The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Якета,шапки,панталони,тениски- VOLVO

#1
Преди около седмица се натъкнах на едно интересно магазинче за дрехи,в което се продават най-вече облекла с надписи и емблеми на коли.
Аз си купих яке с надпис и емблема на Волво.Поръчах си още едно което пристигна за около седмица.
При човека може да се приемат поръчки за всякакви облекла с любимата ни марка Smile
Видях ,че от него си пазарува и някой си Киро-все такива нещица на Волво.
Якето е качественно,но за съжаление нямам с какво да го снимам.
Точен адрес на магазина в момента нямам но се намира на булевард Иван Гешов...може би блок 120-точно до магазина има фото AGFA.Телефона на човека е 0885042036.

#2
Абе аз май познавам един Киро Big Grin, ама той откъде си купува не знам. А въобще дали си купува също не знам, па и защо ли му е?
Все пак благодаря за информацията, да си намериш такива работи в България е проблем, тъй че хвала на таквиз служители!

There is no place like 127.0.0.1

#3
Sad номера на блока е 119 ,а цената на яке 40 лева.
Сега се очакват зимни шапки,човека ще ми се обади като са там Smile и ако има повече от три,колкото са ми необходими-веднага ще ви уведомя...макар че, с поръчка всичко става.

#4
Още утре отивам да проверя за яке, а пък със сигурност ще си взема тениски! Само да има Волво! :mrgreen:
STAY TOP GEAR! Membership # 00399

#5
Това магазичнче съществува ли още ?
850 GLT 2.5 20v 170к.с. - Ex
XC 90 D5 R-design 185к.с.



Forum Jump:


Users browsing this thread:
2 Guest(s)