The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Части от Мото Пфое

#11
yuckuJackD Wrote:Така е. Кутията е една търговска единица. Точка.

Недоволен ... недоволен си от политиката на VOLVO, не от МотоПфое...

Изцяло си прав, но това не ме прави по-щастлив, прави ме по-беден!!!
S80 D5244T 163hp - 2006г. ръчна скоростна кутия

#12
del Wrote:Аз за сега съм доволен от тази он лайн услуга на МП:
<!-- m --><a class="postlink" href="http://fakturi.motopfohe.bg/chasti/ReportPage.jsp">http://fakturi.motopfohe.bg/chasti/ReportPage.jsp</a><!-- m -->" onclick="window.open(this.href);return false;
Предполагам повечето от вас са го ползвали или знаят за него.

Колега , а от къде може да се види каталожния номер ?

#13
VADIS/VIDA
Преди да си попитал следващия въпрос - използвай търсачката Smile
[Image: ab276107.gif]
[Image: ab245320.gif]

[Image: ab245321.gif]
VOLVO S40, 1.8 115hp, 97г. -Р 9969 минало
VOLVO 440 1.7i 89г. B18E, Р 1401 РС - минало
VOLVO 460 1.8 моно 91г. B18U, Р 0345 РС - минало

#14
Другия вариант е от тук но е по русскому язике Wink :
<!-- m --><a class="postlink" href="http://carcats.ru/">http://carcats.ru/</a><!-- m -->

#15
iasku, благодаря!
yuckuJackD ,виждам, че си модератор. Изтрий мненията ми , няма да питам повече.

#16

Изх N: 01 от 04.01.2012 до г-н Захариев,началник сервиз Мото Пфое - Варна

Относно некомпетентно проведен ремон на автомобил Volvo S 60 D5.

1. Абсолютно некомпетентно завършване на ремонта :

- недозатегнати болтове по стабилизиращата щанга ;
- не обезвъздушена охладителна система ( в следствие на което светна чек за недостиг) .За същото бе заплатено.
- нетипично тракане от отсека към скоростната кутия,след подмяна на притискателен и феродов диск,както и маховик,който нямахте наличен и се наложи да се изчака.

2. Независимо от Вашето желание да върна автомобила,за да си дооправите простотиите,този автомобил никога няма да премине очертанията на Вашият сервиз.Подобаващо историята ще бъде публикувана в Интернет пространството,след като бъдат извадени видеозаписите и след като утре колата бъде вкарана за технически оглед и експертиза.

Като човек влюбен в колата си и марката VOLVO,няма да оставя това да не се разчуе,за да знаят хората с какви некадърници си имат работа.
Не е допустимо фирма като вашата,да допуска такива елементарни грешки и да не може да вземе своевременни управленски решения.А се кълняхте че всички болтове по колата се завиват по технология на VOLVO,с динамометричен ключ ???
Браво,на думи сте невероятно велики.Но на практика,дали е така ?
Лъскава фасада с нула покритие...

Не Ви ща отстъпките,просто искам да се научите да работите...
Подробностите около въпросният ремонт,ще ги спестя.





04.01.2012 година инж.Валентин Кангалов
Нека говорят,а ние ще правим каквото трябва и каквото е редно.
Шампион за сезон 2011-2012 с Volvo S60 D5- Шампионат по издръжливост на пилоти и автомибили
Шампион към БФАС 2014 с Volvo 480 ES - Шампионат по издръжливост на пилоти и автомобили

#17
Хайде и аз да си изплача мъката. При мен случаят се развива в Мото Пфое София - Люлин. Става дума за О пръстени с номер 30731083. Това са О пръстени уплътняващи бензиновите дюзи. Принципно не би било проблем да се закупят от друго място (въпреки че потърсих на още 3 и нямаше такива), но аз реших, че когато правя нещо искам да е оригинални части (на етикета пише Made in Malta :mrgreen: ). И така, извадих си номера от VADIS, там пише че са комплект, проверих го в електроннто запитване на МП... също пише че е комплект, но го няма в наличност. Обаждам се по телефона, за да проверя как е работата с доставката... там се опитват да ми кажат че не е това нещото, което търся, щото съм ползвал стар софтуер (те нали са с VIDA) и искаха да си поръчам нещо, което моята кола го няма... В това се убедиха и те, когато им занесох дюза за мостра Wink Дотук добре, на 15.12.2011г решавам да поръчвам въпросният комплект О пръстени с номер 30731083, капарирам повече от половина им цена и трябва да чакам.... до 28.12.2011г. Все си мисля че е прекалено хубаво, за да е истина и ми минава съмнението че този комплект е за една дюза... Връщам се в МП Люлин и питам на чист български език: "Сигурни ли сте, че това е комплект за 4-те дюзи, а не само за една?" Отговорът: "Да, тук така пише, трябва да поръчаш 1 брой". Тръгвам си радостен, аз не съм прочел такова нещо във VADIS, ама нали те са с по-нов софт..може там да го пише.
Чакам обаждане, което така и не получих и на 03.01.2012г, имах служебна работа близо до МП и отивам да проверя какво се случва с поръчката (нали ако не я потърся си остава за тях и аз увисвам) Оказа се че е пристигнала, изпращат ме на касата да доплатя и после обратно, за получаване... е получих комплект О пръстени за ЕДНА дюза. Намах време да се разправям, няма и да се върна за да го направя, просто не мисля да прекрачвам повече прага на таза пародия на официален представител.
Тази тъпотия беше поредната... всъщност, единственото нещо, което съм купувал оттам без проблем бяха запалителните свещи... сигурно защото на пакета си пише номера на мотора и са винаги по 4 :mrgreen:
А щом правят такива простотии, като с колата на Кангалов... те са опасни и за живота.... ами ако не затегнат болт на колело или спирачен апарат?
Поздрави.
[Image: main.php?g2_view=core.DownloadItem&g2_itemId=27919]
Volvo V40 2.0 1998

#18
Благодаря за темата,много е полезна !

#19
и от мен БЛАГОДАРЯ - полезна тема!
XC60: AWD/D3 (D5244T16)/Geartronic



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)