The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Колеги да попитам нещо за сервиз Юве

#1
Интересува ме дали правят диагностика на газ.Значи имах проблеми с оборотите и на газ и на бензин.Ходих на диагностика в друг сервиз и ми направиха колата да върви на пушка само на бензин обаче.Сега като превключа на газ и на празни обороти гасне.Казаха ми че можело да е от електрониката на газта.Та в Юве правят ли такава диагностика,или ако може препоръчайте някой друг сервиз с добър газаджия(да не е с Уше). Благодаря!
Reply

#2
Интересува ме дали правят диагностика на газ.Значи имах проблеми с оборотите и на газ и на бензин.Ходих на диагностика в друг сервиз и ми направиха колата да върви на пушка само на бензин обаче.Сега като превключа на газ и на празни обороти гасне.Казаха ми че можело да е от електрониката на газта.Та в Юве правят ли такава диагностика,или ако може препоръчайте някой друг сервиз с добър газаджия(да не е с Уше). Благодаря!
Reply

#3
В един от клубовете - с многото коли - VW - са изнамерили такъв добър сервиз.
Доволни са хората много от него.
Е, ходят и при клубният им майстор също.
Та адреса е даден ТУК- това е в кв. Княжево - втория сервиз - Не първия.

ГАЗ сервиз
гр. София, кв.Княжево, бул. Цар Борис ІІІ № 383 (сини врати)
понеделник - петък / 9,00 до 17,00
събота / 9,00 до 14,00
0888 749 795, 0899 18 77 53
мнение: - доволни от други клубове

Чакам мнение от нашия клуб за тях.
За да знам дали да кача адреса по нагоре в раздела "Сервизи и магазини.."
Основател на ВКБ с членска карта 00008.
Бивш член на УС. Volvo S80 D5 2003.
Reply

#4
В един от клубовете - с многото коли - VW - са изнамерили такъв добър сервиз.
Доволни са хората много от него.
Е, ходят и при клубният им майстор също.
Та адреса е даден ТУК- това е в кв. Княжево - втория сервиз - Не първия.

ГАЗ сервиз
гр. София, кв.Княжево, бул. Цар Борис ІІІ № 383 (сини врати)
понеделник - петък / 9,00 до 17,00
събота / 9,00 до 14,00
0888 749 795, 0899 18 77 53
мнение: - доволни от други клубове

Чакам мнение от нашия клуб за тях.
За да знам дали да кача адреса по нагоре в раздела "Сервизи и магазини.."
Основател на ВКБ с членска карта 00008.
Бивш член на УС. Volvo S80 D5 2003.
Reply

#5
g_nenchev Wrote:Интересува ме дали правят диагностика на газ.Значи имах проблеми с оборотите и на газ и на бензин.Ходих на диагностика в друг сервиз и ми направиха колата да върви на пушка само на бензин обаче.Сега като превключа на газ и на празни обороти гасне.Казаха ми че можело да е от електрониката на газта.Та в Юве правят ли такава диагностика,или ако може препоръчайте някой друг сервиз с добър газаджия(да не е с Уше). Благодаря!
Значи нагласяват газови уредби, но нямат газанализатор.
Reply

#6
g_nenchev Wrote:Интересува ме дали правят диагностика на газ.Значи имах проблеми с оборотите и на газ и на бензин.Ходих на диагностика в друг сервиз и ми направиха колата да върви на пушка само на бензин обаче.Сега като превключа на газ и на празни обороти гасне.Казаха ми че можело да е от електрониката на газта.Та в Юве правят ли такава диагностика,или ако може препоръчайте някой друг сервиз с добър газаджия(да не е с Уше). Благодаря!
Значи нагласяват газови уредби, но нямат газанализатор.
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)