The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Брутален тунинг в България

#51
gurgata Wrote:Какво означава [at]?
@
Don't tell me there's no hope at all
Together we stand, divided we fall
Reply

#52
аха добре, и аз така си помислих :oops:
Enjoy your volvo's
Reply

#53
аха добре, и аз така си помислих :oops:
Enjoy your volvo's
Reply

#54
Дааааа , с риск да ме оплюете ще задам въпроса си , и защо и са всички тези коне , че и НОС сложили даже Big Grin , на тази семейна лимузина , ако не за гъзария ?

Снобарско ми е някак , много за очите без реално приложение , а някъде по света в момента умира поредното дете , от ГЛАД :evil:
Колкото повече , толкова повече
Reply

#55
Дааааа , с риск да ме оплюете ще задам въпроса си , и защо и са всички тези коне , че и НОС сложили даже Big Grin , на тази семейна лимузина , ако не за гъзария ?

Снобарско ми е някак , много за очите без реално приложение , а някъде по света в момента умира поредното дете , от ГЛАД :evil:
Колкото повече , толкова повече
Reply

#56
Прав си за поредното дете, но...в името на поредното умиращо от глад дете, ще слезеш ли от Волвото (без грам тунинг) да ходиш пеша...?! Тези коли са мания! А за умиращите деца...кофти! Животът е несправедлив...
Safety, Quality, Environment!
V40, 1.9 TDI, 98-a!
Reply

#57
Прав си за поредното дете, но...в името на поредното умиращо от глад дете, ще слезеш ли от Волвото (без грам тунинг) да ходиш пеша...?! Тези коли са мания! А за умиращите деца...кофти! Животът е несправедлив...
Safety, Quality, Environment!
V40, 1.9 TDI, 98-a!
Reply

#58
raxell Wrote:Дааааа , с риск да ме оплюете ще задам въпроса си , и защо и са всички тези коне , че и НОС сложили даже Big Grin , на тази семейна лимузина , ако не за гъзария ?

Снобарско ми е някак , много за очите без реално приложение , а някъде по света в момента умира поредното дете , от ГЛАД :evil:

Ей ти пък как ги набърка тука тези деца Big Grin По твойта логика дай да се откажем от всички удоволствия на този свят, щото те по принцип не са жизнено важни Big Grin Ми ти като ходиш на кино и хвърляш на вятъра обяда на две умиращи деца. Замислял ли си се за това? :wink:
Reply

#59
raxell Wrote:Дааааа , с риск да ме оплюете ще задам въпроса си , и защо и са всички тези коне , че и НОС сложили даже Big Grin , на тази семейна лимузина , ако не за гъзария ?

Снобарско ми е някак , много за очите без реално приложение , а някъде по света в момента умира поредното дете , от ГЛАД :evil:

Ей ти пък как ги набърка тука тези деца Big Grin По твойта логика дай да се откажем от всички удоволствия на този свят, щото те по принцип не са жизнено важни Big Grin Ми ти като ходиш на кино и хвърляш на вятъра обяда на две умиращи деца. Замислял ли си се за това? :wink:
Reply

#60
Не съм против тунинга и глезотийките , а против подмяната на ценностите но това е друда тема :wink: Хайде стига спам :oops:
Колкото повече , толкова повече
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)