The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Volvo 760 тампон

#1
Здравейте на всички,преди известно време си купих 760 2.4ТД 89г.
Проблемът ми е такъв,когато се превключват скоростите се чува едно ужасно удряне.
Отидох уж при едни майстори и те ми казаха че е някакъв си тампон между купето и деферинциала,обаче никаде не можах да намеря и закупя въпросният тампон.Ако някой е имал такъв проблем нека каже своето мнение,или да каже от каде може да се купи
Reply

#2
Откъде си колега? Ако си от София, потърси из форума галин дизела, някъде му имаше телефона.
Той е спец по дизели, но има точно такава 760ка и едно 960, и ги кара доста време така че сигурно знае при кого да те изпрати. Това удряне може да не е (само) от тампон. С какво окачване си отзад мултилинк или цял мост? - повечето 760ки са с т.нар. мултилинк - независимо окачване, доста скъпо за ремонт.
Volvo 945 '97, B200FT, 155hp
Volvo 960 '93, B204FT, 190hp

savarturbo.se
turbobricks.com

It’s not the fart that kills, it’s the smell!
Reply

#3
Мултилинк за мое съжаление Sad
Reply

#4
Небързай да купуваш части.
Намери Галин и той най добре ще ти даде компетентен отговор на проблема ти.
Основател на ВКБ с членска карта 00008.
Бивш член на УС. Volvo S80 D5 2003.
Reply

#5
мерси все пак ще го потърся из форума
Reply

#6
оххххх тампона е.точно отгоре на диферинциала се намира.лошото е че го няма никаде и аз имам проблем с него и не мога да го намеря.а и друго има,за да се смени се сваля почти цялата задница и после реглаж а и като цена за работа е около 300лв.като знам че няма кой да ми ги плати чак не ми се почва :lol:
Reply

#7
Приятели и аз имах същият проблем точно с този тампон и още няколко. От мото пфое уж им излезе по каталожния номер, чаках около месец и след това ми излезнаха със становището, че все пак под този номер им излизат дръжки за врати! Шок и Ужас! Все пак намерих решение Wink Има едни пичове, които правят тампони по поръчка и ето вече близо година не е мръднал, да чукам на дърво! Така че приятелю не се двоуми а действай, надявам се че съм ти бил полезен! Със здраве и безаварийно каране на този невероятен автомобил!
Volvo 760 TDI
D24TIC
90 kW
1988
Reply

#8
Точно това напрвих и аз.да чукам на дърво нямам ядове засега.Мерси на всичкиSmile
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)