The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
писаха ми акт :(

#11
Доколкото знам и пасивните са забранени. задължително го крий и гаси двигателя преди полицая да стигне при теб. А иначе си е благинка, аз съм много доволен.
Reply

#12
Доколкото знам и пасивните са забранени. задължително го крий и гаси двигателя преди полицая да стигне при теб. А иначе си е благинка, аз съм много доволен.
Reply

#13
DaddyBarba Wrote:Доколкото знам и пасивните са забранени. задължително го крий и гаси двигателя преди полицая да стигне при теб. А иначе си е благинка, аз съм много доволен.
Сигурен ли си? :roll:
Мисля, че в закона не пише нищо за пасивните.
1999 VOLVO S40 1.8 GDI 125p.s.
Reply

#14
DaddyBarba Wrote:Доколкото знам и пасивните са забранени. задължително го крий и гаси двигателя преди полицая да стигне при теб. А иначе си е благинка, аз съм много доволен.
Сигурен ли си? :roll:
Мисля, че в закона не пише нищо за пасивните.
1999 VOLVO S40 1.8 GDI 125p.s.
Reply

#15
СКАТАЛ СЪМ ГО НАД СЕННИКА.ЕДИН ПРИЯТЕЛ МИ ОБЕЩА ДА ГО НАПРАВИ ДА ПЕЕ НЯКВА МЕЛОДИИКА КАТО НА МОБ.ТЕЛЕФОН--ТАРИКАТЛЪК
Reply

#16
СКАТАЛ СЪМ ГО НАД СЕННИКА.ЕДИН ПРИЯТЕЛ МИ ОБЕЩА ДА ГО НАПРАВИ ДА ПЕЕ НЯКВА МЕЛОДИИКА КАТО НА МОБ.ТЕЛЕФОН--ТАРИКАТЛЪК
Reply

#17
Доколкото знам не са забранени, вижте в Метро че се продават свободно. Преди време имаше подобна тема в "Господари на ефира", пред полицията се продаваха антирадари. С други думи това което не е забранено е разрешено.
Reply

#18
Доколкото знам не са забранени, вижте в Метро че се продават свободно. Преди време имаше подобна тема в "Господари на ефира", пред полицията се продаваха антирадари. С други думи това което не е забранено е разрешено.
Reply

#19
пасивните / тия които само предупреждават / не са забранени, но се заяждат. за тва по добре да не го виждат. Но дори и да го видят не могат да ти наоравят нищо. Каквото и да пишат и приказват после пада в съда Smile
Иначе наистина помага. Ние си купихме за служебния автомобил и за два три месеца си "изби"парите :-)))))
We like it hard, we like it fast
We got the biggest amps, man they blast
True metal people wanna rock not pose
Wearin' jeans and leather, not cracker jack clothes
Reply

#20
пасивните / тия които само предупреждават / не са забранени, но се заяждат. за тва по добре да не го виждат. Но дори и да го видят не могат да ти наоравят нищо. Каквото и да пишат и приказват после пада в съда Smile
Иначе наистина помага. Ние си купихме за служебния автомобил и за два три месеца си "изби"парите :-)))))
We like it hard, we like it fast
We got the biggest amps, man they blast
True metal people wanna rock not pose
Wearin' jeans and leather, not cracker jack clothes
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)