The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Натягане на съединител?

#1
Накратко - струва ми се, че съединителят отделя малко прекалено ниско. Та, да го натегна ли? И как става системата :oops: Просто няколко оборота на гайката или си има и други чалъми? Също така, къде по жилото да капна малко масълце, че скърца неприятно при натискане?

Мерси

пс И да не ми кажете, че ми е заминал амбряжа, че ще се сърдя :lol: :lol:
Reply

#2
Накратко - струва ми се, че съединителят отделя малко прекалено ниско. Та, да го натегна ли? И как става системата :oops: Просто няколко оборота на гайката или си има и други чалъми? Също така, къде по жилото да капна малко масълце, че скърца неприятно при натискане?

Мерси

пс И да не ми кажете, че ми е заминал амбряжа, че ще се сърдя :lol: :lol:
Reply

#3
ми да само тази гайка е...гениално просто :lol:
Volvo 440, 1.8 I, 90HP 1994
Reply

#4
ми да само тази гайка е...гениално просто :lol:
Volvo 440, 1.8 I, 90HP 1994
Reply

#5
4e e prosto prosto e - ama na dumi.
ne sum pipal moyat no ot opit s drugi avtomobili znam 4e si e pipkava rabota - triabvat dvama 4oveka i kanal; triabva da go opitva6 postoyanno da ne zabuksuva
Reply

#6
4e e prosto prosto e - ama na dumi.
ne sum pipal moyat no ot opit s drugi avtomobili znam 4e si e pipkava rabota - triabvat dvama 4oveka i kanal; triabva da go opitva6 postoyanno da ne zabuksuva
Reply

#7
Не си прав.Нито канал ти трябва нито 2ри човек.Отваря6 капака и той се вижда веднага къде е.Има две гайки едната е за контра развива6 контрата и почва6 да навива6 другата.След това затяга6 с контрата и си готов.Може би 1см е достатъчен.


ПП:Скърцането надали е от жилото,погледни си педала там където е хванат за купето има пружинка най-вероятно е от там.
Orion - High Performance Car Audio
Reply

#8
Не си прав.Нито канал ти трябва нито 2ри човек.Отваря6 капака и той се вижда веднага къде е.Има две гайки едната е за контра развива6 контрата и почва6 да навива6 другата.След това затяга6 с контрата и си готов.Може би 1см е достатъчен.


ПП:Скърцането надали е от жилото,погледни си педала там където е хванат за купето има пружинка най-вероятно е от там.
Orion - High Performance Car Audio
Reply

#9
legaladvicebg Wrote:4e e prosto prosto e - ama na dumi.
ne sum pipal moyat no ot opit s drugi avtomobili znam 4e si e pipkava rabota - triabvat dvama 4oveka i kanal; triabva da go opitva6 postoyanno da ne zabuksuva
явно не си го правил никога - аз без да съм технически грамотен се справих като ми показаха къде е, просто Волво не е "другите коли" :roll: За другите коли съм чувал, че не е толкова просто.
Volvo 440, 1.8 I, 90HP 1994
Reply

#10
legaladvicebg Wrote:4e e prosto prosto e - ama na dumi.
ne sum pipal moyat no ot opit s drugi avtomobili znam 4e si e pipkava rabota - triabvat dvama 4oveka i kanal; triabva da go opitva6 postoyanno da ne zabuksuva
явно не си го правил никога - аз без да съм технически грамотен се справих като ми показаха къде е, просто Волво не е "другите коли" :roll: За другите коли съм чувал, че не е толкова просто.
Volvo 440, 1.8 I, 90HP 1994
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)