The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined array key "dateline" - Line: 1000 - File: inc/functions_post.php PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/inc/functions_post.php 1000 errorHandler->error_callback
/inc/functions_post.php 834 get_post_attachments
/showthread.php 1121 build_postbit
Warning [2] Undefined array key "dateline" - Line: 1000 - File: inc/functions_post.php PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/inc/functions_post.php 1000 errorHandler->error_callback
/inc/functions_post.php 834 get_post_attachments
/showthread.php 1121 build_postbit
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Poll: Изберете вариант за клубен стикер от предложените
You do not have permission to vote in this poll.
1
0%
0 0%
2
0%
0 0%
3
0%
0 0%
4
3.64%
2 3.64%
5
3.64%
2 3.64%
6
5.45%
3 5.45%
7
1.82%
1 1.82%
8
1.82%
1 1.82%
9
41.82%
23 41.82%
10
29.09%
16 29.09%
Друго, дайте предложение, ако изберете тази опция
12.73%
7 12.73%
Total 55 vote(s) 100%
* You voted for this item. [Show Results]

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Нови стикери - анкета, срок до 14.12.2009!!

#21
Пангев Wrote:С риск да ме оплюете дружно искам да задам няколко въпроса:
1. Кое налага смяната на стикерите!? Това че на някой страничен наблюдател не му харесват или че трябва "безплатно" някой да ни отпечата нови стикери?
2. Със смяната на стикерите сигурно ще трябва да се смени и емблемата на клуба? Ако е така, това значи че трябва да се сменят знамената, печата и т.н. и т.н, защото и те не отговарят на стандартите на Волво Карс.
3. Защо след като има толкова много Волво клубове по всички земни кълбета нито един не се е съобразил с изискванията на Форд-Мото-Пфое и всеки си е правил свободни съчинения?
4. Доколкото знам преди време, преди да бъде създадено логото на клуба бяха разисквани тези теми, мисля че имаше и комуникация с Волво-Карс (не с Мото-Пфое) дали можем да използваме името за клуб както и емблемата и тогава имахме зелена светлина. Мисля че Събин има информация по тази тема...
5. Не мисля че има нещо което свързва клуба ни с Мото Пфое по такъв начин че някой от МП да ни казва какво да ни е логото и стикерите...

С горното искам да покажа че съм абсолютно ПРОТИВ идеята за смяна на стикерите и логото ни.
Това е от мен.

Смяната се налага от изискванията на Волво Карс, нали искаме да ни има на сайта...или не искаме, не знам. Писмото е достатъчно ясно написано. Не са искали да сменяме другите ни атрибути, а и не са предлагали да ни направят нови безплатно. Изискванията не са на Мото-Пфое. Да, имаше писмо, Димо го превежда, после легализация, със Събин, два птъи сме го пращали; без отговор. Просто препредавам съобщението, хората знаят че ни има при това доста добре. От моята кола стикерът едва ли ще се отлепи някога, аз поне не се наемам да го правя. Нямам и вариант фаворит.
Just keep on walking
Proud To Drive Volvo

#22
Не знам, решавайте.. има управителен съвет, има членове.. гласувания...
Имайте предвид че ако се поддадем някой да ни диктува правилата, утре може този същия да ни накара да си сменим и името.. да кажем на "Клуб Форд-Мото България"
Ако пък толкова ви харесват "новите, безплатни" стикери - сменете си ги. Аз си имам стикер на моята.

