The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined array key "dateline" - Line: 1000 - File: inc/functions_post.php PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/inc/functions_post.php 1000 errorHandler->error_callback
/inc/functions_post.php 834 get_post_attachments
/showthread.php 1121 build_postbit
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Покупка на 460??

#11
miro343 Wrote:само да добавя за моторите и 1.6
следя темата с интерес .......ще се намеся по-късно
Big Grin
Колега казвай всичко което можете да споделите ще ми е от полза плюсове или миноси на колата :wink: Все пак да знам какво си купувам Smile
Reply

#12
Ако искаш що не хвърлиш едно око на моето 460 1.7турбо бензин 1990г.
Колата е с кожен салон,бордови компютър,климатик,лети джанти,abs,ел.огледала,ел.стъкла.черен металик.
Колата е добра,струва си да се види.
Reply

#13
chichometo Wrote:Ако искаш що не хвърлиш едно око на моето 460 1.7турбо бензин 1990г.
Колата е с кожен салон,бордови компютър,климатик,лети джанти,abs,ел.огледала,ел.стъкла.черен металик.
Колата е добра,струва си да се види.
Добре звучи,но ще търся нещо по новичко нещо 95-96г


Attached Files Thumbnail(s)
   
Reply

#14
Да си кажа и аз, 1та ми кола беше 460 1,8и 90г. и докато не се блъснах с нея нямах никакви проблеми. сега съм с в40, но ни трябваше 2ра кола и вчера, да се похваля взехме пак 460(носталгия може би) само, че бодигард 94 г. 1,7и май е 100 коня по мои сметки(75кв). за него още нямам впечатления, но изглежда добре. Само незнам двигателя на рено или на волово е, понеже на него си пише волво, докато на старото ми не пишеше. Иначе върви много, даже не съм сигурен, дали няма да дръпне на в40ката, ама ще ги пробвам на дуел :lol:
та за колегата , мога да му кажа да скача, много добри коли са.
А и това за олегналите хора. Не знам, аз съм на 25 и ми е супер, че карам волво
Reply

#15
gramov Wrote:Да си кажа и аз, 1та ми кола беше 460 1,8и 90г. и докато не се блъснах с нея нямах никакви проблеми. сега съм с в40, но ни трябваше 2ра кола и вчера, да се похваля взехме пак 460(носталгия може би) само, че бодигард 94 г. 1,7и май е 100 коня по мои сметки(75кв). за него още нямам впечатления, но изглежда добре. Само незнам двигателя на рено или на волово е, понеже на него си пише волво, докато на старото ми не пишеше. Иначе върви много, даже не съм сигурен, дали няма да дръпне на в40ката, ама ще ги пробвам на дуел :lol:
та за колегата , мога да му кажа да скача, много добри коли са.
А и това за олегналите хора. Не знам, аз съм на 25 и ми е супер, че карам волво
Абе то всичко хубаво ама нещо все ми се виждат малки коне (това са само двигатели на Рено).Само французин може да го измисли от 1.8 двигател 90к.с. Big Grin хората от такива двигатели вадят по 115-120 к.с. те 90 и за това малко ме притеснява,че хем ще харчи много хем няма да върви а и аз както се ориентирам към 2.0 :roll:
Reply

#16
ами за това 1,8/90к мога да каже, че беше пушка, днеска след изввестно каране и на 100те магарета, се до обедих, че се представят ама много добре. на 2ра си направих 100 без проблеми. абе най добре покарай да сам да усетиш.
да не забравя за разхода да кажа, даваше ми средно 9 като в града и 10 е стигало а на вън най малко съм го засичал на 7, като го караш нормално 100 110.иначе около 8-9 при повече натискане.
Reply

#17
raceteam Wrote:
gramov Wrote:Абе то всичко хубаво ама нещо все ми се виждат малки коне (това са само двигатели на Рено).Само французин може да го измисли от 1.8 двигател 90к.с. Big Grin хората от такива двигатели вадят по 115-120 к.с. те 90 и за това малко ме притеснява,че хем ще харчи много хем няма да върви а и аз както се ориентирам към 2.0 :roll:
Quote:

Този двигател е моноинжекция затова е 90 к.с.
Ако ще слагаш газова уредба е подходящ, ако ще караш на бензин вземи 1.7 102 к.с или 2.0 109 к.с
Reply

#18
Здрасти пич, сега да ти кажа мойто виждане. Моя бодигард е 460 96г. 1.8mI 90к.с.. Проблеми имах единствено с моторчето на празен ход, и сензора за състояние на дроселната клапа. Мога да ти кажа, че всичко е от подръжката, имам всички екстри за модела, ел.стъкла, ел. огледала, подлакътник, бар, лети джанти,ABS, климатик, чупещ волан, кожен салон, + парктроник + фабрична газова. Предстои ми смяна на съединителя поради техническо обслужване, просто му дойде времето. Ускорението е, за кола 1.500кг повече от задоволително. Градско на безнин ми вади 8-9/100 в зависимост от периода зима-лято, а извънградско при спазване на ограниченията 6,7 - 7, иначе при скорост 150-160 си е 9,5/100 това без включен климатик.На газ градско много рядко я карам и затова не мога да ти кажа нищо, но извънградско при 150-160 е към 10-10.5/100 .Все още си държи и подържа добри скорости 160-170км/ч без значение газ/безнин. Максималната скорост която дават на тези модели е 176км/ч. И аз когато искам си я правя. Купето е много добре звукоизолирано. Скърцане по тапицерията има, но с музика в колата въобще не се усеща. Волана е стегнат и имаш усет за колелата във свеки един момент от време. Окачването е малко твърдо и това й дава лек агресивен вид. Ръжда - имаше шупнали "пуканки" по задните вежди, които отстраних веднага щом забелязах, сега няма и спомен от ръжда или каквито и да е наченки. Човек се съди по-колата - колкото е по-лъскава колата, толкова е по-къса на жената полата. Ами това е. Весели празници!
Reply

#19
Абе казвам ви аз че колата е за улегнали хора. Всичко изписано до сега го потвърждава. КАЗВАМ УЛЕГНАЛИ, А НЕ СТАРИ - ДА СИ ИМАМЕ УВАЖЕНИЕТО, МОЛЯ МОЛЯ :wink:
Reply

#20
гого, какво имаш в предвид под улегнали хора
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)