The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined array key "dateline" - Line: 1000 - File: inc/functions_post.php PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/inc/functions_post.php 1000 errorHandler->error_callback
/inc/functions_post.php 834 get_post_attachments
/showthread.php 1121 build_postbit
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ДОБРИЧ -сбирка на волво на 6.12.2009г.

#41
Обаче Мире... този шаран... тъкмо станах от сън и като го видях... Smile :tonqe:
Reply

#42
Приятна среща ,готини хора изкарахме супер.
До следващия път :wink:


СНИМКИТЕ
Полезно четиво което може да направи престоя ви във форума по-приятен
                             Десетте “Божии” Заповеди
Reply

#43
Orlin Zlatev Wrote:Обаче Мире... този шаран... тъкмо станах от сън и като го видях... Smile :tonqe:

:lol: вече е на едно тъмно и спокойно място :mrgreen:
Reply

#44
мн бързо сте изчезнали ее,как може така,минах 13-25 и нямаше никой,мн бъзро сте се покрили човек да не закаснее малко,другия път ще се постарая да дойда на време :lol:
Reply

#45
Аз също ще се постарая да дойда. Вчера не успях. Трябваше да го играя бавачка у дома на дъщеря ми. Надявам се другия път да съм свободен. А и няколко пъти обещавам на един от варненските фенове /Диян, който игра в Стани богат; Не му знам никнейма във форума/, че ще дойда на някоя от срещите във Варна, но така и не се наканих.


Attached Files Thumbnail(s)
   
Reply

#46
Момчета от сега ви пожелавам весело посрещане на празниците! Няма да ме има доста време в града и предпочитам да ви честитя от сега, от колкото със закъснение. Да сме живи и здрави и да ставаме повече - колкото и двузначно да звучи Wink До следващата среща - надявам се! Smile
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)