The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ХАИДЕ ВСЕКИ ДА СИ НАПИШЕ ГРАДА

#1
РОВЕИКИ СЕ В СПИСЪКА С ПОТРЕБИТЕЛИ,ЗАБЕЛЯЗАХ ЧЕ ЕДВА ОКОЛО 1/6 ОТ ВСИЧКИ СА СИ НАПИСАЛИ ГРАДА.ДА СИ ПРИЗНАЯ И АЗ НЕ БЯХ ГО НАПИСАЛ.И ЕТО ВИДЯХ ,ЧЕ ИМА 5-6 ЧОВЕКА ОТ МОЯ ГРАД.ИДЕЯТА МИ Е ,ЧЕ МОЖЕМ И НИЕ(КОЙТО СМЕ ПО-ДАЛЕЧ ОТ СОФИЯ)ДА СИ ПРАВИМ СБИРКИ УСПОРЕДНО С ТЕЗИ В СОФИЯ.МИСЛЯ ,че ЗА КЛУБАРИТЕ НЯМА ДА Е ПРОЛЕМ А ЩЕ Е И ИНТЕРЕСНО,ХОРА ОТ ДОБРИЧ ВАРНА ШУМЕН БУРГАС,ДА СЕ СЪБЕРЕМ НАПРИМЕР В СЛИВЕН ИЛИ НА КАМЧИЯ.СЛЕД СРЕЩИТЕ СИ СПОДЕЛЯМЕ КОЙ КАКВО И ТОВА Е.АЗ ЛИЧНО НИКОГА НЕ СЪМ ХОДИЛ НА ПОДОБНА СРЕЩА ,СЕГА ЩЕ ИДВАМ В СОФИЯ ПО РАБОТА И ЩЕ ДОИДА ДА СЪБЕРА ОПИТ.
Reply

#2
РОВЕИКИ СЕ В СПИСЪКА С ПОТРЕБИТЕЛИ,ЗАБЕЛЯЗАХ ЧЕ ЕДВА ОКОЛО 1/6 ОТ ВСИЧКИ СА СИ НАПИСАЛИ ГРАДА.ДА СИ ПРИЗНАЯ И АЗ НЕ БЯХ ГО НАПИСАЛ.И ЕТО ВИДЯХ ,ЧЕ ИМА 5-6 ЧОВЕКА ОТ МОЯ ГРАД.ИДЕЯТА МИ Е ,ЧЕ МОЖЕМ И НИЕ(КОЙТО СМЕ ПО-ДАЛЕЧ ОТ СОФИЯ)ДА СИ ПРАВИМ СБИРКИ УСПОРЕДНО С ТЕЗИ В СОФИЯ.МИСЛЯ ,че ЗА КЛУБАРИТЕ НЯМА ДА Е ПРОЛЕМ А ЩЕ Е И ИНТЕРЕСНО,ХОРА ОТ ДОБРИЧ ВАРНА ШУМЕН БУРГАС,ДА СЕ СЪБЕРЕМ НАПРИМЕР В СЛИВЕН ИЛИ НА КАМЧИЯ.СЛЕД СРЕЩИТЕ СИ СПОДЕЛЯМЕ КОЙ КАКВО И ТОВА Е.АЗ ЛИЧНО НИКОГА НЕ СЪМ ХОДИЛ НА ПОДОБНА СРЕЩА ,СЕГА ЩЕ ИДВАМ В СОФИЯ ПО РАБОТА И ЩЕ ДОИДА ДА СЪБЕРА ОПИТ.
Reply

#3
Гара Елин Пелин Sad
Reply

#4
Гара Елин Пелин Sad
Reply

#5
аз съм от търговище,на един хвърлеи от теб :lol:
Reply

#6
аз съм от търговище,на един хвърлеи от теб :lol:
Reply

#7
МИСЪЛТА МИ БЕШЕ ДА СИ НАПРАВИМ ПРОМЕНИ ВЪВ ПРОФИЛИТЕ,НАПИСВАИКИ МЕСТОЖИВЕЕНЕ
Reply

#8
МИСЪЛТА МИ БЕШЕ ДА СИ НАПРАВИМ ПРОМЕНИ ВЪВ ПРОФИЛИТЕ,НАПИСВАИКИ МЕСТОЖИВЕЕНЕ
Reply

#9
МИРО343 Wrote:МИСЪЛТА МИ БЕШЕ ДА СИ НАПРАВИМ ПРОМЕНИ ВЪВ ПРОФИЛИТЕ,НАПИСВАИКИ МЕСТОЖИВЕЕНЕ
Това е до коректност от наша страна да си попълним личния си профил!
А като гледам и някой дори не са се записали и в гаража.
Както се вижда под написаното ми (най долу при отговор) ми е изписано с каква модефикация на дв.. съм.
Както се казва съм показъл всичко за да няма излишни въпроси:
"с кой двигател си?"
"модела си кажи"
"бензин ли си или дизел" и т.н.

Дори съм сложил и да има и сайтова за латиницата - да не се оправдае някой че компа му няма кирилица, и за маслата, и колко стаж има зад волана.
Аз съм дал и написъл всичко. Въпроса и останалите да направят същото - има и други като мен.

Също така някой нямат кола или са с друг модел - който са само участници в коментарите.

п.п.
Попълвайте си всичко - не пестете буквите и не се срамете!
Основател на ВКБ с членска карта 00008.
Бивш член на УС. Volvo S80 D5 2003.
Reply

#10
МИРО343 Wrote:МИСЪЛТА МИ БЕШЕ ДА СИ НАПРАВИМ ПРОМЕНИ ВЪВ ПРОФИЛИТЕ,НАПИСВАИКИ МЕСТОЖИВЕЕНЕ
Това е до коректност от наша страна да си попълним личния си профил!
А като гледам и някой дори не са се записали и в гаража.
Както се вижда под написаното ми (най долу при отговор) ми е изписано с каква модефикация на дв.. съм.
Както се казва съм показъл всичко за да няма излишни въпроси:
"с кой двигател си?"
"модела си кажи"
"бензин ли си или дизел" и т.н.

Дори съм сложил и да има и сайтова за латиницата - да не се оправдае някой че компа му няма кирилица, и за маслата, и колко стаж има зад волана.
Аз съм дал и написъл всичко. Въпроса и останалите да направят същото - има и други като мен.

Също така някой нямат кола или са с друг модел - който са само участници в коментарите.

п.п.
Попълвайте си всичко - не пестете буквите и не се срамете!
Основател на ВКБ с членска карта 00008.
Бивш член на УС. Volvo S80 D5 2003.
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)