The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Русе, 29-ти ноември 2009

#1
Предлагам срещата да е на обичайното място - паркинга на МЕТРО. Пак по обяд. Последната неделя на месеца е.
Ако някой предложи друго ще се съобразим.
Поздрави!
volvo for life
Волво В70 '98 2,0 10V
И не забравяйте, че всяко натискане на спирачката, Ви бърка директно в джоба. Карайте предвиждайки!
Reply

#2
<!-- l --><a class="postlink-local" href="http://www.volvoclub-bg.com/forum/gallery2.php?g2_itemId=13721" onclick="window.open(this.href);return false;">gallery2.php?g2_itemId=13721</a><!-- l --> :thumbleft:
Полезно четиво което може да направи престоя ви във форума по-приятен
                             Десетте “Божии” Заповеди
Reply

#3
ще гледам да се включа този път
Reply

#4
Здравейте!как точно протичат сбирките ви Smile Събирате се и яко муабет ли си правите?Много ми се иска да се срещна с други хора с Волва пък и искам да Дойда до Русе да видя едни приятели та ако края на месеца не ме изненада с празна кисия може да врътна до вас...Или на някоя от следващите ви збирки...Интересно ми е има ли някой с С/В 40 2.0турбо?
Купувам (малката)дясната част от ножа под предната броня на с/в40...
Reply

#5
За турбинирани в/с 40-ки не знам, да не те излъжа. Да, събираме се и си говорим. После пием по кафе и така. Може да разгледаш снимките в галерията и малко стари тук:
<!-- l --><a class="postlink-local" href="http://www.volvoclub-bg.com/forum/viewtopic.php?f=36&t=5251" onclick="window.open(this.href);return false;">viewtopic.php?f=36&t=5251</a><!-- l -->
Ето това правим. Ако имаш път насам - заповядай Smile
Поздрави!
volvo for life
Волво В70 '98 2,0 10V
И не забравяйте, че всяко натискане на спирачката, Ви бърка директно в джоба. Карайте предвиждайки!
Reply

#6
MaxBass Wrote:Здравейте!как точно протичат сбирките ви Smile Събирате се и яко муабет ли си правите?Много ми се иска да се срещна с други хора с Волва пък и искам да Дойда до Русе да видя едни приятели та ако края на месеца не ме изненада с празна кисия може да врътна до вас...Или на някоя от следващите ви збирки...Интересно ми е има ли някой с С/В 40 2.0турбо?
Ела,ела да видим и ний една турбинирана С40-ка , пък и ако дадеш едно кръгче, цена няма да имаш.
PASSAT B4 2.0
Reply

#7
Здравейте,

Бих желал да присъствам но точно в Неделя съм зает. Бих се радвал да се запозная и с други притежатели на тази невероятна марка. В тази връзка бих помолил и за услуга. Търся си 4-ри стоманени джанти : 15 цола 4x114,3 за моето В40 но се оказа че трудно се намират в Русе . Ще ни затрупа снега след седмици а аз още не съм сложил зимните гуми .

Благодаря
Миро
Reply

#8
Ще взема да намина и аз на някоя среща, ако нямате нищо против и имате желание да видите друго шведско автомобилно произведение. Big Grin
Reply

#9
viking Wrote:Ще взема да намина и аз на някоя среща, ако нямате нищо против и имате желание да видите друго шведско автомобилно произведение. Big Grin
Заповядай!
volvo for life
Волво В70 '98 2,0 10V
И не забравяйте, че всяко натискане на спирачката, Ви бърка директно в джоба. Карайте предвиждайки!
Reply

#10
viking Wrote:Ще взема да намина и аз на някоя среща, ако нямате нищо против и имате желание да видите друго шведско автомобилно произведение. Big Grin
Ела,ние никого не връщаме пък ти си ни почти роднина , макар да клоните повече към опелите.А бе оня ден чета , че искали да ви затварят заводите, GM не успял да ви продаде и се отказвал от SAAB.Ще е много жалко саабчетата са си класи над опелите.Между другото ти преди не караше ли едно волво 4xx. П.П Апропо по едно време един колега редовно идваше с една ЛАДА 1500 , но идваше и си реши проблема и вече е с една лачена V70,друг с астричка ,трети с фронтера, но важното какво е в главата ти.
PASSAT B4 2.0
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)