This forum uses cookies
This forum makes use of cookies to store your login information if you are registered, and your last visit if you are not. Cookies are small text documents stored on your computer; the cookies set by this forum can only be used on this website and pose no security risk. Cookies on this forum also track the specific topics you have read and when you last read them. Please confirm whether you accept or reject these cookies being set.

A cookie will be stored in your browser regardless of choice to prevent you being asked this question again. You will be able to change your cookie settings at any time using the link in the footer.

Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Проект AUX вход към фабричните радия
Здравейте колеги! Айде и аз съм на опашката с моето HU-803 на Volvo S60 2003г. Като има работещо решение ме имайте предвид. Един въпрос само - дали ще може да свири flac?
Цитирай
Thanks given by:
Вече са в наличност GROMAUDIO-USB-IPOD-AUX адаптори за всички HU модели радиоапарати на ВОЛВО,това са коли S40,S60,S70,S80,V70,C70,XC70!
Цитирай
Thanks given by:
Цени?
Цитирай
Thanks given by:
nixi написа:Цени?
260лв с безплатен монтаж и 2GB флаш памет подарък,гаранция 1 година!Адаптора управлява едновременно и флаш и IPOD/IPONE!
Цитирай
Thanks given by:
batence написа:
260лв с безплатен монтаж и 2GB флаш памет подарък,гаранция 1 година!Адаптора управлява едновременно и флаш и IPOD/IPONE!

Добре де, ами Voice Guide Chanel-а подкарахте ли го?
:wink:
Цитирай
Thanks given by:
Tisho написа:
batence написа:

Добре де, ами Voice Guide Chanel-а подкарахте ли го?
:wink:
Здравей!Аз съм представител на ГРОМАУДИО за България,и адаптора който предлагам е тяхно дело.Нямам кола ВОЛВО за да съм запознат къкво представлява този Voice Guide Chanel.Разкажи с подробности къкво представлява тази екстра!Поздрави!
Цитирай
Thanks given by:
Ето едно клипче как работи адаптора <!-- m --><a class="postlink" href="http://www.youtube.com/watch?v=uvFBDSEhvUI" onclick="window.open(this.href);return false;">http://www.youtube.com/watch?v=uvFBDSEhvUI</a><!-- m -->
Цитирай
Thanks given by:
Някой да знае за HU603 дали може и къде да се смени дисплеят?
И в Чернообил сега е пролет.Тревата синее,птичките лаят...
Цитирай
Thanks given by:
lilker написа:Някой да знае за HU603 дали може и къде да се смени дисплеят?
Здравей!
Дисплея счупен ли е,има изгорели пиксели или несвети?Аз се занимавам с ремонт,разкодиране и монтаж на караудио и сам оторезиран сервиз на CLARION и ALPINE.Имам едно радио на ВОЛВО за части,ако искаш званни ми тел.0898516864 или пиши на л.с.!
Цитирай
Thanks given by:
ми единия ред не свети и е дразнещо защото не се разбира точно кой диск е зареден. ще ти звънна
И в Чернообил сега е пролет.Тревата синее,птичките лаят...
Цитирай
Thanks given by:

Отваряне на:

Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)