The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined array key "dateline" - Line: 1000 - File: inc/functions_post.php PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/inc/functions_post.php 1000 errorHandler->error_callback
/inc/functions_post.php 834 get_post_attachments
/showthread.php 1121 build_postbit
Warning [2] Undefined array key "dateline" - Line: 1000 - File: inc/functions_post.php PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/inc/functions_post.php 1000 errorHandler->error_callback
/inc/functions_post.php 834 get_post_attachments
/showthread.php 1121 build_postbit
Warning [2] Undefined array key "dateline" - Line: 1000 - File: inc/functions_post.php PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/inc/functions_post.php 1000 errorHandler->error_callback
/inc/functions_post.php 834 get_post_attachments
/showthread.php 1121 build_postbit
Warning [2] Undefined array key "dateline" - Line: 1000 - File: inc/functions_post.php PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/inc/functions_post.php 1000 errorHandler->error_callback
/inc/functions_post.php 834 get_post_attachments
/showthread.php 1121 build_postbit
Warning [2] Undefined array key "dateline" - Line: 1000 - File: inc/functions_post.php PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/inc/functions_post.php 1000 errorHandler->error_callback
/inc/functions_post.php 834 get_post_attachments
/showthread.php 1121 build_postbit
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
17 цола джанти?

#1
Здр. колеги имам с40 '98 и се питам от дълго време и не можах да намеря в търсачката за такива джанти за този модел.Ако някой е сложил 17 цола моля да сподели 4х114,3 7ж е май така си мисля.Или поне да ми каже колко може да са най-големи.

Благодаря!!!
Reply

#2
В мобилето гледах едни страШотни оригинални джанти като за теб-17 цола.Мисля даже че на снимката са на едно V40.


Ето ги:


Attached Files Thumbnail(s)
       
Reply

#3
oXeL S40` Wrote:Здр. колеги имам с40 '98 и се питам от дълго време и не можах да намеря в търсачката за такива джанти за този модел.Ако някой е сложил 17 цола моля да сподели 4х114,3 7ж е май така си мисля.Или поне да ми каже колко може да са най-големи.

Благодаря!!!

Джанти 17 цола е доста оптимистичен вариант за S40. Ако въобще станат, то тогава трябва да са със супер нископрофилни гуми. Калкулатора за гуми ще помогне за това. Лично аз се съмнявам в реализацията на проекта, но кой знае......
Успех.
\\// (())  ||_  \\//  (()) S60 D5 185+к.с. М66.
Reply

#4
100Y0 Wrote:Лично аз се съмнявам в реализацията на проекта, но кой знае......
Успех.
Не се съмнявай.Няма невъзможни неща.Само мерак да имаш :wink:
Reply

#5
......Не се съмнявай.Няма невъзможни неща.Само мерак да имаш :wink:


Съгласен :thumbleft: Big Grin
\\// (())  ||_  \\//  (()) S60 D5 185+к.с. М66.
Reply

#6
sasho_bg3 Wrote:В мобилето гледах едни страШотни оригинални джанти като за теб-17 цола.Мисля даже че на снимката са на едно V40.


Ето ги:

Ееееее колега точно такива джанти ми се въртяха в главата.Тези снимки от някой познат ли са или си ги свалял от някъде.Интересува ме дали ще трябва да се прави нещо по колата за да се сложат такива джанти,ако може да пратиш някой линк ако си ги свалял или да споделиш, ако са на приятел.

Благодаря много предварително!!!
Reply

#7
Аз пък не виждам никакъв проблем?
Къде е проблема ? 15" ги караме 205/60 значи според прости сметки 17"
може 215 /45 което е добре или
205/50


аз мисля да взема 17 и да ги карам с 215/50 което ще е малко по високо (с 20мм),но след монтирането на пружини
-35мм ще стане ,че ще имам 17" и кола с 15 мм по ниска ,а с спортни пружини...Смятам дао го пробвам този вариант,но напролет Smile
Купувам (малката)дясната част от ножа под предната броня на с/в40...
Reply

#8
oXeL S40` Wrote:
sasho_bg3 Wrote:В мобилето гледах едни страШотни оригинални джанти като за теб-17 цола.Мисля даже че на снимката са на едно V40.


Ето ги:

Ееееее колега точно такива джанти ми се въртяха в главата.Тези снимки от някой познат ли са или си ги свалял от някъде.Интересува ме дали ще трябва да се прави нещо по колата за да се сложат такива джанти,ако може да пратиш някой линк ако си ги свалял или да споделиш, ако са на приятел.

Благодаря много предварително!!!
www.mobilen.bg.Там ги видях колега.Ако искаш мога и да ти дам телефона на продавача да не се моташ да ги търсиш-0896/913997.Не пише обаче какви пари им търси.Доколкото виждам от обявата,джантите се намират в Кърджали.Човека ги продава заедно с комплект чисто нови гуми 215/45/17.Нищо не трябва да правиш,просто плащаш и ги слагаш :wink:

Пиши после дали си ги купил
Reply

#9
Хайде сега да възродя едно старичко питане за 17" джанти и да видим дали пък някой няма да ги е виждал някъде.
Това е линк към предишната тема: тук

Ето и малко снимки от кола която се продава в eBay оборудвана с издирваните джанти -(2003 Volvo V40 2.0T Sport Lux estate leather)


Attached Files Thumbnail(s)
           
Reply

#10
Звъня му на този човек от няколко дни обаче той не вдига.Ще продължавам . Smile
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)