The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined array key "dateline" - Line: 1000 - File: inc/functions_post.php PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/inc/functions_post.php 1000 errorHandler->error_callback
/inc/functions_post.php 834 get_post_attachments
/showthread.php 1121 build_postbit
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Пази се сам за да те пази господ.

#1
<!-- m --><a class="postlink" href="http://www.standartnews.com/bg/article.php?d=2006-07-13&article=152849">http://www.standartnews.com/bg/article. ... cle=152849</a><!-- m -->
Ако случайно не се вижда след време:
-----
Папа Бенедикт ХVI направи своя избор за джип. Честта да вози Негово преосвещенство заслужи шведската компания "Волво". Главата на Римокатолическата църква получи ключовете за последната модификация на "Волво" ХС90 на кратка церемония във Ватикана. Колата е оборудвана за негово лично ползване. Тя е тъмносиня със светъл интериор. Задвижва се от V-образен 8-цилиндров двигател с мощност 315 конски сили и максимален въртящ момент 440 Нм. "Изключително сме щастливи и горди от възможността да предоставим автомобил на папата. За "Волво" безопасността винаги е била приоритет без компромиси. Без съмнение нашият ангажимент за опазване на живота не би могъл да получи по-високо и по-трогателно признание", заяви Паскал Белеманс, президент на "Волво Италия".
"Волво" XC90 е един от най-безопасните за управление автомобили при всякакви условия на шофиране и пътни настилки. Системата за задвижване на четирите колела AWD осигурява отлично поведение на автомобила извън пътя, докато системата ROPS помага за избягване на опасността от преобръщане и намалява вероятността от този тип произшествия. "Волво" ХC90 е проектиран и произведен не само да защитава пътуващите в него, но и да подобрява функционирането на системите за безопасност на останалите превозни средства в случай на удар.
Reply

#2
<!-- m --><a class="postlink" href="http://www.standartnews.com/bg/article.php?d=2006-07-13&article=152849">http://www.standartnews.com/bg/article. ... cle=152849</a><!-- m -->
Ако случайно не се вижда след време:
-----
Папа Бенедикт ХVI направи своя избор за джип. Честта да вози Негово преосвещенство заслужи шведската компания "Волво". Главата на Римокатолическата църква получи ключовете за последната модификация на "Волво" ХС90 на кратка церемония във Ватикана. Колата е оборудвана за негово лично ползване. Тя е тъмносиня със светъл интериор. Задвижва се от V-образен 8-цилиндров двигател с мощност 315 конски сили и максимален въртящ момент 440 Нм. "Изключително сме щастливи и горди от възможността да предоставим автомобил на папата. За "Волво" безопасността винаги е била приоритет без компромиси. Без съмнение нашият ангажимент за опазване на живота не би могъл да получи по-високо и по-трогателно признание", заяви Паскал Белеманс, президент на "Волво Италия".
"Волво" XC90 е един от най-безопасните за управление автомобили при всякакви условия на шофиране и пътни настилки. Системата за задвижване на четирите колела AWD осигурява отлично поведение на автомобила извън пътя, докато системата ROPS помага за избягване на опасността от преобръщане и намалява вероятността от този тип произшествия. "Волво" ХC90 е проектиран и произведен не само да защитава пътуващите в него, но и да подобрява функционирането на системите за безопасност на останалите превозни средства в случай на удар.


Attached Files Thumbnail(s)
   
Reply

#3
Леле докато четох ми се прииска да отида да целуна моята красавица :lol:

Ето това е Волво.Един от най-важните хора на земята ще се вози в нашата марка автомобили.

Горд съм че карам тази кола :blob:
Orion - High Performance Car Audio
Reply

#4
Леле докато четох ми се прииска да отида да целуна моята красавица :lol:

Ето това е Волво.Един от най-важните хора на земята ще се вози в нашата марка автомобили.

Горд съм че карам тази кола :blob:
Orion - High Performance Car Audio
Reply

#5
А аз, не съм ли важен Big Grin

Швецката компания на VOLVO, трябва на подари на всички ни в управителния съвет - за дето ще представляваме марката Волво в България - ползвайки колите по предназначението им, а не като МПф - само да ги продава или подарява! :lol: :wink:
Основател на ВКБ с членска карта 00008.
Бивш член на УС. Volvo S80 D5 2003.
Reply

#6
А аз, не съм ли важен Big Grin

Швецката компания на VOLVO, трябва на подари на всички ни в управителния съвет - за дето ще представляваме марката Волво в България - ползвайки колите по предназначението им, а не като МПф - само да ги продава или подарява! :lol: :wink:
Основател на ВКБ с членска карта 00008.
Бивш член на УС. Volvo S80 D5 2003.
Reply

#7
Ефри ама ти в управителния съвет ли си?
бях на събражието и избирането, ама теб не те помня :-)
Volvo 360GLE лети с попътен вятър :-), а да и едно S70 2.5 TDI не него не му требе попътен ветър Big Grin
Не повтаряй грешките на другите, така твойте ще са УНИКАЛНИ :-)
Вече не се казва "Върви на майната си", а се казва: "Ходи в Русия"
Reply

#8
Ефри ама ти в управителния съвет ли си?
бях на събражието и избирането, ама теб не те помня :-)
Volvo 360GLE лети с попътен вятър :-), а да и едно S70 2.5 TDI не него не му требе попътен ветър Big Grin
Не повтаряй грешките на другите, така твойте ще са УНИКАЛНИ :-)
Вече не се казва "Върви на майната си", а се казва: "Ходи в Русия"
Reply

#9
Ти ако си там - а то е че си там, ще видиш че съм се подписъл - май бях най горе :roll:

п.п.- поправка за по горе.
"учредител" съм
Основател на ВКБ с членска карта 00008.
Бивш член на УС. Volvo S80 D5 2003.
Reply

#10
Ти ако си там - а то е че си там, ще видиш че съм се подписъл - май бях най горе :roll:

п.п.- поправка за по горе.
"учредител" съм
Основател на ВКБ с членска карта 00008.
Бивш член на УС. Volvo S80 D5 2003.
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
4 Guest(s)