The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
МП: S60 за 47к с ДДС + екстри

#1
Привет,

Не знам дали сте обърнали внимание на новата промоция от МП на S60 за 47к с ДДС. Автомобилът разбира се идва с много екстри.

<!-- m --><a class="postlink" href="http://www.volvocars.com/bg/Pages/default.aspx" onclick="window.open(this.href);return false;">http://www.volvocars.com/bg/Pages/default.aspx</a><!-- m -->

На мен ли така ми се струва, или преди половин година цената на тази кола гонеше 70к? Наистина ли цените падат толкова бързо?

Колко ще струва след 2 год. новото XC60? Smile :partyman: :clock:
Reply

#2
Косьо Wrote:Привет,

Не знам дали сте обърнали внимание на новата промоция от МП на S60 за 47к с ДДС. Автомобилът разбира се идва с много екстри.

<!-- m --><a class="postlink" href="http://www.volvocars.com/bg/Pages/default.aspx" onclick="window.open(this.href);return false;">http://www.volvocars.com/bg/Pages/default.aspx</a><!-- m -->

На мен ли така ми се струва, или преди половин година цената на тази кола гонеше 70к? Наистина ли цените падат толкова бързо?

Колко ще струва след 2 год. новото XC60? Smile :partyman: :clock:
Здравей, колега, аз самият си взех от МП S60 2,4D през август защото пак имаха промоция за модела. Цената със сигурност е такава, но за бензинов мотор 2,4, 140 к.с. Ако си фен на дизела, ще отскочи малко нагоре - колко точно ще ти кажат в МП. Иначе екстрите си ги има - казвам ти го от опит. На мен с лихвата по лизинга, застраховката и таксите ми излиза около 57к. За тези 7 месеца съм изминал с нея 13600 км във всякакво време и смея да ти кажа, че това е най-надеждния, удобен и сигурен автомобил на пътя, който съм карал - все пак за 28 години зад волана съм минал през петнадесетина коли и над 600000 км. Успех с покупката.
Reply

#3
Обърни внимание, че цената е От 47... а не За 47 ... демек база, която никой не купува, а реално става с десетина хилядарки отгоре Smile
Reply

#4
@STEW,

Първо благодаря ти за информацията.
Аз съм с бензинка и за пръв път се замислих за дизел именно заради S60-то. За сигурността и удобството на автомобила съм абсолютно убеден -- нали все пак е Volvo. Smile

Всъщност аз се бях "зарибил" за S60-ката, но преди да се появи новия батко - XC60. Истината е, че седанът е наистина красив автомобил, но на практика рано или късно се замисляш за още повече пространство, по-голям багажник пък и не рядко за "всъдеход". Мисля, че "баткото" ще пасне идеално при такива нужди.

Другият момент е, аз лично не съм фен на покупката на чисто нова кола. С темповете на обезценяване (особено в първите години) такава покупка за мен граничи с прахосничество. Но това е една друга тема и разбира се ти като човек закупил си чисто нов автомобил, не би се съгласил. Smile Както подметнах, склонен съм да изчакам още някоя година и да взема 2-3 годишен звяр втора ръка, но и да платя двойно по-малко. Покрай кризата обхванала в пълна степен автомобилните производители и съответно дистрибуторите, си мисля че още повече си струва човек да изчака.

@Iliev,
Те търговските трикове са ясни. Идеята е по-скоро като видят че имаш интерес да ти предложат и липсващите екстри, така че изведнъж да се видиш с доста отгоре и то преди да си стигнал до застраховка и лизинг. Малко като в големия хипермаркет -- влизаш със списък за неща за 100 лева, а излизаш с 200+. Big Grin

BTW, твоето S60 колко би вървяло ако го продаваш сега?

Поздрави!
Reply

#5
Абе друго си е да свалиш найлоните и да загасиш първи фас в пепелника Big Grin

колкото до моето - ако питам МП - не повече от 20 хиляди, а според мен - 40 Smile
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)