The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Относно 440 1.9 тд

#1
Колеги има ли вариянт за повишаване на мощноста на този 1.9тд 90к.с. Не че и така не варви хубаво но..... Сигурно може и още. Чип май не може да се сложи до колкото знам. Някой ако знае нещо да не се срамува да каже. Big Grin
Reply

#2
qvor_qnov Wrote:Колеги има ли вариянт за повишаване на мощноста на този 1.9тд 90к.с. Не че и така не варви хубаво но..... Сигурно може и още. Чип май не може да се сложи до колкото знам. Някой ако знае нещо да не се срамува да каже. Big Grin
Колега аз карах такова 1 година.Бях случил просто на кола,не беше карана,а дизела беше толкова запазен.Страхотна компресия даваше,аз бях много доволен от динамиката,само дето трака много зимата докато загрее,но като слагах хубава нафта нямаше пробем.Обаче се наложи да сменям дискове и накладки отзад иии зави ми се свят като видях каталога и сравних с другите марки (защото държах да са оргинални),но като цяло е шумен мотор,но е икономичен при разумно каране и с перфекна динамика за мощността си. Малко се отконих от темата,но исках да споделя,а относно твоят въпрос ще ти отговоря НЕ! Двигателят няма елекроника(което има и предимства) така че с разни козметични промени.Ако имаш нагар на дюзите, горивния филтър,и с хубаво гориво евентуално с добавка би постигнал по-добър резлултат,но в общи линии това,е което можеш да сториш. Tongue
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)