The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ЕТО ОБЕЩАНИЯ ЛИНК ЗА ФИЛМА "THEZEITGEIST"

#1
<!-- m --><a class="postlink" href="http://www.zeitgeistmovie.com/add_bulgarian.htm" onclick="window.open(this.href);return false;">http://www.zeitgeistmovie.com/add_bulgarian.htm</a><!-- m -->


СЪС СУБТИТРИ Е
ПРИЯТНО ГЛЕДАНЕ
Ако пренебрегнете страха, вие изпускате психологическата спирачка - Аертон Сена
клубна карта № 00168
Reply

#2
Гледах го отдавна няколко пъти----Голямо четене. Филма е много тежък и може да
доведе до депресий. Но си струва риска . Филма е в 2 части. :wink:
Reply

#3
Не, че не се чувствах като марионетка и преди да изгледам филма, но сега е по-тежко..заслужава си гледането със сигурност. Всъщност българина има една невероятна философия, която ми пълни душата, когато я чуя (особено често се чува в обръщенията към жените :lol: ) : "И 1 000 000 лева да ти дам пак няма да са достатъчни." хаха Така е. Монетарната система куца яко - факт. Но може ли с една рота от 200 000 човека да се промени света ? Нали първо целият свят трябва да го осъзнае това..И начина, по който го правят е ужасен. Веднага правят кампания TheZeitgeistmovement.com. Пак правим революция и пак забравяме, че по-добрият ефект е от еволюцията. Защо трябва да скачаме и да викаме: "Долу на богаташите", когато можем да прокараме едно ново мислене, че парите не са ценност и да го направим по мирния път. В история ни, която почти изучих, имаме толкова видни примери за избиване на гражданите в държавата помежду им само заради политическите пристрастия..резултатът и от това движение ще е същият.. Много философствам. Факт е, че недостатъците на тази система са толкова много и толкова ясно се виждат в България..хубаво е да има такива филми...ама ще е хубаво и да не се нахвърляме на тях като единствения прав източник..защото да не забравяме, че и този филм е рожба на монетарната система..както и демокрацията унас е рожба на комунизма..та усещате какъв е намека нали Tongue
-----------------
Всичко, което е написано, са лични глупави мисли Big Grin Мисля, че темата може да не е за философстване като моето, но ще е интересно да се чуят и чужди мнения. Извинете ме за дългия пост. Smile
П.С. Интересно ми е кой ще застане начело на новата система, която се предвижда да се изгради..
I ROLL
VOLVO 740 2.0 163 h.p. B200ET 1985
Reply

#4
Трябва да се гледа този филм, а изводите от него всеки ще направи сам за себе си. В едно манипулирано общество е лесно да сме с полирани мозъци......интересно докога?!? Въпросите са много, тепърва предстоят отговори по тях.
\\// (())  ||_  \\//  (()) S60 D5 185+к.с. М66.
Reply

#5
С линка си е мъка които иска да ми пише на скаипа ще му го пратя .
Reply

#6
Всички работим за да може някои да не работят,а само да си въртят далаверките. За съжаление не виждам как може да се промени това в обозримо бъдеще - май звучи доста пестимистично. но даже и тази идея да проработи,човечеството е прецакало доста такива идеи - като тръгнем от християнството,та да вземем даже и комунизма. А иначе - слушайте Imagine на John Lennon, идеята е същата. Cry
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)