The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined array key "dateline" - Line: 1000 - File: inc/functions_post.php PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/inc/functions_post.php 1000 errorHandler->error_callback
/inc/functions_post.php 834 get_post_attachments
/showthread.php 1121 build_postbit
Warning [2] Undefined array key "dateline" - Line: 1000 - File: inc/functions_post.php PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/inc/functions_post.php 1000 errorHandler->error_callback
/inc/functions_post.php 834 get_post_attachments
/showthread.php 1121 build_postbit
Warning [2] Undefined array key "dateline" - Line: 1000 - File: inc/functions_post.php PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/inc/functions_post.php 1000 errorHandler->error_callback
/inc/functions_post.php 834 get_post_attachments
/showthread.php 1121 build_postbit
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Какво видях днес

#1
Днес видях много, много, даже необичайно много волва. Това до тук добре. Бях и в КАТ (където се регистрират автомобили) - там също видях много волва. С нови номера, без номера, една 340ка със жълти номера. Това, за което пускам темата е да ви кажа, че видях едно перфектно 850 (сребристо), със свалени стъкла и вътре се возеха 3ма (трима) младежи. До тук добре. Учудването ми, когато колата мина покрай мен беше, че беше подвижна дискотека. До тук приемливо. Обаче се чуваше "Ооо тигре тигрее..." и тримата вътре се кефеха и си пееха с пълни гърла. Доста селско изглеждаше и хората около мен също се загледаха. Това ли е начина за привличане на внимание?! Това ли е начина да си покажеш селянията?! Слушай си каквото искаш, но не наказвай другите по този начин. А на волвото грам не му отиваше. Това го видях към 15:30 часа при въпросния КАТ. Ако е някой от потребителите на форума да ме извинява, но това ми е мнението (и не само моето).
Volvo S40 1998 1.8
Volvo 940 1996 2.0T
Opel Astra 2007 CDTI
Renault Megane 2010 dCi


ex - Volvo S60 2001 2.4
[Image: garagephp.jpg]
Reply

#2
Днес видях много, много, даже необичайно много волва. Това до тук добре. Бях и в КАТ (където се регистрират автомобили) - там също видях много волва. С нови номера, без номера, една 340ка със жълти номера. Това, за което пускам темата е да ви кажа, че видях едно перфектно 850 (сребристо), със свалени стъкла и вътре се возеха 3ма (трима) младежи. До тук добре. Учудването ми, когато колата мина покрай мен беше, че беше подвижна дискотека. До тук приемливо. Обаче се чуваше "Ооо тигре тигрее..." и тримата вътре се кефеха и си пееха с пълни гърла. Доста селско изглеждаше и хората около мен също се загледаха. Това ли е начина за привличане на внимание?! Това ли е начина да си покажеш селянията?! Слушай си каквото искаш, но не наказвай другите по този начин. А на волвото грам не му отиваше. Това го видях към 15:30 часа при въпросния КАТ. Ако е някой от потребителите на форума да ме извинява, но това ми е мнението (и не само моето).
Volvo S40 1998 1.8
Volvo 940 1996 2.0T
Opel Astra 2007 CDTI
Renault Megane 2010 dCi


ex - Volvo S60 2001 2.4
[Image: garagephp.jpg]
Reply

#3
Какъв е извода, s0me0ne?
Да живее чалгата!!! :finga:

НО НЕ ВЪВ ВОЛВО! :evil:
Reply

#4
Какъв е извода, s0me0ne?
Да живее чалгата!!! :finga:

НО НЕ ВЪВ ВОЛВО! :evil:
Reply

#5
GT1 Wrote:Какъв е извода, s0me0ne?
Да живее чалгата!!! :finga:

НО НЕ ВЪВ ВОЛВО! :evil:


:lol:
Ето моето мнение по въпроса:
Reply

#6
GT1 Wrote:Какъв е извода, s0me0ne?
Да живее чалгата!!! :finga:

НО НЕ ВЪВ ВОЛВО! :evil:


:lol:
Ето моето мнение по въпроса:


Attached Files Thumbnail(s)
       

.jpg   antichalga.jpg (Size: 11.41 KB / Downloads: 4,175)
Reply

#7
Все си мислех, че тези които карат ВОЛВО слушат по-стойностна музика
VOLVO 360GLE 2i
Reply

#8
Все си мислех, че тези които карат ВОЛВО слушат по-стойностна музика
VOLVO 360GLE 2i
Reply

#9
То и от моето се чува понякога силно , ама на-много да чуеш Audioslave \Big Grin/
Volvo 440, 1.8 I, 90HP 1994
Reply

#10
То и от моето се чува понякога силно , ама на-много да чуеш Audioslave \Big Grin/
Volvo 440, 1.8 I, 90HP 1994
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)