The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Проект AUX вход към фабричните радия

#81
От три дена съм с това <!-- m --><a class="postlink" href="http://www.technopolis.bg/bg/FM-transmitters/FM-transmitter-DIVA-%D0%A1-RDS/p/304912">http://www.technopolis.bg/bg/FM-transmi ... S/p/304912</a><!-- m -->
Или аз съм глух, или не шуми. Има вариан с 10лв по-скъп с блутуут.
Психолозите съветват, когато някой много те е нервирал да броиш до 10 наум... И после да му вкараш един между зъбите - тъкмо ще се е отпуснал и няма да го очаква
Reply

#82
<!-- m --><a class="postlink" href="http://www.aliexpress.com/item/Free-Shipping-For-Car-MP3-Player-with-USB-SD-AUX-for-Volvo-S40-S80-S60-V40/540447754.html">http://www.aliexpress.com/item/Free-Shi ... 47754.html</a><!-- m -->
[Image: 456764.gif]
Reply

#83
Здравейте на всички Smile , наскоро се регистрирах и съответно посещавам форума и приветствам всички ви за това което сте сътворили !!! За мен е чест и удоволствие да бъда един от вас - гордите собственици на VOLVO Smile .
А сега на въпроса - ... Искрено се надявам да не задавам въпроса си не на място ( ако е така ви моля да ме извините !!!!)
Наскоро се наложи да сменям акумулатора и не съобразих че подмяната му би довела до следното - рестартиране на касетофона на колата !!! Изискваше ми съответно код , а за моя " приятна изненада " се оказа , че не разполагам с такъв Sad ! Търсих навсякъде по книжките на колата и къде ли не , но уви . Въведох предполагаеми кодове три пъти и се стигна до изписването на нежеланото "OFF" Big Grin СРАМ И ПОЗОР ! Та въпроса ми е , някой има ли представа как освен чрез разкодиране се решава това и какво бихте ме посъветвали ?!? Предварително ви благодаря и се извинявам за може би нелепия въпрос Smile
Става въпрос за VOLVO V40 1.9D 102 к.с.
Поздрави !
Reply

#84
Bobi Dimitrov Wrote:Здравейте на всички Smile , наскоро се регистрирах и съответно посещавам форума и приветствам всички ви за това което сте сътворили !!! За мен е чест и удоволствие да бъда един от вас - гордите собственици на VOLVO Smile .
А сега на въпроса - ... Искрено се надявам да не задавам въпроса си не на място ( ако е така ви моля да ме извините !!!!)
Наскоро се наложи да сменям акумулатора и не съобразих че подмяната му би довела до следното - рестартиране на касетофона на колата !!! Изискваше ми съответно код , а за моя " приятна изненада " се оказа , че не разполагам с такъв Sad ! Търсих навсякъде по книжките на колата и къде ли не , но уви . Въведох предполагаеми кодове три пъти и се стигна до изписването на нежеланото "OFF" Big Grin СРАМ И ПОЗОР ! Та въпроса ми е , някой има ли представа как освен чрез разкодиране се решава това и какво бихте ме посъветвали ?!? Предварително ви благодаря и се извинявам за може би нелепия въпрос Smile
Става въпрос за VOLVO V40 1.9D 102 к.с.
Поздрави !
В МотоПфое имаше някаква акция и даваха фабричния код безплатно.Пробвай,дано не е свършила! Wink
Reply

#85
Bobi Dimitrov Wrote:Здравейте на всички Smile , наскоро се регистрирах и съответно посещавам форума и приветствам всички ви за това което сте сътворили !!! За мен е чест и удоволствие да бъда един от вас - гордите собственици на VOLVO Smile .
А сега на въпроса - ... Искрено се надявам да не задавам въпроса си не на място ( ако е така ви моля да ме извините !!!!)
Наскоро се наложи да сменям акумулатора и не съобразих че подмяната му би довела до следното - рестартиране на касетофона на колата !!! Изискваше ми съответно код , а за моя " приятна изненада " се оказа , че не разполагам с такъв Sad ! Търсих навсякъде по книжките на колата и къде ли не , но уви . Въведох предполагаеми кодове три пъти и се стигна до изписването на нежеланото "OFF" Big Grin СРАМ И ПОЗОР ! Та въпроса ми е , някой има ли представа как освен чрез разкодиране се решава това и какво бихте ме посъветвали ?!? Предварително ви благодаря и се извинявам за може би нелепия въпрос Smile
Става въпрос за VOLVO V40 1.9D 102 к.с.
Поздрави !
По принцип не е голяма беда, това че си въвел кода 3 пъти грешно, след известно време ти позволява пак да вкараш код, като колкото повече пъти бъркаш, толкова повече става интервала на изчакване, обикновено на самото радио е написан някъде кода, примерно на лепенка, ще се ориентираш, ако не намериш нищо, просто отваш да те разкодират за 10-15лв и си готов.
V90 97 200hp
S60 AWD 15 249hp
144 70 82hp
--------------------
     EX
V70AWD 97 193hp
S80 07 200hp
S70 97 140hp
V40 96 115hp
940 95 155hp
S80 06 170hp
940 95 122hp
Reply

