The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Една по-различна тема

#1
То е ясно, че като е Вовло форум тук всеки ще си хвали возилото, ама аз искам да ви попитам - какво не харесвате в колите си?

А сега да видим. Big Grin
Reply

#2
То е ясно, че като е Вовло форум тук всеки ще си хвали возилото, ама аз искам да ви попитам - какво не харесвате в колите си?

А сега да видим. Big Grin
Reply

#3
Irish stout Wrote:То е ясно, че като е Вовло форум тук всеки ще си хвали возилото, ама аз искам да ви попитам - какво не харесвате в колите си?

А сега да видим. Big Grin
хм.. интересен въпрос... веднага ми изникна един отговор - скоростната кутия.. някои колеги знаят защо... тя също е Рено но за разлика от двигателя е пълен боклук и доколкото разбирам доста колеги също си страдат от скоростните кутии... дано да не съм прав за тази която купих наскоро
Don't tell me there's no hope at all
Together we stand, divided we fall
Reply

#4
Irish stout Wrote:То е ясно, че като е Вовло форум тук всеки ще си хвали возилото, ама аз искам да ви попитам - какво не харесвате в колите си?

А сега да видим. Big Grin
хм.. интересен въпрос... веднага ми изникна един отговор - скоростната кутия.. някои колеги знаят защо... тя също е Рено но за разлика от двигателя е пълен боклук и доколкото разбирам доста колеги също си страдат от скоростните кутии... дано да не съм прав за тази която купих наскоро
Don't tell me there's no hope at all
Together we stand, divided we fall
Reply

#5
На ес40ката не й харесвам само едно. Това, че не е моя.
Volvo S40 1998 1.8
Volvo 940 1996 2.0T
Opel Astra 2007 CDTI
Renault Megane 2010 dCi


ex - Volvo S60 2001 2.4
[Image: garagephp.jpg]
Reply

#6
На ес40ката не й харесвам само едно. Това, че не е моя.
Volvo S40 1998 1.8
Volvo 940 1996 2.0T
Opel Astra 2007 CDTI
Renault Megane 2010 dCi


ex - Volvo S60 2001 2.4
[Image: garagephp.jpg]
Reply

#7
Пластмасите в 4хх серия аз и преди съм казвал че това е слабата им
страна.
Orion - High Performance Car Audio
Reply

#8
Пластмасите в 4хх серия аз и преди съм казвал че това е слабата им
страна.
Orion - High Performance Car Audio
Reply

#9
Аз ана мойта май само годинките не й харесвам, че след 2 ще навърши пълнолетиеBig Grin . Иначе се присъединявам към мнението за пластмасите :-)
[Image: volvouserbarec6.gif][Image: megalan_user2.gif][Image: firefoxblueuw0.gif][Image: nfsmostwantedbar3yhva1.jpg]
Volvo 480ES, 109hp, 1991.
Reply

#10
Аз ана мойта май само годинките не й харесвам, че след 2 ще навърши пълнолетиеBig Grin . Иначе се присъединявам към мнението за пластмасите :-)
[Image: volvouserbarec6.gif][Image: megalan_user2.gif][Image: firefoxblueuw0.gif][Image: nfsmostwantedbar3yhva1.jpg]
Volvo 480ES, 109hp, 1991.
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)