С най-добри пожелания!
Don't tell me there's no hope at all
Together we stand, divided we fall

#23
Аз също подкрепям мнението че не е необходимо да се подменят стикерите, най-малко поради факта че самото отлепяне на стария стикер ще е съпроводено и с отлепяне на определено количество от боята на автомобила. Пък и като толкова искат да се подменят стикерите от Волво Карс да си платят за въпросната изработка на новите. В допълнение и знамена и т.н. Това всичко си е харч все пак и не виждам защо трябва да е на наш гръб. Иначе като вариант на мен ми допада варианта на Пламен с Българския трикольор.
1983 Volvo 244, B200E - carb., manual M46, 121hp., 158Nm.- Аврора
1999 Volvo S80, B5204T4, manual M56, 180hp., 240Nm - Албиноса
R.I.P. Холандецо
Неам нерви,за тва карам Волво! :-)

#24
Може ли промяна малка.
Пример
Като ВОЛВО да е само в зеления фон както и България да е по четливо само долу.
Клуб и БГ съответно да не е черно.


Attached Files Thumbnail(s)
   
Основател на ВКБ с членска карта 00008.
Бивш член на УС. Volvo S80 D5 2003.

#25
Не желая темата да се превръща отново в поредната точка на раздора. Предложенията, които сте дали са много хубави, но не отговарят на изискванията. И пак повтарям изработването е изцяло за сметка на Мото-Пфое.
Just keep on walking
Proud To Drive Volvo

#26
Mishell Wrote:Не желая темата да се превръща отново в поредната точка на раздора. Предложенията, които сте дали са много хубави, но не отговарят на изискванията. И пак повтарям изработването е изцяло за сметка на Мото-Пфое.

Права е Мишел. Нека изберем стикери, които са съобразени с политиката на бранда, а който иска ще си остане със стария или самосиндикално ще си поръча да му направят. Хубаво е, че клубния дух се променя от чисто консервативен към леко бунтовен, ама не това е темата да го показваме.Нека уважаваме бранда и в случая неговия наместник в лицето на МП. Поздрави на всички.


Attached Files Thumbnail(s)
   
\\// (())  ||_  \\//  (()) S60 D5 185+к.с. М66.

#27
100Y0 Wrote:
Mishell Wrote:Не желая темата да се превръща отново в поредната точка на раздора. Предложенията, които сте дали са много хубави, но не отговарят на изискванията. И пак повтарям изработването е изцяло за сметка на Мото-Пфое.

Права е Мишел. Нека изберем стикери, които са съобразени с политиката на бранда, а който иска ще си остане със стария или самосиндикално ще си поръча да му направят. Хубаво е, че клубния дух се променя от чисто консервативен към леко бунтовен, ама не това е темата да го показваме.Нека уважаваме бранда и в случая неговия наместник в лицето на МП. Поздрави на всички.
Здравейте,
на мен ми харесва номер 10.
Тъй като съм нов тука искам да попитам - как мога да се сдобия със стикер?
Поздрави,
Светльо

#28
А защо всички решихте, че някой насила ще ви накара да си отлепите старите стикери и да си залепите от новите или пък някой ще ни забрани да си направим каквито си искаме стикери :!: :?: :!: :?: :!: Просто Мото Пфое нямат право да отпечатават стикери които не отговарят на някакви изисквания които те или някой друг е поставил, хората са ви дали право да си изберете от предложените варианти или да предложите други които са подходящи и съобразени с тези изисквания :!: :!: :!: Никой не казва, че старите стикери не стават, аз лично съм си залепил два модела и също нямам намерение да ги отлепям.
Апропо: Мисля, че дори от Мото Пфое да подарят по едно Volvo на всички, все ще се нямери някой да ревне, да пита защо, как, ама не можели да е друго и т.н. НЯМА УГОДИЯ ЕЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙ :roll: :roll: :roll:

#29
Добре казано Big Grin Big Grin :thumbleft:
Полезно четиво което може да направи престоя ви във форума по-приятен
                             Десетте “Божии” Заповеди

#30
Пангев Wrote:ебаси за 1 ден изписах повече отколкото за 3 месеца тук. :roll:
Ами спри се бре Big Grin Big Grin Big Grin
Полезно четиво което може да направи престоя ви във форума по-приятен
                             Десетте “Божии” Заповеди



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)