The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Poll: Изберете вариант за клубен стикер от предложените
You do not have permission to vote in this poll.
1
0%
0 0%
2
0%
0 0%
3
0%
0 0%
4
3.64%
2 3.64%
5
3.64%
2 3.64%
6
5.45%
3 5.45%
7
1.82%
1 1.82%
8
1.82%
1 1.82%
9
41.82%
23 41.82%
10
29.09%
16 29.09%
Друго, дайте предложение, ако изберете тази опция
12.73%
7 12.73%
Total 55 vote(s) 100%
* You voted for this item. [Show Results]

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Нови стикери - анкета, срок до 14.12.2009!!

#31
Ще си позволим да се включим в дискусията.
Интелектуална собственост на всяка компания е не само името й, но и логото, с което се асоциира.
Респективно никой няма право да го използва, модифицира, променя и т.н. Използването му става само с разрешение на собственика. Представете си за секунда обратното и смешните фасади на дилърства по света, решили да проявят творчество в тази насока.

МП е решила да помогне като поеме разходите за отпечатване на нов стикер. Условието е просто - да се използва по позволен начин логото на Волво Карс, стремеж, който всеки истински Волво фен трябва да има.
Другите вече пожелателни неща са да е видимо, изчистено и недвусмислено да показва, че става дума за Волво клуб България, което е в интерес най- вече на самия клуб и неговите членове.

#32
Нека ги направят и светлоотразителни, че много добре изглежда вечер /моят е такъв благодарение на Уискиджака/.
Пък за слагането - както са писали по-горе, който иска да си слага, който не - да си остави стария. Комунизма си е отишъл вече.
Поздрави!
volvo for life
Волво В70 '98 2,0 10V
И не забравяйте, че всяко натискане на спирачката, Ви бърка директно в джоба. Карайте предвиждайки!

#33
Не съм член на клуба и за мое съжаление рядко се появявам на срещи.
Но да сега не прочетох за полза от това да ни има някъде.
Ако съм разбрал форумите сбирките и всичко останало е за наше благо а не за тяхно.
Живеем в демокрация а не в комунизъм .Утре ще поискат да си сменя маслото само при тях
защото политиката е такава.На мен тази работа ми смърди въпреки че ми е запушен носа.
Мога да продължа да разсъждавам но ще заприличам на ревльо.
Който има глава на раменете си ще разбере.
460 1.8 моно 1994 година с газ и на всичкото отгоре и върви
850 2.5 бензин газ

#34
Айде стига вече!
Някой да ви е опрял пистолет до слепоочието?
Някой да ви кара насила да си махнете старите стикери и да ги замените с нови?
Проявете малко мисловна дейност, по дяволите!
Който иска безплатен обяд - да си поръча.
Стига вече с това мърморене и недоволство.
Има правила в тоя свят - ако искате ги спазвайте, ако не - недейте. Само престанете да хленчите, че е тъпо.

#35
Нали името на клуба ни е "Волво клуб България",искаме да е официалния клуб в БГ с името волво,
имаме договор за отстъпки,тогава да проявим малко уважение и да помислим за предложението на МП.
Аз лично взех колата си от клубар,имаше си стикер,нямам намерение да го махам да развалям боята .
Полезно четиво което може да направи престоя ви във форума по-приятен
                             Десетте “Божии” Заповеди

#36
Срокът е до 14-ти. Ще помоля модераторите да не използват излишно правата си.
Just keep on walking
Proud To Drive Volvo

#37
Volvo MP Wrote:МП е решила да помогне като поеме разходите за отпечатване на нов стикер.

А как стои въпроса със знамената,надявам се.... че ще поемете разноските е за тяхното подновяване :wink:

tonyfireman Wrote:Нека ги направят и светлоотразителни, че много добре изглежда вечер

Това е много добра идея :thumbleft: ,и ако е възможно хората от МР да кажат съгласни ли са Confusedcratch:

Huku Wrote:Айде стига вече!

Ники....,винаги ще има недоволни [-( ,и това не трябва да ни ядосва....,може би е нормално :-k Big Grin
Поздрави!
Тежко, брате, се живее
между глупци неразбрани,
душата ми в огън тлее,
сърцето ми в люти рани.

#38
Да, ще поемем и знамената.
Светлоотражението за стикера е добра идея, трябва да проверим с колко ще го оскъпи, за да решим можем или не можем да го направим.

#39
Arrow
Основател на ВКБ с членска карта 00008.
Бивш член на УС. Volvo S80 D5 2003.

#40
Като гледам броя на гласовете в анкетата, най-много желаещи има за вариант 9 и 10.
Смятам, че няма да е проблем отпечатването и на двата варианта, за да може всеки да избере стикер, който му харесва повече. Това нито ще оскъпи печата, нито ще представлява техническа трудност.
Чудя се защо изобщо са пуснати варианти от 1 до 5 ?
P.S.: Два допълнителни въпроса:
1. Какъв е реалният размер на стикерите?
2. Надписът VOLVO в средата на емблемата и вътрешната част на окръжността бели ли са (както в аватара ми), или прозрачни?



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)