The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Хайде на кино

#1
Преди 3 дни гледах Карибски пирати: сандъка на мъртвеца и мога да ви кажа че това е един много забавен и увлекателен филм, за феновете на приключенските филми е направо задължителен, ако случайно се чудите как да уплътните 2 часа от живота си препоръчвам именно този филм.
Знам че звучи като реклама, но на мен найстина ми хареса.
Volvo 360GLE лети с попътен вятър :-), а да и едно S70 2.5 TDI не него не му требе попътен ветър Big Grin
Не повтаряй грешките на другите, така твойте ще са УНИКАЛНИ :-)
Вече не се казва "Върви на майната си", а се казва: "Ходи в Русия"
Reply

#2
Преди 3 дни гледах Карибски пирати: сандъка на мъртвеца и мога да ви кажа че това е един много забавен и увлекателен филм, за феновете на приключенските филми е направо задължителен, ако случайно се чудите как да уплътните 2 часа от живота си препоръчвам именно този филм.
Знам че звучи като реклама, но на мен найстина ми хареса.
Volvo 360GLE лети с попътен вятър :-), а да и едно S70 2.5 TDI не него не му требе попътен ветър Big Grin
Не повтаряй грешките на другите, така твойте ще са УНИКАЛНИ :-)
Вече не се казва "Върви на майната си", а се казва: "Ходи в Русия"
Reply

#3
А я да видим кой като го е гледал е спал.........
Всеки купил си билет участва в томбола "С пиратско ВОЛВО на море" - печелившия печели уикенд с XC90 на мореSmileSmileSmileSmileSmileSmileSmileSmileСамо заради това бих отишълSmile
Reply

#4
А я да видим кой като го е гледал е спал.........
Всеки купил си билет участва в томбола "С пиратско ВОЛВО на море" - печелившия печели уикенд с XC90 на мореSmileSmileSmileSmileSmileSmileSmileSmileСамо заради това бих отишълSmile
Reply

#5
За филма се чуват само хубави работи. Първата част не я гледах, защото пиратски истории не ме интересуват даже грам, но май ще отида да гледам втората част, защото била много забавна (тип комедия). Пък може да се разходя до морето с бутиковото XC90 Wink

Не изглежда зле, но само да нямаше нарисувани глупости по него...
Снимки:

[Image: bootylicioiusxc90.jpg]
[Image: 007__scaled_600_014.jpg]
[Image: 009__scaled_600_008.jpg]
[Image: 008__scaled_600_011.jpg]
[Image: 012__scaled_600_005.jpg]
[Image: 013__scaled_600_003.jpg]
[Image: 016__scaled_600_004.jpg]
Volvo S40 1998 1.8
Volvo 940 1996 2.0T
Opel Astra 2007 CDTI
Renault Megane 2010 dCi


ex - Volvo S60 2001 2.4
[Image: garagephp.jpg]
Reply

#6
За филма се чуват само хубави работи. Първата част не я гледах, защото пиратски истории не ме интересуват даже грам, но май ще отида да гледам втората част, защото била много забавна (тип комедия). Пък може да се разходя до морето с бутиковото XC90 Wink

Не изглежда зле, но само да нямаше нарисувани глупости по него...
Снимки:

[Image: bootylicioiusxc90.jpg]
[Image: 007__scaled_600_014.jpg]
[Image: 009__scaled_600_008.jpg]
[Image: 008__scaled_600_011.jpg]
[Image: 012__scaled_600_005.jpg]
[Image: 013__scaled_600_003.jpg]
[Image: 016__scaled_600_004.jpg]
Volvo S40 1998 1.8
Volvo 940 1996 2.0T
Opel Astra 2007 CDTI
Renault Megane 2010 dCi


ex - Volvo S60 2001 2.4
[Image: garagephp.jpg]
Reply

#7
s0me0ne Wrote:За филма се чуват само хубави работи. Първата част не я гледах, защото пиратски истории не ме интересуват даже грам, но май ще отида да гледам втората част, защото била много забавна (тип комедия). Пък може да се разходя до морето с бутиковото XC90 Wink

а защо пропусна да ни осведомиш за новото XC90 Sport?

<!-- m --><a class="postlink" href="http://www.swedespeed.com/news/publish/Volvo_News/article_877.html">http://www.swedespeed.com/news/publish/ ... e_877.html</a><!-- m -->
Reply

#8
s0me0ne Wrote:За филма се чуват само хубави работи. Първата част не я гледах, защото пиратски истории не ме интересуват даже грам, но май ще отида да гледам втората част, защото била много забавна (тип комедия). Пък може да се разходя до морето с бутиковото XC90 Wink

а защо пропусна да ни осведомиш за новото XC90 Sport?

<!-- m --><a class="postlink" href="http://www.swedespeed.com/news/publish/Volvo_News/article_877.html">http://www.swedespeed.com/news/publish/ ... e_877.html</a><!-- m -->
Reply

#9
Невероятен филм,първата част е гледах около 5-6 хил.пъти,втората само два,но надявам се да си наваксам.А за волвака - не бих отказал една разходка до морето
Reply

#10
Невероятен филм,първата част е гледах около 5-6 хил.пъти,втората само два,но надявам се да си наваксам.А за волвака - не бих отказал една разходка до морето
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)