The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
V40 1.9 tdi или V40 2.0i 16 V

#1
Здравейте,
искам да се допитам до вас за тези два мотора на волво V40.Според вас кой е по-добър и защо?
Reply

#2
Покрай празниците май не сте много активни :lol: .Моля,когато сте на линия дайте по някое мнение,важно е. [-o<
Reply

#3
Идвата мотора са хубави и не дават сериозни дефекти или повреди. Всичко зависи от това, какъв тип шофьор си. Ако търсиш пъргава и по-мощна кола - 2,0 е избора, но и харча е над 10л./100км. Ако пък си спокен шофьор и не искаш да се състезаваш, а просто да качиш семейството, приятелите, жената гаджето и да се изнесеш от града - 1,9 е перфектния избор. Малко харчи не дава ядове и върви прилично за това купе. Това е общо взето което мога да ти кажа.

Иначе тук можеш да разбереш повече за технически параметри на различните двигатели
Vovlo V40 2001 1.9Di 115Hp
Reply

#4
Ми то въпроса ти е малко като: руси или черни Big Grin ! Първо трябва да се отговори на изначалния въпрос въпрос-дизел или бензин!
После вече зависи какъв шЕфьор си, дали ръгаш повече или караш яваш?
И така нататък...
Мен лично напоследък ме тегли тъмната страна на силата ( come to the dark side my son :evil: ) или по-точно се позаглеждам в дизелите, но ти самия за себе си трябва да си отговориш на тоя въпрос дизел или бензин и оттам нататък е лесно.
Reply

#5
A най-хубавия вариант е да седнеш и да пробваш и двете.
А и не е зле да кажеш за кои години става дума, че при дизелите поне разликата е сериозна Wink
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)