The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Предно стъкло и решетка за 340 ...

#1
Не бях сигурен къде да сложа темата но тя все пак е за 3хх моделите.
Предното ми стъкло е двупластово и не знам как (предполагам фабричен дефект) но започна да се появяват "снежинки" (въздушни балончета) между двата пласта. До преди няколко седмици имах резервно стъкло (имам и друго волво 343 автоматична трансмисия с отнесена предница, но всичко друго си му е 6, и го използвам на 100% за учебна лаборатория по разглабяне и сглабяне), но един път реших че трябва да му махна предното стъкло и да го сменя. Помолих един майстор да ми помогне обаче понапънахме малко повече и стъклото замина. Cry Cry Cry Майстора ми е роднина и ми обеща да ми намери ново ама неудобно ми е някак да му напомням постоянно, та реших да си го оправя, пък той ако ми даде друго даде, ако не - не.
Понеже нямам голям избор на магазини в района за части от Марката искам да помоля за една услуга.
Ако можете да ми кажете на каква цена вървят новите предни стъкла и решетки на 340. Защото това което ми предлагат тука ми се вижда малко соленичко, пък и не за първи път се набутвам да взема нещо което после да видя на двойно по-малка цена.
Благодаря прдаварително на откликналите!
ПП: Ако някой може да предложи нещо втора употреба от горните две, и в долу горе добро състояние ще е супер!
А между другото решетка ще я "тунинговам" :lol:, а не искам да си правя експерименти с оригиналната защото една организация у нас с кратката абривиатура "ТАТКО" ако разбере ще ми "тунингова" главичката :axe: (аеродинамична форма)...
Volvo 343 1.4L 72hp (моята червена Любов)
Не е нужно да си луд, но помага...
Reply

#2
Не бях сигурен къде да сложа темата но тя все пак е за 3хх моделите.
Предното ми стъкло е двупластово и не знам как (предполагам фабричен дефект) но започна да се появяват "снежинки" (въздушни балончета) между двата пласта. До преди няколко седмици имах резервно стъкло (имам и друго волво 343 автоматична трансмисия с отнесена предница, но всичко друго си му е 6, и го използвам на 100% за учебна лаборатория по разглабяне и сглабяне), но един път реших че трябва да му махна предното стъкло и да го сменя. Помолих един майстор да ми помогне обаче понапънахме малко повече и стъклото замина. Cry Cry Cry Майстора ми е роднина и ми обеща да ми намери ново ама неудобно ми е някак да му напомням постоянно, та реших да си го оправя, пък той ако ми даде друго даде, ако не - не.
Понеже нямам голям избор на магазини в района за части от Марката искам да помоля за една услуга.
Ако можете да ми кажете на каква цена вървят новите предни стъкла и решетки на 340. Защото това което ми предлагат тука ми се вижда малко соленичко, пък и не за първи път се набутвам да взема нещо което после да видя на двойно по-малка цена.
Благодаря прдаварително на откликналите!
ПП: Ако някой може да предложи нещо втора употреба от горните две, и в долу горе добро състояние ще е супер!
А между другото решетка ще я "тунинговам" :lol:, а не искам да си правя експерименти с оригиналната защото една организация у нас с кратката абривиатура "ТАТКО" ако разбере ще ми "тунингова" главичката :axe: (аеродинамична форма)...
Volvo 343 1.4L 72hp (моята червена Любов)
Не е нужно да си луд, но помага...
Reply

#3
Здравей, mad.
Относно предно стъкло: в Кобра са с най-добра оферта.
Цените са от 90 до 105 лв с монтажа в зависимост от стъклото- бяло, закалено, триплекс, тонирано, тонирано със сенник.
А за решетка - имам при мен, мисля и за двата модела- стария и този след 86. Но утре ще погледна в склада за по-сигурно. Цените са 15-25 лв.
Reply

#4
Здравей, mad.
Относно предно стъкло: в Кобра са с най-добра оферта.
Цените са от 90 до 105 лв с монтажа в зависимост от стъклото- бяло, закалено, триплекс, тонирано, тонирано със сенник.
А за решетка - имам при мен, мисля и за двата модела- стария и този след 86. Но утре ще погледна в склада за по-сигурно. Цените са 15-25 лв.
Reply

#5
извинявай за закъснението но напоследък съм доста зает...
Мерси за информацията!
А ако не е нахално ще може ли да провериш как стоят нещата за тампоните за моя модел ?
Volvo 343 1.4L 72hp (моята червена Любов)
Не е нужно да си луд, но помага...
Reply

#6
извинявай за закъснението но напоследък съм доста зает...
Мерси за информацията!
А ако не е нахално ще може ли да провериш как стоят нещата за тампоните за моя модел ?
Volvo 343 1.4L 72hp (моята червена Любов)
Не е нужно да си луд, но помага...
Reply

#7
mad Wrote:извинявай за закъснението но напоследък съм доста зает...
Мерси за информацията!
А ако не е нахално ще може ли да провериш как стоят нещата за тампоните за моя модел ?

Здравей.
Ако питаш за тампони на двигателя - имам.
Цените са: предни -по 15 лв/бр; задни -по 18 лв.
Тампони за скоростната и диференциала нямам.
Тампони за макферсона...
Тампони за реак.щанга...
Тампони...
:o

Би ли уточнил за кои тампони става въпрос. :?:
Reply

#8
mad Wrote:извинявай за закъснението но напоследък съм доста зает...
Мерси за информацията!
А ако не е нахално ще може ли да провериш как стоят нещата за тампоните за моя модел ?

Здравей.
Ако питаш за тампони на двигателя - имам.
Цените са: предни -по 15 лв/бр; задни -по 18 лв.
Тампони за скоростната и диференциала нямам.
Тампони за макферсона...
Тампони за реак.щанга...
Тампони...
:o

Би ли уточнил за кои тампони става въпрос. :?:
Reply

#9
Значи имах предвид тампоните, които държат диференциал и скоростна кутия, не знам как точно се наричат но те ми трябват... Но като нямаш... ами ще си карам с старите и ще стискам палци Smile
Volvo 343 1.4L 72hp (моята червена Любов)
Не е нужно да си луд, но помага...
Reply

#10
Значи имах предвид тампоните, които държат диференциал и скоростна кутия, не знам как точно се наричат но те ми трябват... Но като нямаш... ами ще си карам с старите и ще стискам палци Smile
Volvo 343 1.4L 72hp (моята червена Любов)
Не е нужно да си луд, но помага...
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)