The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Свързване на усилвател към оригиналната музика.

#1
Здравейте, имам волво S40 с оригиналната музика, сиреч касетофона отпред, ченджера отзад, та как мога да си сложа усилвател без да се сменя цялото аудио, всмисъл има ли някви скрити букси и разни такива, или.....през 97-ма са ги слагали само в мерцедес.
волво С40 97' 1.8 122 к.с.
Reply

#2
Щом си с оригиналната музика - демек нещо от СЦ-серията - отзад на радиото трябва да имаш 6 пинов ДИН конектор, за свързване на усилвател. Разположението на изводите е дадено в долния линк.
http://webhome.idirect.com/~rwoodrow/
Reply

#3
малко ми е сложно,щото аз от кабеляци хич не разбирам,ама имам един авер надявам се той да го оправи,ако изобщо стане,иначе го имам тоя кабел,ама той отива към cd changer-a,та не знам как ще свържа усилвател към него,ще погледна пак може и да съм пропуснал нещо.Мерси anyway!
волво С40 97' 1.8 122 к.с.
Reply

#4
Спокойно, към чейнджъра е друг кабел, на друга букса Wink
Reply

#5
[Image: volvo_din.jpg]

Така би трябвало да ти изглежда радиото отзад.
По голямата букса с надпис AMP е за усилвател. :wink: А в другата ти е забучен кабела през който се управлява чейнжъра.
Reply

#6
мерси,стана ми ясно вече само трябва да погледна в колата как е и се надявам да си има всичко отзад на радиото,че не е от голямата с-ма,а си е обикновен касетофон.(фабричен,както стана ясно)
волво С40 97' 1.8 122 к.с.
Reply

#7
От къде прекарвате кабела(захранващия) на усилвателя,има ли си дупки по таблото или трябва да се пробиват?
волво С40 97' 1.8 122 к.с.
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)