The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Проект AUX вход към фабричните радия

#41
Здравейте колеги! Айде и аз съм на опашката с моето HU-803 на Volvo S60 2003г. Като има работещо решение ме имайте предвид. Един въпрос само - дали ще може да свири flac?
Reply

#42
Вече са в наличност GROMAUDIO-USB-IPOD-AUX адаптори за всички HU модели радиоапарати на ВОЛВО,това са коли S40,S60,S70,S80,V70,C70,XC70!
Reply

#43
Цени?
Reply

#44
nixi Wrote:Цени?
260лв с безплатен монтаж и 2GB флаш памет подарък,гаранция 1 година!Адаптора управлява едновременно и флаш и IPOD/IPONE!
Reply

#45
batence Wrote:
nixi Wrote:Цени?
260лв с безплатен монтаж и 2GB флаш памет подарък,гаранция 1 година!Адаптора управлява едновременно и флаш и IPOD/IPONE!


Добре де, ами Voice Guide Chanel-а подкарахте ли го?
:wink:
Reply

#46
Tisho Wrote:
batence Wrote:
nixi Wrote:Цени?
260лв с безплатен монтаж и 2GB флаш памет подарък,гаранция 1 година!Адаптора управлява едновременно и флаш и IPOD/IPONE!


Добре де, ами Voice Guide Chanel-а подкарахте ли го?
:wink:
Здравей!Аз съм представител на ГРОМАУДИО за България,и адаптора който предлагам е тяхно дело.Нямам кола ВОЛВО за да съм запознат къкво представлява този Voice Guide Chanel.Разкажи с подробности къкво представлява тази екстра!Поздрави!
Reply

#47
Ето едно клипче как работи адаптора <!-- m --><a class="postlink" href="http://www.youtube.com/watch?v=uvFBDSEhvUI" onclick="window.open(this.href);return false;">http://www.youtube.com/watch?v=uvFBDSEhvUI</a><!-- m -->
Reply

#48
Някой да знае за HU603 дали може и къде да се смени дисплеят?
И в Чернообил сега е пролет.Тревата синее,птичките лаят...
Reply

#49
lilker Wrote:Някой да знае за HU603 дали може и къде да се смени дисплеят?
Здравей!
Дисплея счупен ли е,има изгорели пиксели или несвети?Аз се занимавам с ремонт,разкодиране и монтаж на караудио и сам оторезиран сервиз на CLARION и ALPINE.Имам едно радио на ВОЛВО за части,ако искаш званни ми тел.0898516864 или пиши на л.с.!
Reply

#50
ми единия ред не свети и е дразнещо защото не се разбира точно кой диск е зареден. ще ти звънна
И в Чернообил сега е пролет.Тревата синее,птичките лаят...
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)