The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined array key "dateline" - Line: 1000 - File: inc/functions_post.php PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/inc/functions_post.php 1000 errorHandler->error_callback
/inc/functions_post.php 834 get_post_attachments
/showthread.php 1121 build_postbit
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Прекъсване при работа на газ

#61
ico_kosara007 Wrote:Да на брат ми мисля че е с два клапана.Иначе от снимките се вижда че е обикновена газова уредба.Това не е проблем кой знае какъв.Единствено лятото при вкл. климатроник се спъва.Колежке само ме интересува какъв ти е разхода сега зимата градско?
Не е засичана.... колата е от лятото.... Звучи идиотски, но никога не е късно да разбереш, че нещо не е както си си го представил .... Cry Cry Cry Cry Cry
''Внимание! Жена-звяр в колата''
'Никога не е късно да осъзнаеш, че нищо не знаеш'
Volvo V40 2.0l, 140 Hp,
Reply

#62
Не се отчайвай колежке.Само можеш да се радваш че имаш възможност да караш на евтиното гориво.Поздравявам те за ЕНТУСИАЗМА да излезеш в студа да направиш снимки!Много малко хора биха го направили.Аз лично щях да оставя за др. ден.Ако ти представлява интерес ще снимам изпълнението на кутията на възд.филтър на обикновеното газово.
VOLVO V40 2.0/96г. ГИ LOVATO
MITSUBISHI COLT V 1.3/99г.
Когато съдбата ти обърне гръб, не се отчайвай - изчакай я да се наведе!
Reply

#63
Колеги... има клапан, който се вижда още на първите снимки. Онзи алуминиев фланец, захванат за кутията. Той трябва да се затваря, когато газовата "гръмне" в тръбата. Но като гледам тиксото по кутията....явно нещо не е сработил или просто някой е съсипал кутия за 10-ки левове, като е слагал клапан, който да се отвори, ако случайно другия не се затвори :roll: (още повече че точно там седи един дифузор, който помага за резонансно пълнене...и подобрява обемната ефективност на двигателя....а в тази кутия, най-вероятно вече го няма) . Вижда се също и плочката, с маркучите за газта малко по-надолу.
И като сте почнали да слагате снимки на моята кошница... Big Grin ето как изглежда кутията и смукателният маркуч...оригинално, без никакви простотии.


Attached Files Thumbnail(s)
   
[Image: main.php?g2_view=core.DownloadItem&g2_itemId=27919]
Volvo V40 2.0 1998
Reply

#64
ico_kosara007 Wrote:Не се отчайвай колежке.Само можеш да се радваш че имаш възможност да караш на евтиното гориво.Поздравявам те за ЕНТУСИАЗМА да излезеш в студа да направиш снимки!Много малко хора биха го направили.Аз лично щях да оставя за др. ден.Ако ти представлява интерес ще снимам изпълнението на кутията на възд.филтър на обикновеното газово.
Не се отчайвам, а се чудя защо навсякъде (сервиз) дори газмена твърди че е инжекцион. На всички е ясно, че поназнайвам, а не разбирам, но все пак. Ще се радвам за снимки Smile :oops: Колата не е само моя... Компютъра показва разхода на бензин, но не и на газ..... горе долу когато е засичана с климатроник-10-12... Ще се вясна до газмена... може пък да ми обесни къде е инжекциона в цялата история :roll: :pain10:
''Внимание! Жена-звяр в колата''
'Никога не е късно да осъзнаеш, че нищо не знаеш'
Volvo V40 2.0l, 140 Hp,
Reply

#65
Не се притеснявай, но с "газ-мена" си поговори. Може да се измъкне по налъми с нещо от типа: "Нали колата е газифицирана , а инжекциона е на бензина"- или тъпотия от сорта. Важното е, че вече си направила всичко, което ще възпрепятства в близко бъдеще подобни гърмежи-визирам най-вече кабели и свещи.

П.П. Видях, че си поправила и профила си. По-добър вариант щеше да е обратния, но ти да си здрава и безпроблемно да си караш/карате/ колата!!!
\\// (())  ||_  \\//  (()) S60 D5 185+к.с. М66.
Reply

#66
100Y0 Wrote:Не се притеснявай, но с "газ-мена" си поговори. Може да се измъкне по налъми с нещо от типа: "Нали колата е газифицирана , а инжекциона е на бензина"- или тъпотия от сорта. Важното е, че вече си направила всичко, което ще възпрепятства в близко бъдеще подобни гърмежи-визирам най-вече кабели и свещи.

П.П. Видях, че си поправила и профила си. По-добър вариант щеше да е обратния, но ти да си здрава и безпроблемно да си караш/карате/ колата!!!
Ще пиша какво е станало... предният собственик твърдеше същото, в сервиз първият път същото... все тая ... Поправих го защото се почуствах кофти... Надявам се да няма общо с данъка и талоните (информацията в компютрите, а не книжната, която е в мен) За каското вече разбрах, че само на пълна щета ти се изплаща това което е в полицата, но може ако се установят несъответствия да не ти платят....
''Внимание! Жена-звяр в колата''
'Никога не е късно да осъзнаеш, че нищо не знаеш'
Volvo V40 2.0l, 140 Hp,
Reply

#67
kondova_v40 Wrote:Ще пиша какво е станало... предният собственик твърдеше същото, в сервиз първият път същото... все тая ... Поправих го защото се почуствах кофти... Надявам се да няма общо с данъка и талоните (информацията в компютрите, а не книжната, която е в мен) За каското вече разбрах, че само на пълна щета ти се изплаща това което е в полицата, но може ако се установят несъответствия да не ти платят....
Обикновено не се изплаща застрахователната сума в пълния размер... прочети си Общите Условия Wink
[Image: main.php?g2_view=core.DownloadItem&g2_itemId=27919]
Volvo V40 2.0 1998
Reply

#68
LeecH Wrote:
kondova_v40 Wrote:Ще пиша какво е станало... предният собственик твърдеше същото, в сервиз първият път същото... все тая ... Поправих го защото се почуствах кофти... Надявам се да няма общо с данъка и талоните (информацията в компютрите, а не книжната, която е в мен) За каското вече разбрах, че само на пълна щета ти се изплаща това което е в полицата, но може ако се установят несъответствия да не ти платят....
Обикновено не се изплаща застрахователната сума в пълния размер... прочети си Общите Условия Wink
говоря принципно... както и да е ....
''Внимание! Жена-звяр в колата''
'Никога не е късно да осъзнаеш, че нищо не знаеш'
Volvo V40 2.0l, 140 Hp,
Reply

#69
Здравей отново. Не трябва да се чувстваш кофти пред нас, а тези,които са спестили истината трябва да им е кофти пред теб. Приятен ден и горе главата!!!
\\// (())  ||_  \\//  (()) S60 D5 185+к.с. М66.
Reply

#70
100Y0 Wrote:Здравей отново. Не трябва да се чувстваш кофти пред нас, а тези,които са спестили истината трябва да им е кофти пред теб. Приятен ден и горе главата!!!
Далеч съм от мисълта да ми е кофти пред вас. В крайна сметка не съм всезнаеща и можеща- стават грешки, а хубавото е, че има кой да ми ги покаже Smile За това по- скоро благодаря, отколкото съжалявам Smile лек ден и на вас! :mrgreen:
''Внимание! Жена-звяр в колата''
'Никога не е късно да осъзнаеш, че нищо не знаеш'
Volvo V40 2.0l, 140 Hp,
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
2 Guest(s)