The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Волво XC 70 D5 163к.с. 2005г. АВТОМАТИК на части

#51
Здравей колега,
имаш ли казанчето за хидравликата и капачката, евентуално каква е цената по отделно и заедно, трябва ми и ел. заключващото палче на капачката на резервоара, обезопасителната кука на предният капак, кората под двигателя и кутията на въздушният филтър с тампоните под нея.
Поздрави:
Николай
Volvo XC90 2.4D '2008

[Image: 686753.png]
Reply

#52
Здрасти, случайно да са останали надлъжните рейки за багажник на покрива?
Reply

#53
Zahariev Wrote:Здравей колега,
имаш ли казанчето за хидравликата и капачката, евентуално каква е цената по отделно и заедно, трябва ми и ел. заключващото палче на капачката на резервоара, обезопасителната кука на предният капак, кората под двигателя и кутията на въздушният филтър с тампоните под нея.
Поздрави:

Казанче за хидравликата имам комплект 30лв. Машинката за заключване на капачката 20лв.Куката незнам дали я имам,но ако я намеря-ще е подарък,кора нямам,на кутията на филтъра съм продал капака,основата е в отлично състояние със щипките цена 50лв.,а за тампоните не си спомням какви са,но ако можеш да ми ги снимаш ще ги потърся.
Reply

#54
Колега имаш лично съобщение!
Николай
Volvo XC90 2.4D '2008

[Image: 686753.png]
Reply

#55
Zahariev Wrote:Колега имаш лично съобщение!


Нямам лично колега,нещо форума не работеше :?: :tfrag:
Reply

#56
Мерси за частите колега!
Имам нужда от още.. от време на време шофьорската врата нещо не се отключва от централното, та имаш ли машинката за заключването, цена?
Мерси предварително!
Николай
Volvo XC90 2.4D '2008

[Image: 686753.png]
Reply

#57
Колега нямам я тази машинка,а и на десния волан предните машинки са различни :oops: :oops:
Reply

#58
yamaha-racing Wrote:Колега нямам я тази машинка,а и на десния волан предните машинки са различни :oops: :oops:
Много ти благодаря за инфото, бях се засилил да вземем от ebay.co.uk.. значи ще търся в тук.
Иначе поне като сме започнали лафа, имаш ли релета от таблата, трябват ми няколко за REM-а? Корите от багажника дали ти се намират още, че успях да посчупя моите?
Поздрави
Николай
Volvo XC90 2.4D '2008

[Image: 686753.png]
Reply

#59
Има доста релета,трябва само да уточниш в коя кутия и къде точно се намира определеното реле,а за корите мисля,че има останала някоя още,другата седмица ще изровя всичко и ще пиша.
Reply

#60
Трябва ми от задния модул - REM-a, малките черни релета - RMI с 5 крачета, най-масовите в колата:
[Image: klz1312606409s.jpg]
Предполагам на CEM-а са същите..
Николай
Volvo XC90 2.4D '2008

[Image: 686753.png]
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)