The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Poll: Анкета-срок 15 МАРТ 2009!!
You do not have permission to vote in this poll.
Предложение Kangalov
82.14%
23 82.14%
Предложение Cavalera
10.71%
3 10.71%
Друго (ако има)
7.14%
2 7.14%
Total 28 vote(s) 100%
* You voted for this item. [Show Results]

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Трета Национална среща - 02-03 май 2009

#1
Скъпи колеги,съжалявам,че не мога да отговоря на Бойко във темата,която е пуснал.

Имахме уговорка ,да проверя актуалните цени и да върна инфо на УС .
Мога да организирам въпросната среща,и въобще не ми е проблем.Мога дори да платя за всички.
Но цените бяха условно споменати,на база практика от април 2008 година,
от тогава до сега измина почти една година.

Трябваше първо да се сондира мнението на клубарите и тогава да се хвърля ръкавицата... Big Grin
След като и GT1 ,спомена за показността на някои колеги и не толкова искренното желание през миналата година ,да се направи втора среща...
Мисля ,че най-подходящото време е Националната да съвпадне и със Общото събрание на клуба.

Съжалявам ,ако съм подвел някой или някои ...

#2
Здравей Вальо. Не вярвам който и да било да се почувства подведен, ако има такива да си кажат :wink:
Относно срещата, след като провериш за актуалните цени и ги споделиш с клубарите ще се уточни датата на провеждане на 3таНС и след това ще започнат и заявките. Ако е необходимо някакво капаро, пак тук е мястото да се реши как ще се съберат пари за него/казах ако е необходимо :wink:/. Аз лично подкрепям предложението ти за Обзор, най-малкото защото лично се наемаш с ОРГАНИЗАЦИЯТА, а всеки знае, че това не е лека и кой знае колко приятна задача. Поздрави от мен на всички.

#3
На мен предложението на Вальо ми хареса изключително много / особено тази част, в която споменава, че той ще плати за всички :angel4: Tongue /. Убедена съм, че това, което той ще органицира, ще бъде перфектно и ще остави незабравими спомени на всички.
Но не съм съгласна, че по същото време трябва да се проведе и ОС. Според мен Националната среща е време за забавления и разпускане, за срещи с далечни приятели и едва ли някой ще е настроен за сериозни дела. Пък и се опасявам, че може да си развалим хубавото преживяване. Освен това мисля, че ОС се пада някъде през есента да се провежда.

#4
Подведени няма!Просто време е да заговорим за Националната ...!
Хубаво ще е да отделим повече време за обсъждане!
Така ще има повече идеи и възможности за помощ на организаторите.
Море в края на май е страхотна идея,направо откриваме сезона .. Tongue

#5
Точно този сезон сред природата в планината е най хубав.
Всичко е зелено :wink:
Основател на ВКБ с членска карта 00008.
Бивш член на УС. Volvo S80 D5 2003.

#6
Точно този сезон сред природата в планината е най хубав.
Всичко е зелено :wink:
Основател на ВКБ с членска карта 00008.
Бивш член на УС. Volvo S80 D5 2003.

#7
Big Smile Wrote:На мен предложението на Вальо ми хареса изключително много ..... Убедена съм, че това, което той ще организира, ще бъде перфектно и ще остави незабравими спомени на всички.
Но не съм съгласна, че по същото време трябва да се проведе и ОС. Според мен Националната среща е време за забавления и разпускане, за срещи с далечни приятели и едва ли някой ще е настроен за сериозни дела. Пък и се опасявам, че може да си развалим хубавото преживяване. ....


Напълно подкрепям Поля =D> =D> =D>
Аз съм готов ако се налага, да помогна с каквото мога за осъществяването на
Национална среща "Волво-клуб 2009"

#8
26 май - AC/DC - Белград - друго нямам какво да кажа

#9
gadnia_metal Wrote:26 май - AC/DC - Белград - друго нямам какво да кажа

Може би г-н Кангалов трябваше да каже, но самата НС, ако се приеме да е на Обзор трябва да се проведе до средата на май. Просто след това хората от хотела влизат в сезона и сами разбирате, че тогава не можем да разчитаме на по-ниски цени. Нека все пак изчакаме да видим каква ще е офертата и тогава предполагам, че ще има по-активна дискусия. Така, че ще има време и за МЕТЪЛ :wink: Big Grin
Поздрави на всички.

#10
gadnia_metal Wrote:26 май - AC/DC - Белград - друго нямам какво да кажа
:!: :!: :!:
945 Polar 1997
2.0 Turbo B200FT
1986 cc
4 cylinders, 8 valves
Compression ratio: 8.5:1
114 kW (155 PS) @ 5600 RPM
230 Nm @ 3600 RPM
M90 manual gearbox



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)