The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Да се оплача

#21
Такаа, в събота вързах жиците и стъклата се размърдаха, вече съм с ел. стъкла Confusedupz: :-({|= :-) :lol:
Отне ми към час и малко без да си давам зор. След началния оглед на това с което разполагах намерих сравнително бързо решение.
За начало ще кажа, че жиците с които разполагах бяха заедно с жица която излизаше от едната от буксите към стопяемия блок и още една жица която влизаше в четириъгълна букса в която влизаха още 7 кафяви жици което ме озадачи, тъй като дупките на буксата бяха разположение така че винаги могат да се объркат, не като повечето букси при който поне една от дупките е завъртяна така че да може да вкараш само по един начин.
Започнах с жицата кояот беше вързана към стопяемия блок, заврях се под блока(много неприятна работа) където имаше десетки жици и всичките много омотани, намерих букасата която ми трябваше, в случая шведите явно са помислили по въпроса с буксите и са ги направили с различни цветове, което доста ме улесни с намирането на търсената от мен жица, след като я намерих и проследих в сноп дебел поне 4-5 см реших да я срежа и от там да дръпна ток и към копчетата, добре че не го направих, оказа се че когато търсих жицата съм хванал друга със същия цвят, а моята жица е била къда едва 15-ина см. и аз като съм търси някъде към средата на снопа със жиците нея вече я е нямало сред снопа :-), но после като тръгнах да я проследявам видях грешката си, да ви предупредя, ако решите да правите подобни неща срежете всички лепенки и свински оипашки, че аз не исках да ги режа и така в тоя гъсталак за малко да резна грешната жица :-) Както и да е жицата която ми трябваше беше близо до буксата и аз се ориентирах сравнително бързо, като я проследих до една топка изолирбанд, в топката братята шведи много предвидливо бяха увили жицата която ми трябваше заедно с една кафява, тук вече се уетих че това най-вероятно е минуса, за който преди това звънях на Жоро, но той само потвърди моите предположения. От тук натам само прокарването и пускането ми отнеха известно време.
Това е. Ако решите да слагате такива неща да знаете че всичко е искарано и има достатъчно чакащи жици, да не почнете да проявявате самодейност. Така че Dumfree ако решиш да слагаш свиркай вече знам как става и ще е много по-лесно :-)
Да ми е честито :-) На другата среща някой ако се интересува ще му покажа кое как е станало нагледно
Volvo 360GLE лети с попътен вятър :-), а да и едно S70 2.5 TDI не него не му требе попътен ветър Big Grin
Не повтаряй грешките на другите, така твойте ще са УНИКАЛНИ :-)
Вече не се казва "Върви на майната си", а се казва: "Ходи в Русия"
Reply

#22
Частито, unicat, честито ти ел.стъкла.
За теб е ясно - измъчил си се яко за да реализираш идеята да си монтираш ел.стъкла. Вече имаш опит!
Ама питаш ли ни нас какво четене падна да проследим всички перипетии по това твое, бих казал, начинание?! То май си беше цяла епопея!
:trans: :angel9:
Имаш и за друго да черпиш!... Tongue
Reply

#23
Частито, unicat, честито ти ел.стъкла.
За теб е ясно - измъчил си се яко за да реализираш идеята да си монтираш ел.стъкла. Вече имаш опит!
Ама питаш ли ни нас какво четене падна да проследим всички перипетии по това твое, бих казал, начинание?! То май си беше цяла епопея!
:trans: :angel9:
Имаш и за друго да черпиш!... Tongue
Reply

#24
Проблема е никакъв :-) на срещата ще го решим
Volvo 360GLE лети с попътен вятър :-), а да и едно S70 2.5 TDI не него не му требе попътен ветър Big Grin
Не повтаряй грешките на другите, така твойте ще са УНИКАЛНИ :-)
Вече не се казва "Върви на майната си", а се казва: "Ходи в Русия"
Reply

#25
Проблема е никакъв :-) на срещата ще го решим
Volvo 360GLE лети с попътен вятър :-), а да и едно S70 2.5 TDI не него не му требе попътен ветър Big Grin
Не повтаряй грешките на другите, така твойте ще са УНИКАЛНИ :-)
Вече не се казва "Върви на майната си", а се казва: "Ходи в Русия"
Reply

#26
Е еееее и аз изчетох всичко.
Браво, честито.
Основател на ВКБ с членска карта 00008.
Бивш член на УС. Volvo S80 D5 2003.
Reply

#27
Е еееее и аз изчетох всичко.
Браво, честито.
Основател на ВКБ с членска карта 00008.
Бивш член на УС. Volvo S80 D5 2003.
Reply

#28
Уникате, може ли да те помоля за нещо решил съм и аз да слагам ел.стъкла, ако можеш да ми пратиш няколко снимчици на вратите от вътрешна страна ей така просто за стимул и за мостра къде и как се слагат такива джаджки Smile благодаря предварително!
Volvo 343 1.4L 72hp (моята червена Любов)
Не е нужно да си луд, но помага...
Reply

#29
Уникате, може ли да те помоля за нещо решил съм и аз да слагам ел.стъкла, ако можеш да ми пратиш няколко снимчици на вратите от вътрешна страна ей така просто за стимул и за мостра къде и как се слагат такива джаджки Smile благодаря предварително!
Volvo 343 1.4L 72hp (моята червена Любов)
Не е нужно да си луд, но помага...
Reply

#30
Ей, Uni,
на теб не ти ли останаха ел.моторчетата за централното заключване заедно с рамената?
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)