#86
Здравейте и благодаря за информацията Smile Колега pliva , това което писа ме зарадва признавам и се надявам да не е свършила въпросната промоция ....ако ли не ще се следва неизбежния краен вариант посочен от Bg_Tiger Smile А що се отнася до това за лепенка на касетофона с така желания код - нямам късмет явно както винаги ( ... имайки в предвид че стигнах до тази ситуация ) . Смятам да опитам нещо , което ми каза познат работещ в сервиз а именно , че на някой AUDI-та кодовете били послесните 4 цифри от номера на шасито , ако и тогава не стане - ще се плаща за разкодиране Smile
Поздрави на всички и отново Благодаря Smile
Reply

#87
Bobi Dimitrov Wrote:Здравейте и благодаря за информацията Smile Колега pliva , това което писа ме зарадва признавам и се надявам да не е свършила въпросната промоция ....ако ли не ще се следва неизбежния краен вариант посочен от Bg_Tiger Smile А що се отнася до това за лепенка на касетофона с така желания код - нямам късмет явно както винаги ( ... имайки в предвид че стигнах до тази ситуация ) . Смятам да опитам нещо , което ми каза познат работещ в сервиз а именно , че на някой AUDI-та кодовете били послесните 4 цифри от номера на шасито , ако и тогава не стане - ще се плаща за разкодиране Smile
Поздрави на всички и отново Благодаря Smile
Не,не са последните цифри от шасито!
Reply

#88
[/quote]
Не,не са последните цифри от шасито![/quote]
Smile ... Благодаря ти колега , с това което написа ти предотврати повторно блокиране на касетофона от моя страна Smile
Reply

#89
pliva Wrote:
Bobi Dimitrov Wrote:Здравейте на всички Smile , наскоро се регистрирах и съответно посещавам форума и приветствам всички ви за това което сте сътворили !!! За мен е чест и удоволствие да бъда един от вас - гордите собственици на VOLVO Smile .
А сега на въпроса - ... Искрено се надявам да не задавам въпроса си не на място ( ако е така ви моля да ме извините !!!!)
Наскоро се наложи да сменям акумулатора и не съобразих че подмяната му би довела до следното - рестартиране на касетофона на колата !!! Изискваше ми съответно код , а за моя " приятна изненада " се оказа , че не разполагам с такъв Sad ! Търсих навсякъде по книжките на колата и къде ли не , но уви . Въведох предполагаеми кодове три пъти и се стигна до изписването на нежеланото "OFF" Big Grin СРАМ И ПОЗОР ! Та въпроса ми е , някой има ли представа как освен чрез разкодиране се решава това и какво бихте ме посъветвали ?!? Предварително ви благодаря и се извинявам за може би нелепия въпрос Smile
Става въпрос за VOLVO V40 1.9D 102 к.с.
Поздрави !
В МотоПфое имаше някаква акция и даваха фабричния код безплатно.Пробвай,дано не е свършила! Wink

... а що се отнася до това , което ме посъветва за МП колега , се оказа че въпросната акция не е изтекла ( според това което пише в сайта им ) , но приемчика в МП Варна който ме прие , каза че няма такова нещо ! Репликата му беше типично по нашенски :
" Кой ти го каза това ? ...Аз ги давам кодовете , не е безплатно ! " ... и най-шокиращото за мен бе изказването му .... " Че за VOLVO 2002 година защо ти иска код , странна работа !!!!"
Думи нямам Smile
Reply

#90
:mrgreen:
Bobi Dimitrov Wrote:
pliva Wrote:
Bobi Dimitrov Wrote:Здравейте на всички Smile , наскоро се регистрирах и съответно посещавам форума и приветствам всички ви за това което сте сътворили !!! За мен е чест и удоволствие да бъда един от вас - гордите собственици на VOLVO Smile .
А сега на въпроса - ... Искрено се надявам да не задавам въпроса си не на място ( ако е така ви моля да ме извините !!!!)
Наскоро се наложи да сменям акумулатора и не съобразих че подмяната му би довела до следното - рестартиране на касетофона на колата !!! Изискваше ми съответно код , а за моя " приятна изненада " се оказа , че не разполагам с такъв Sad ! Търсих навсякъде по книжките на колата и къде ли не , но уви . Въведох предполагаеми кодове три пъти и се стигна до изписването на нежеланото "OFF" Big Grin СРАМ И ПОЗОР ! Та въпроса ми е , някой има ли представа как освен чрез разкодиране се решава това и какво бихте ме посъветвали ?!? Предварително ви благодаря и се извинявам за може би нелепия въпрос Smile
Става въпрос за VOLVO V40 1.9D 102 к.с.
Поздрави !
В МотоПфое имаше някаква акция и даваха фабричния код безплатно.Пробвай,дано не е свършила! Wink

... а що се отнася до това , което ме посъветва за МП колега , се оказа че въпросната акция не е изтекла ( според това което пише в сайта им ) , но приемчика в МП Варна който ме прие , каза че няма такова нещо ! Репликата му беше типично по нашенски :
" Кой ти го каза това ? ...Аз ги давам кодовете , не е безплатно ! " ... и най-шокиращото за мен бе изказването му .... " Че за VOLVO 2002 година защо ти иска код , странна работа !!!!"
Думи нямам Smile
Явно е имал тежка нощ :lol: :lol: :lol:
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)