The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Poll: Гледате ли световното по футбол?
You do not have permission to vote in this poll.
а/ДА
0%
0 0%
б/НЕ-не се интересувам
0%
0 0%
в/Нямам време
0%
0 0%
Total 0 vote(s) 0%
* You voted for this item. [Show Results]

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Гледате ли световното по футбол?

#1
Хайде да видим колко са запалените фенове на футбола във форума
:ctf: :fball: :ctf2: :fball: :ctf2: :fball:
Reply

#2
Хайде да видим колко са запалените фенове на футбола във форума
:ctf: :fball: :ctf2: :fball: :ctf2: :fball:
Reply

#3
май, нещата са на кантарSmile
аз лично не сьм фен на футбола, просто този спорт не ме влече.
Volvo - гарантирано приключение
Reply

#4
май, нещата са на кантарSmile
аз лично не сьм фен на футбола, просто този спорт не ме влече.
Volvo - гарантирано приключение
Reply

#5
И аз съм за твърдо НЕ относто темата.
За мен футбола е една голяма простотия от която запалянковците плащат за интереса си към този спорт - затова някой футболисти карат нови коли, имат нови къщи, готини гаджета.
А пък при вас остават мечтите - щото си харчите дребните за бирички, купони, телевизори, бомбички и всекви такива разходи.
Аз пък спестих пари от спорт - и сега имам още една нова придобивка.
А следващото ще ми е може би ...... хс90!
Основател на ВКБ с членска карта 00008.
Бивш член на УС. Volvo S80 D5 2003.
Reply

#6
И аз съм за твърдо НЕ относто темата.
За мен футбола е една голяма простотия от която запалянковците плащат за интереса си към този спорт - затова някой футболисти карат нови коли, имат нови къщи, готини гаджета.
А пък при вас остават мечтите - щото си харчите дребните за бирички, купони, телевизори, бомбички и всекви такива разходи.
Аз пък спестих пари от спорт - и сега имам още една нова придобивка.
А следващото ще ми е може би ...... хс90!
Основател на ВКБ с членска карта 00008.
Бивш член на УС. Volvo S80 D5 2003.
Reply

#7
аз сьм определено за,макари че не ми е много интересно това световно по простата причина че нашите не играят на него иначе щеше да е каде по интересно,а и сьм много запален по еврофутбола,а за сега от световното сьм драпнал доста напреде Smile))) има един саит - sportingbet.com сащото като еврофутбола само че коефициентите са доста по големи и залагаш от вас по всяко време дори и на живо можеш дори и в 70-80 минута да залагаш е естествено на доста по малки коефициенти разбирасе,много е удобно за тези които ги влече 8)
ВОЛВО-S40"97г. 2.0-16V-103Kw
Reply

#8
аз сьм определено за,макари че не ми е много интересно това световно по простата причина че нашите не играят на него иначе щеше да е каде по интересно,а и сьм много запален по еврофутбола,а за сега от световното сьм драпнал доста напреде Smile))) има един саит - sportingbet.com сащото като еврофутбола само че коефициентите са доста по големи и залагаш от вас по всяко време дори и на живо можеш дори и в 70-80 минута да залагаш е естествено на доста по малки коефициенти разбирасе,много е удобно за тези които ги влече 8)
ВОЛВО-S40"97г. 2.0-16V-103Kw
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)