The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined array key "dateline" - Line: 1000 - File: inc/functions_post.php PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/inc/functions_post.php 1000 errorHandler->error_callback
/inc/functions_post.php 834 get_post_attachments
/showthread.php 1121 build_postbit
Warning [2] Undefined array key "dateline" - Line: 1000 - File: inc/functions_post.php PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/inc/functions_post.php 1000 errorHandler->error_callback
/inc/functions_post.php 834 get_post_attachments
/showthread.php 1121 build_postbit
Warning [2] Undefined array key "dateline" - Line: 1000 - File: inc/functions_post.php PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/inc/functions_post.php 1000 errorHandler->error_callback
/inc/functions_post.php 834 get_post_attachments
/showthread.php 1121 build_postbit
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Груба селска проява

#11
Това pd SAAB го знам и е съсздадена по време на войната, защото шведите нямат отбранителна и нападателна авиация.

VOLVO - идва от латинската дума търкалям се в смисъл на движение. Емблемата представлява знакът на Марс (римски бог на войната) и символизира мъжкото начало. Създадена е като дъщерна фирма на концерна SKF (ако не се лъжа през 1928г.).


VOLVO e религия!
Reply

#12
Здравейте.
Моля за извинение за намесата в темичката ви, но това което ще напиша е точно Груба Селска Проява на един пикльо с
VOLVO V40 ТЪМНО СИН КОМБИ РЕГ№ С4254ХС.
Това момче(дали имаше и 20г.) днес по обед на Александър Невски изскочи внезапно отдясно от паркинга, докато шофирах в посока пл. Народно събрание и не успя да направи сина ми на задната седалка на кайма само заради бързите ми рефлекси.
Реакцията му на опита ми да му се накарам беше да ме напсува :? . Т.е. изобщо не се е и почувствал виновен за некадърността и наглостта си на пътя.
Та имайте го предвид ако се появи или вече се е появил във вашия форум с какъв шофьор си имате работа.
П.П. Колебаех се да пусна ли това в S/V40, но като видях тази тема реших, че ще е по-подходяща.
Поздрави и извинете отново.
Reply

#13
дааа....
таъв на сбирки не е идвал - имаме черно комби и син седан но не и син комби - номерата им не помня


все пак бих казал - без коментар - права е
VOLVO S40 1998 100kW (140к.с.) 5 MANUAL 183Nm минало
VOLVO S60 D5 2006 136kW (185к.с.) 6 MANUAL 400Nm минало
VOLVO XC60 2013 158kW (215к.с.) 6 AUTOMATIC 440Nm настояще
VOLVO бъдещето е неизвестно...
Reply

#14
sasho_s40 Wrote:дааа....
таъв на сбирки не е идвал - имаме черно комби и син седан но не и син комби - номерата им не помня


все пак бих казал - без коментар - права е

Определено е права. Снимки от срещата има ТУК. Има собствениците и колите им. На снимките се виждат номерата - в крайна сметка от никой не се крием и не виждам причина по улиците да се виждат номерата а в нет-а, където по-малко хора могат да ги видят да ги крием. Замислям се ако трябва да пишем за всеки голф, заради който е можело да не сме измежду живите, ще им флууднем форума. Въпреки всичко въпросното V40 не си е оцелило подходящ водач, който да го заслужава.
Volvo S40 1998 1.8
Volvo 940 1996 2.0T
Opel Astra 2007 CDTI
Renault Megane 2010 dCi


ex - Volvo S60 2001 2.4
[Image: garagephp.jpg]
Reply

#15
На това му се казва груба селска проява.
Неправете така. Спазвайте знаците. Дайде полицията - направиха протокол. Ноооооо в понеделник........ ще се погрижим за АКТа :twisted:


Attached Files Thumbnail(s)
   
Основател на ВКБ с членска карта 00008.
Бивш член на УС. Volvo S80 D5 2003.
Reply

#16
Efri 740 Wrote:На това му се казва груба селска проява.
http://www.bgphoto.net/photos/6630/o6327...375000.JPG
Неправете така. Спазвайте знаците. Дайде полицията - направиха протокол. Ноооооо в понеделник........ ще се погрижим за АКТа :twisted:

Що не качвате снимките тука или на форум аили в галерията, вярно че последната още не е преведена, но трябва само всеки да си създаде албум и да си качва файловете, след което ще буде попитан в кой албум иска да буде всеки един поотделно, така всеки ще може да вижда лесно и бързо снимките, тоя сайт бгфото май на всички ни е ужасно бавен тая снимка я чакам вече 2 мин да се зареди и още не е готова ;о(
Reply

#17
s0me0ne Wrote:Още повече! С колко коли след такъв удар ще можеш да пуснеш обява, че я продаваш следкато си я направил на манерка??

Ми, че то това Волво не е чак толкова лошо ударено, поне доколкото видях от снимките. Друг е въпросът, че цената му е доста височка, но това си е проблем на този, който се опитва да го продаде :?
There's someone in my head but it's not me...
Reply

#18
Още една селска проява.
ТЕ СА НАЩА ГОРДОСТ. Имаше аларма и се махна след 5мин. - бил спрял замалко!!
ДО КОГА ТАКА?????? Сигурно "Всяка неделя"


Attached Files Thumbnail(s)
       
Основател на ВКБ с членска карта 00008.
Бивш член на УС. Volvo S80 D5 2003.
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)