The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
За дизела и олиото

#11
EMETO1 Wrote:
Sally Carrera Wrote:Някой от вас пробвал ли се е да замени дизела с олио?
:roll: <!-- m --><a class="postlink" href="http://vwclub-bg.org/forum/viewtopic.php?p=227918&sid=93121a9b5cb522d9823b86bb0e109671">http://vwclub-bg.org/forum/viewtopic.ph ... bb0e109671</a><!-- m -->
Пич,този който го е написал,доста е послъгал :wink: Като му запекат дюзите ще разбере що за експеримент прави :lol:Нека да остави олиото да си прави салатката,за да има с какво да си пие ракийката :lol:
така е я... да не се наложи от липса на олио да поръсваме салатката с нафта...
Don't tell me there's no hope at all
Together we stand, divided we fall
Reply

#12
EMETO1 Wrote:
Sally Carrera Wrote:Някой от вас пробвал ли се е да замени дизела с олио?
:roll: <!-- m --><a class="postlink" href="http://vwclub-bg.org/forum/viewtopic.php?p=227918&sid=93121a9b5cb522d9823b86bb0e109671">http://vwclub-bg.org/forum/viewtopic.ph ... bb0e109671</a><!-- m -->
Пич,този който го е написал,доста е послъгал :wink: Като му запекат дюзите ще разбере що за експеримент прави :lol:Нека да остави олиото да си прави салатката,за да има с какво да си пие ракийката :lol:
така е я... да не се наложи от липса на олио да поръсваме салатката с нафта...
Don't tell me there's no hope at all
Together we stand, divided we fall
Reply

#13
Пангев Wrote:...като реша да я сменям - може да пробвам.

Aтанасееее! Внимавай!

Бат Мишо вижда всичко.
Volvo S40 1998 1.8
Volvo 940 1996 2.0T
Opel Astra 2007 CDTI
Renault Megane 2010 dCi


ex - Volvo S60 2001 2.4
[Image: garagephp.jpg]
Reply

#14
Пангев Wrote:...като реша да я сменям - може да пробвам.

Aтанасееее! Внимавай!

Бат Мишо вижда всичко.
Volvo S40 1998 1.8
Volvo 940 1996 2.0T
Opel Astra 2007 CDTI
Renault Megane 2010 dCi


ex - Volvo S60 2001 2.4
[Image: garagephp.jpg]
Reply

#15
vlado740 Wrote:Аз не бих рискувал с разни недоказани шльокавици, а и разликата в цената м/у дизела и биодизела е нищожна.
Идиотско ми се струва да си караме хубавите коли с зехтин и олио. Big Grin
Човека се интересува за олио а не за биодизел :wink:

.. по въпроса за олиото бях писал някъде по форума че некъв пич в англия си налива олио в резервоара и си кара... ама нали се сещаш че в българия нито дизела е като дизел нито олиото ни е като олио Confusedhock:
Ex: Volvo 440; 1.9 TDi, Ауди А4, :-|
[Image: a2_h14_22_7_1993_2_1a.gif]
Reply

#16
vlado740 Wrote:Аз не бих рискувал с разни недоказани шльокавици, а и разликата в цената м/у дизела и биодизела е нищожна.
Идиотско ми се струва да си караме хубавите коли с зехтин и олио. Big Grin
Човека се интересува за олио а не за биодизел :wink:

.. по въпроса за олиото бях писал някъде по форума че некъв пич в англия си налива олио в резервоара и си кара... ама нали се сещаш че в българия нито дизела е като дизел нито олиото ни е като олио Confusedhock:
Ex: Volvo 440; 1.9 TDi, Ауди А4, :-|
[Image: a2_h14_22_7_1993_2_1a.gif]
Reply

#17
Напоследък се рових за предимствата на биодизела и използването на растителна мазнина за горива и затова ми беше интересно дали някой го е пробвал на Волво. Но май като гледам засега само голфовете рискуват Smile
Reply

#18
Напоследък се рових за предимствата на биодизела и използването на растителна мазнина за горива и затова ми беше интересно дали някой го е пробвал на Волво. Но май като гледам засега само голфовете рискуват Smile
Reply

#19
Причината вече 15 години да не напусна нашата прекрасна България е, че тук жените са много красиви и са създадени за гореща любов, олиото и зехтина са за салата, виното, ракията и бирата са елексир за душата, а приятелите са ПРИЯТЕЛИ.
Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin
Reply

#20
Причината вече 15 години да не напусна нашата прекрасна България е, че тук жените са много красиви и са създадени за гореща любов, олиото и зехтина са за салата, виното, ракията и бирата са елексир за душата, а приятелите са ПРИЯТЕЛИ.
Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)