The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
СРЕЩА ПЛОВДИВ 20.09

#1
Здравейте клубари от Пловдив и региона!След летните отпуски
дойде време да се видим.
Предлагам това да стане тази неделя - 20 септември.
Часът и мястото нека да дебатираме.План "Б" има разбира се Big Grin
Също така имайте в предвид, че Пловдивският панаир ще се състои от 28 септември до 03 октомври.Традицията да посещаваме автосалона би трябвало да се състои последния ден на изложението - 03 октомври(събота) Моля за мнението Ви да обединяваме ли датите и да се съберем на 03 окт. или да се "почнем" от тази неделя-20-септември.
Reply

#2
Ужасно много се радвам да видя темата, пусната от Веско Big Grin
Моето мнение е, че лятната пауза се проточи твърде дълго и е крайно време да се съберем, въпреки отсъствието на някои колеги, поради дългите почивни дни. Срещата по време на панаира си е отделно, за компенсация.
Аз участвам с два броя усмивки Big Grin Big Grin
Reply

#3
И аз съм на линия тая неделя,ама решете къде,дано е нещо интересно като надморска височина...надявам се да искат и другите. Около Пловдив на по 20-30 км има доста варианти.
Reply

#4
аз отново пропускам :roll: Cry :?
Reply

#5
супер ... срещаааааа
идеята за пикник е чудесна но нека изчакаме за да видим какво ще е времето.
Ако пренебрегнете страха, вие изпускате психологическата спирачка - Аертон Сена
клубна карта № 00168
Reply

#6
��До събота го дават валежно, ама за неделя-слънчево, пак камерно участие май, може пък да се съберем...но нещо не виждам особен ентусиазъм. Сигурно при мен е така, защото ще ми е 1-ва среща за Пловдив и ми е интересно, ако се състой де...
Reply

#7
Аз ще ви посетя със сигурнос
Reply

#8
охооо ...
колега новобранец бъди спокоен среща ще има.
то е така малко пишем за срещите ама много ходим. Big Grin Big Grin Big Grin традицията повелява ... срещите да бъдат качествени Big Grin Big Grin Big Grin
Ако пренебрегнете страха, вие изпускате психологическата спирачка - Аертон Сена
клубна карта № 00168
Reply

#9
kingvolvo Wrote:то е така малко пишем за срещите ама много ходим. Big Grin Big Grin Big Grin традицията повелява ... срещите да бъдат качествени Big Grin Big Grin Big Grin

Ще я проверим ние тая работа, ама вземете обявете какво повелява традицията за часа и мястото на срещата! Big Grin
Reply

#10
Ъ, сигурно в 12.00 на комина , нали...... Big Grin
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)