The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Един приличен сервиз!

#1
Днес направих смяна на консумативи в ТЕХНОПАРТ на Симеоновско.
Вижте малко цени:
Филтър маслен - 9.50
Филтър въздушен - 17.20
Ремък ангренажен Гейтс - 39.70
Ролка 1 - 104.40
Ролка 2 - 107.50
Малсо полусинтетика на Валволин 5W-30, 6 л - 76.80
Вложка за щанга - 3.00
Ремък канален (хидр. помпа, клима и алтернатор) - 30.70
Сума за труд - 135.01

ТОТАЛ: 561.81 лв

Оставих колата за ангренаж, филтри и масло, с молба за преглед на ходовата част. Обадиха ми се към обяд, казаха ми за проблема с биалетката и вложката, казха ми колко ще струва, малко по-късно звъннаха, за да отида да си взема колата. Пълна разпечатка по позиции, включително и на труда. Дори ми издадоха фактура
Smile Заведоха колата в комп-а, оттук натам смятам да ходя само при тях. Много коректно отношение! И това при положение, че не познавам никого там. Изпратиха ме едни майстори от ул. "Тинтява", които отказаха да се занимават със смяна на ремъка на колата ми.
Уф...малко като реклама излезе, ама какво да правя, това си е истината, все пак.
А, имат един минус от мен: когато споделих за проблема ми с оборотите, казаха, че майсторът им, дето се занимава с токовете, бил отпуска, та не можело да направят тази диагностика. Да съм бил дошъл някой друг път :?
Тези цени се отнасят за S40 2.0 16V '97
Аре, дано съм бил полезен!
Reply

#2
Днес направих смяна на консумативи в ТЕХНОПАРТ на Симеоновско.
Вижте малко цени:
Филтър маслен - 9.50
Филтър въздушен - 17.20
Ремък ангренажен Гейтс - 39.70
Ролка 1 - 104.40
Ролка 2 - 107.50
Малсо полусинтетика на Валволин 5W-30, 6 л - 76.80
Вложка за щанга - 3.00
Ремък канален (хидр. помпа, клима и алтернатор) - 30.70
Сума за труд - 135.01

ТОТАЛ: 561.81 лв

Оставих колата за ангренаж, филтри и масло, с молба за преглед на ходовата част. Обадиха ми се към обяд, казаха ми за проблема с биалетката и вложката, казха ми колко ще струва, малко по-късно звъннаха, за да отида да си взема колата. Пълна разпечатка по позиции, включително и на труда. Дори ми издадоха фактура
Smile Заведоха колата в комп-а, оттук натам смятам да ходя само при тях. Много коректно отношение! И това при положение, че не познавам никого там. Изпратиха ме едни майстори от ул. "Тинтява", които отказаха да се занимават със смяна на ремъка на колата ми.
Уф...малко като реклама излезе, ама какво да правя, това си е истината, все пак.
А, имат един минус от мен: когато споделих за проблема ми с оборотите, казаха, че майсторът им, дето се занимава с токовете, бил отпуска, та не можело да направят тази диагностика. Да съм бил дошъл някой друг път :?
Тези цени се отнасят за S40 2.0 16V '97
Аре, дано съм бил полезен!
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)