лепило или с поялник и естествено подходяща пластмаса.Това с тиксото е половинчато решение. Другия вариант е ясен-нова/втора ръка/ горна част на филтърната кутия. Успех колежке, малко са ентусиастките, като теб в нашия форум =D> =D> =D> .
\\// (())  ||_  \\//  (()) S60 D5 185+к.с. М66.
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)