The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Среща в Казанлък 13.06. - 14.06.09

#11
Шъ тъ пишим и теби и аку имъш изпит шъ ти дъдем билежка дъ тъ извиним Big Grin Big Grin Big Grin Дъ идвът и другити Big Grin Big Grin Big Grin
\\// (())  ||_  \\//  (()) S60 D5 185+к.с. М66.
Reply

#12
Аз като не мога да играя :oops: ,ще учсатвам в надпиването и надяждането8) .
Reply

#13
100Y0 Wrote:
graf_bezuhoff Wrote:Тюх, как ме е яд че ще пропусна... Другия месец да повторите, ей!

Графе, купона не е за изпускане :wink: Big Grin ....ядене, пиене, вода за плуване и волва на корем Big Grin Big Grin Big Grin

Аз знам че не е за изпускане тази работа, обаче ме няма точно на тези дни... И няма мърдане.
945 Polar 1997
2.0 Turbo B200FT
1986 cc
4 cylinders, 8 valves
Compression ratio: 8.5:1
114 kW (155 PS) @ 5600 RPM
230 Nm @ 3600 RPM
M90 manual gearbox
Reply

#14
Сори графе, ще има и други срещи, а и не се очаква скоро да пресъхне тукашния язовир :wink: Big Grin . Поздрави.
\\// (())  ||_  \\//  (()) S60 D5 185+к.с. М66.
Reply

#15
[quote="traffic"]ихаааа от кога го чакам тоя момент.... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:



Аз откога та чакам да изпитаме тия Фокали 24часа без прекъсване могат ли да свирят Big Grin .
Днес разучих риболова се разрешава в понеделник 8юни ,тъй че може и рибарите от клубъ
да си заложат въдичките беким някоя заблудена рибка се хване :mrgreen:
лично ще я приготвя за предястие [-o<
Reply

#16
Тази сбирка не се изтърва. Мятам пръчката и газ на джета.... :ctf2:[/quote
Reply

#17
�Дали е удобно да дойдат и най-новите от Пловдив, щото на Бонсовите ми хареса,но не останах много, трябваше да пътувам. Ще е хубав повод да се запозная и с други волво фенове, а се надявам че и софиянци с които беше приятно на бонсовите ще дойдат.
Reply

#18
joro the driver 17 Wrote:�Дали е удобно да дойдат и най-новите от Пловдив, щото на Бонсовите ми хареса,но не останах много, трябваше да пътувам. Ще е хубав повод да се запозная и с други волво фенове, а се надявам че и софиянци с които беше приятно на бонсовите ще дойдат.

Разбира се, че е удобно колега Big Grin Всички са добре дошли. Както знаят вече колегите от Ст.Загора основното меню ще е пиле на бутилта в тенекия с майстор-готвач Доко Big Grin ...ще се радваме да се видим. Да заповядат всички желаещи!!! Предполагам, че ще има достатъчно риба в язовира, дори за Вальо Кангалов Big Grin :wink: Big Grin
\\// (())  ||_  \\//  (()) S60 D5 185+к.с. М66.
Reply

#19
аз ще закъснея но няма да пропусна моабета
Reply

#20
Язък ще пропусна полуградската среща. Някоя среща около 6-7 не се ли заформя някъде?
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)