The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Приемате ли попълнения в клуба?

#1
Здравейте! Горд собственик съм на S60 8) и много ми се иска да се присъединя към клуба. Планувате ли среща през този месец в София? Разгледах раздела за срещи и видях, че последно е имало сбирка на 31 януари, но за февруари не намирам нищо. Предполагам, че евентуално на срещата по-бързо можем да уредим формалностите - молба, членски внос, карта и т.н.
Благодаря Ви предварително.
Volvo XC90 D5 (D5244T18) R-Design, АСК, дизел, 2012 г.
-------------
Volvo S80 2.5T (B5254T6) Momentum, АСК, бензин, 2009 г.
Volvo S60 2.4  (B5244S4) Sport, РСК, бензин, 2008 г.
Volvo S60 2.4  (B5244S2) Move, РСК, бензин, 2006 г.
Reply

#2
Здравей,

Срещи на клуба има всеки месец. За София срещата е всяка последна неделя от месеца на паркинка срещу НИМ /Национален Исторически Музей/. Това ще рече, че срещата този месец се пада да е на 28.02.2010г.

За присъединяване към клуба можеш да стане и на срещата, а може и в сервиза на Жоро /познат във форума като GT1/. Намира се в студенстки град. За целта ти трябва една снимка 3/4см. мисля да беше, да попълниш заявление, да платиш членски внос от 24лв., както и препоръки от двама редовни членове на клуба.
Ето линк и към една скорошна тема.
Vovlo V40 2001 1.9Di 115Hp
Reply

#3
Всичко е така, както го пише колегата dango_ ,само размера на снимката трябва да е 2на3см.
Поздрави и добре дошъл в клуба.
\\// (())  ||_  \\//  (()) S60 D5 185+к.с. М66.
Reply

#4
Мерси за информацията... сега ми трябват двама поръчители Smile
Volvo XC90 D5 (D5244T18) R-Design, АСК, дизел, 2012 г.
-------------
Volvo S80 2.5T (B5254T6) Momentum, АСК, бензин, 2009 г.
Volvo S60 2.4  (B5244S4) Sport, РСК, бензин, 2008 г.
Volvo S60 2.4  (B5244S2) Move, РСК, бензин, 2006 г.
Reply

#5
YoYo Wrote:Мерси за информацията... сега ми трябват двама поръчители Smile

Колега, заповядай на софийската среща (28.02.2010 /неделя/) пред НИМ, да се запознаем и там ще решим и въпроса с поръчителите.
Reply

#6
YoYo Wrote:Мерси за информацията... сега ми трябват двама поръчители Smile


Отиваш на следващата софийска среща, любезно предлагаш на някои клубари с жадни погледи да почерпиш и готово :wink: Big Grin :twisted: . Другия вариант е при Жоро/GT1/, ама и там следиш за погледа Big Grin Big Grin Big Grin
\\// (())  ||_  \\//  (()) S60 D5 185+к.с. М66.
Reply

#7
100Y0 Wrote:Отиваш на следващата софийска среща, любезно предлагаш на някои клубари с жадни погледи да почерпиш и готово . Другия вариант е при Жоро/GT1/, ама и там следиш за погледа

Гледам и не вярвам на ушите си :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: ,човек като ни гледа от страни ще си каже че "тия тука само на пиянство и разврат са го ударили" :wink: Tongue

Сега сериозно...;колега YoYo,членството в Куба е колкото привилегия,толкова и задължение....,ние сме малка-но сплотена група Фенове на Волво,събрали в този Форум от любов към Марката,с идея за уважение и взаимопомощ!
"Богат е човек,когато има много приятели" Smile ,за това и ние се чувстваме богати :thumbup:
Желая те успех,и ще се радваме да те видим на 28.02. пред НИМ.
Тежко, брате, се живее
между глупци неразбрани,
душата ми в огън тлее,
сърцето ми в люти рани.
Reply

#8
Сега сериозно...;колега YoYo,членството в Куба е колкото привилегия,толкова и задължение....,ние сме малка-но сплотена група Фенове на Волво,събрали в този Форум от любов към Марката,с идея за уважение и взаимопомощ!
"Богат е човек,когато има много приятели" Smile ,за това и ние се чувстваме богати :thumbup:
Желая те успех,и ще се радваме да те видим на 28.02. пред НИМ.
[/b][/quote]

Много добре казано Кире.
Кога ли и аз ще си хвана шапката, да ида на някоя от срещите и да ставам легален член, 1 господ знае. Ех мечти...
Reply

#9
kire Wrote:"тия тука само на пиянство и разврат са го ударили" :wink: Tongue

Когато всичко е в нормални граници - лошо няма Smile Майтапът на страна, след няколко години живот в странство съм си изградил навика никога да не сядам зад волана след употреба на алкохол.
Нямам търепние да да се запозная с Вас, почитателите на Волво и на живо.
Volvo XC90 D5 (D5244T18) R-Design, АСК, дизел, 2012 г.
-------------
Volvo S80 2.5T (B5254T6) Momentum, АСК, бензин, 2009 г.
Volvo S60 2.4  (B5244S4) Sport, РСК, бензин, 2008 г.
Volvo S60 2.4  (B5244S2) Move, РСК, бензин, 2006 г.
Reply

#10
gramov Wrote:Кога ли и аз ще си хвана шапката, да ида на някоя от срещите и да ставам легален член, 1 господ знае. Ех мечти...

Аз знам как може да стане gramov :wink:
Теглиш си заявлението за ченство в Клуба от тук <!-- l --><a class="postlink-local" href="http://www.volvoclub-bg.com/forum/viewtopic.php?f=31&t=3402" onclick="window.open(this.href);return false;">viewtopic.php?f=31&t=3402</a><!-- l -->
,и попълнено (+снимка) го пращаш на адрес София-Герман,ул.Проф.Васил Стоилов №18 за Волво Клуб България.
Дани и Кире ООД ти стават поръчители,и ти връщаме Клубната карта+плик с подаръци Smile

За всички останали въпроси пиши на Лично Съобщение!

Поздрави!
Тежко, брате, се живее
между глупци неразбрани,
душата ми в огън тлее,
сърцето ми в люти рани.
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)