The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
моля ви не правете така

#1
Здравейте !Тъй като ,с оглед на развилите се обстоятелства съм решил да бъда скромен на брой мнения ,ще обобщя това което ме вълнува в този дъъъъъъъъъъълъг пост в стил "боич" Big Grin
Та ето по въпроса за заглавието : Днес по обед ,когато се прибирах във вилната зона ,пред вратата ми се разхождаше някакъв незнаен (не е от наща махла )пес! Хърбав ,уплашен търсещ нещо!Занимавал съм се с кучета и веднага познах "истинкото куче " Докато го примамвах (не му трябваше много ) за да го погаля и успокоя ,един съсед ми сподели как видял джип КиА и как животното е било брутално изхвърлено и "джипката" е отпрашила с пълна газ! :!: докато разчиствах снега кучето постоянно подскачаше като минаваше кола по пътя ,явно търсеше стопанина си ! Стопанин! :tfrag: ей такива "стопани " заслужават да ги вържат на верига! Породата е ДРАТХАР-перфектния ПТИЧАР.Ако има ловджии тук ще разберат за кагво богатство става въпрос !За специалистите ще кажа ,че прави стойка ,като види враг (в случая мойта персиика ) Smile Та мисълта ми беше НИКОГА ДА НЕ ПРАВИМТАКА ! МНОГО Е Жалко !
Второто нещо за което искам да пиша е това ДА НАПРАВИМ пак Форума Купон!Нямам нищо против обявите "купува -продава " но малко ми идват в повече и единстения начин ,за хората които искат тук пак да стане ШОУ е просто Да Го Направим!Да пишем невероятните неща ,някой ги наричат "глупости ,простотии,спам ) но нека ни е весело пък да ги възприемат както си искат.........
ей това е 3 в 1 три теми в едно мнение

И накрая .........Кангалич ! хаиде да направим следния експеримент .....понеже ми се пъчиш с твойта камина ,слагаме дърва придобити от ВиК ,слагаме една чаша Водка пред камината ....и засичаме времето за което Водката не става да се пие ...........ферщейн? завира!
Reply

#2
Не мога да не се зарадвам,от такъв тип пост,особено като е от автор от изчезващ вид ( "героите са уморени") Big Grin
Щом ще има водка ,купон явно ще има ,а за да е забавата по-многолюдна,допуснете и съдии на състезанието ::beer::
А нещо спускане със найлон или леген в снега ,не се ли предвижда ?!
:roll:
Полезно четиво което може да направи престоя ви във форума по-приятен
                             Десетте “Божии” Заповеди
Reply

#3
miro343 Wrote:...слагаме дърва придобити от ВиК...
А пък в наше село тръбите са от азбест, бетон и пластмаса. За дървени не съм чул. Big Grin
А по темата-действително тези хора са убиване.

There is no place like 127.0.0.1
Reply

#4
:drinkers: искам и аз пред камината с водката! че ми писна от тая тъмна бира ама нали било модерно зимата...иначе на тоя с Киата да му се здуха гарнитурата на главата му пожелавам Big Grin Big Grin Big Grin ама в добрия смисал който и да е той, ся няма да злобеем! Да почваме с купона във форума тогава и да си земем найлони и легени.... Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin Наздраве
Volvo V40 1,9d 2001 D4192T3
4 cylinders
146 hp / 4100 RPM
350 Nm/ 1660 RPM
1870 cu. cm
powered by PowerChip Germany

Рено Клио, Сеат Ибиса, Опел Тигра, Пежо 306 и....В40
Reply

#5
Докато чакаме да видим какво ще стане с водката да донеса от ивайловградския елексир, че и едно дивечово мезе съм закачил да съхне на терасата, пък дратхара ако става ще го пробваме работи ли макар да не си падам по хвъркат лов. А тъпака който е изхвърлил животинчето, него господ го е наказал с тая KIA :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
<!-- m --><a class="postlink" href="http://ivailovgrad.com/" onclick="window.open(this.href);return false;">http://ivailovgrad.com/</a><!-- m -->
ASS, GAS OR GRAS - NOBODY DRIVES FOR FREE
VOLVO 850 2,0 20V 143HP - Ръбчо
VOLVO 940 D24TIC 122HP - Red Devill
VOLVO 480 B18FT   120HP - Жабчо
Reply

#6
Яааа :roll: ,Миреца изпълзял от преспата Big Grin Big Grin Big Grin

По темата...,много е жестоко,не е човешки някак си да захвърлиш животинка на улицата,такива ми се ще :gib: ,но пък знам че всичко се връща на тоя свят,и всичкото лошо което си сторил не остава не наказано :wink:
Относно Второто; "Купува-Продава" е тема достъпна за всички потребители,стига да спазват правилата за писане във Форума!!! Там модераторите знаят какво да правят за да има Ред!
Така че....,нека от лафче на лафче да върнем Купона във Форума :wav:

И за експеримента с камината....,нужен ви е независим експерт :wink: ,а аз нямам нищо против да бъда съпричастен :tongue:
Тежко, брате, се живее
между глупци неразбрани,
душата ми в огън тлее,
сърцето ми в люти рани.
Reply

#7
Тоз наистина е за убиване но както други се изразиха ИМА КОЙ ДА ГО НАКАЖЕ :tfrag:

Миро много хубави идеи ти идват и си мисля че защо само с водка да е експеримента примерно може да се събере алкохол от различни краища на милата ни татковина и да се пробва ... капиш Smile

И още нещо което приветствам е разбира се добрия тон който се възвръща и КУПОНА НИКОГА ДА НЕ СПИРА.


<!-- m --><a class="postlink" href="http://www.youtube.com/watch?v=UJ25csvQ-IY" onclick="window.open(this.href);return false;">http://www.youtube.com/watch?v=UJ25csvQ-IY</a><!-- m -->

за всички които все още са будни ...
Ако пренебрегнете страха, вие изпускате психологическата спирачка - Аертон Сена
клубна карта № 00168
Reply

#8
kingvolvo Wrote:И още нещо което приветствам е разбира се добрия тон който се възвръща и КУПОНА НИКОГА ДА НЕ СПИРА.


<!-- m --><a class="postlink" href="http://www.youtube.com/watch?v=UJ25csvQ-IY" onclick="window.open(this.href);return false;">http://www.youtube.com/watch?v=UJ25csvQ-IY</a><!-- m -->

за всички които все още са будни ...
Много добра песен! Та колеги освен алкохол от милата ни татковина да вземем да докараме и по една Убава колица че да им се порадваме заедно! Пак и багажници големи...кой кво сложи вътре добре ще е ... може и някой КИА за подпалки да пробваме. Наздраве Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin :cheers: :cheers: :cheers: :drinkers: :drinkers: :drinkers:
Volvo V40 1,9d 2001 D4192T3
4 cylinders
146 hp / 4100 RPM
350 Nm/ 1660 RPM
1870 cu. cm
powered by PowerChip Germany

Рено Клио, Сеат Ибиса, Опел Тигра, Пежо 306 и....В40
Reply

#9
Подкрепям, време беше, много хубави теми сте пуснали :thumbright: :thumbleft: . Отварям аз сутринта форума с очакване да падне изриване на поредния спам, а то какво, стопли ми се душата след тоя клинч навън.
Май Миро има нош домашен любимец :-)
Just keep on walking
Proud To Drive Volvo
Reply

#10
NASKO1973 Wrote:А пък в наше село тръбите са от азбест, бетон и пластмаса. За дървени не съм чул. Big Grin
Те и в наше село са таквиз - дървения матриал го ползват за ремонт на тръбите, по-точно за направа на ЧЕПове Big Grin
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)