The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
460 не иска да върви

#31
Споко тя и без това не може да върви така, че не трябва да те притеснява Big Grin това на базик ама виж си дюзите да не са запушени на инжекциона
Reply

#32
Привет,
споделям, че смених датчика за налягане на въздуха и колата заспа. Както не забива муцуната, така и оборотите не мърдат, супер. Благодаря на всички за идеите.
Reply

#33
А честито !
Reply

#34
George Wrote:Привет,
споделям, че смених датчика за налягане на въздуха и колата заспа. Както не забива муцуната, така и оборотите не мърдат, супер. Благодаря на всички за идеите.
Къде се намира този датчик? Пусни моля те снимка, за да знаем!
Reply

#35
Първо да ви се оплача, беше супер няколко дни и пак започна да забива. Тестърчето показва единствено грешка за въпросния датчик.Навих тези , от които го купих да ми го подменят, че е дефектен и утре ще ми го изпратят, но нещо ме гложди, че пак така ще стане.Не се сещам от какво се скапва и се надявам наистина да е бил дефектен. Иначе утре ще го снимам и ще кача снимка.
Reply

#36
Първо да ви се оплача, беше супер няколко дни и пак започна да забива. Тестърчето показва единствено грешка за въпросния датчик.Навих тези , от които го купих да ми го подменят, че е дефектен и утре ще ми го изпратят, но нещо ме гложди, че пак така ще стане.Не се сещам от какво се скапва и се надявам наистина да е бил дефектен. Иначе утре ще го снимам и ще кача снимка.
Reply

#37
Колега следя темата с интерес. До къде стигна минаха месеци, аз нямах достъп до нет частично много дълго време и видях, че съм изтървал и срещата за което ме хвана малко яд, но каквото такова. Оправи ли се колата? Провери ли и компресията в цилиндрите на диагностика?
Reply

#38
какво стана с колата, при мене е моноинжекция като не показва никакви грешки поне вчера като я тествах....
Reply

#39
4-1-2 -късо съединение или прекъсване във веригата на компа/ECU/. Нека някой да коментира това - от какво се получава и какво трябва да се направи.
Reply

#40
gogo Wrote:4-1-2 -късо съединение или прекъсване във веригата на компа/ECU/. Нека някой да коментира това - от какво се получава и какво трябва да се направи.

Та на въпроса. Arrow
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)