This forum uses cookies
This forum makes use of cookies to store your login information if you are registered, and your last visit if you are not. Cookies are small text documents stored on your computer; the cookies set by this forum can only be used on this website and pose no security risk. Cookies on this forum also track the specific topics you have read and when you last read them. Please confirm whether you accept or reject these cookies being set.

A cookie will be stored in your browser regardless of choice to prevent you being asked this question again. You will be able to change your cookie settings at any time using the link in the footer.

Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Смяна радиатор на парното
Здравейте колеги!Скоро ми се наложи да сменям радиаторчето на парното на 460.В една от първите теми прочетох,че не се налага да се сваля таблото,а само барчето и това много ме улесни.Двигателя е 1.8,90 к.с.,"95 г.Ето и снимки за зглобяването-дано съм полезен на някой!

Прикачени файлове Миниатюри

Всичко е възможно!
[Изображение: ab237368.gif]
раскрутка сайтов
Цитирай
Thanks given by:
Снимковият материал винаги е полезен. Благодаря. 8)
Цитирай
Thanks given by:
а тези тръби, който отиват назад - за духалки към задните седалки ли са ?
Цитирай
Thanks given by:
Да.Вървят под мукета и излизат под предните седалки.
Всичко е възможно!
раскрутка сайтов
Цитирай
Thanks given by:
a от къде взе нов радиятор и за колко?
Цитирай
Thanks given by:
Радиаторчето го взех втора употреба,защото новото е по-съпо от големия радиатор,а бюджета ми е ограничен.Намира се за около 300лв.Аз го взех за 40 лв от една морга до Казанлък,но после намерих за 30 в друга морга до Нова Загора-Соколово,но вече беше късно.Радиаторчето,което сложих е от 440 "90 година,но стана.
Всичко е възможно!
раскрутка сайтов
Цитирай
Thanks given by:
Благодаря много! С помощта на снимките и аз се престраших и си го свалих сам моето радиаторче! Big Grin
Цитирай
Thanks given by:
Ако се бях сетил можеше да снимам как си оправих тапицерията на предните седалки,а за другите ремонти обикновено съм доста изцапан и не ми е до снимки. :lol:
Всичко е възможно!
раскрутка сайтов
Цитирай
Thanks given by:
Днес и аз смених радиатора на парното на 460-цата.
Мина гладко , но най-вече благодарение на снимковият материал на 'le4ko' Wink
Цитирай
Thanks given by:
Колеги мислех че съм за смяна на гарнитура на глава ,щото ми изчезваше антифриза ,но се оказа че мокета под седалката на шофьора и зад него е подгизнал сериозно .Може ли да има нещо общо с радиатора на парното климатика или нещо такова
Цитирай
Thanks given by:

Отваряне на:

Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)