The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Терзиев-МРЪСНИК, ВРАГ НА КАПИТАЛИЗМА!

#1
Колеги, днес бях в сервиза на Терзиев и той отказа да ми вземе парите, щото разбирате ли, нямало нужда от ремонт(което в интерес на истината си беше така)! С подобни актове на низш социализъм съсипваме новия светоен ред (NWO)!
В знак на протест си платих членския внос, на Емето!

There is no place like 127.0.0.1
Reply

#2
И ти ли попадна в мръсните му лапи :lol: !Крайно време е това да спре. :lol: Има и по лоши, гадни,отвратителни приоми като израза ;"каквото дадеш".Това са кошмари ,който те карат да не спиш дни наред .Съвеста ти става най-големия враг,мисълта, че си го набутал е УБИЙСТВЕНА. :lol: Съчувствам ти ,повярвай.
Reply

#3
А аз даже веднъж бях сивдетел как тази персона си разви капачката на резервоара на собствената кола и я подари на един човек който беше дошъл в магазина да си купи такава :twisted: :twisted: :twisted: НЯма оправия тая държава еййййй :oops: :oops: :oops:
<!-- m --><a class="postlink" href="http://ivailovgrad.com/" onclick="window.open(this.href);return false;">http://ivailovgrad.com/</a><!-- m -->
ASS, GAS OR GRAS - NOBODY DRIVES FOR FREE
VOLVO 850 2,0 20V 143HP - Ръбчо
VOLVO 940 D24TIC 122HP - Red Devill
VOLVO 480 B18FT   120HP - Жабчо
Reply

#4
Аз за това вече не стъпвам там... А той си мисли че нямам проблеми с колата от няколко месеца хихихихи.....
Мога много подобни примери на горните да дам но който не го познава - той не го познава....
Don't tell me there's no hope at all
Together we stand, divided we fall
Reply

#5
Мене пък Жоро ме тъпче със сладки,соленки,сокчета....,и даже се опитва да ме подхлъзне с алкохол Big Grin
А на рождения си ден ми подари кутия бонбони,и опакова четвърт торта да си нося в къщи :!: :?: :!: Tongue
Няма оправия с него :wink:
Тежко, брате, се живее
между глупци неразбрани,
душата ми в огън тлее,
сърцето ми в люти рани.
Reply

#6
Това за "мръсника" малко не ми харесва като изказ Big Grin но иначе искам да се оплача и аз ... не стига че ми оправи капака и фаровете един път ами ме натъпкаха с Пангев с жабешки бутчета поляти с бира в близката таверна и не иска тогава да ми вземе пари. Как да е това го преживях, но това че вече 3 месеца му "вися" с едни 40 лв. той може и да е забравил ама аз не - ето един повод да се видя с него аз тия дни 8)
The Easy Driver
MOSKVICH 426 combi - 1968 - ex
SEAT TOLEDO/1.6 m.i - 1993 - ex
VOLVO S40/1.8 i - 1996 - ex
VOLVO V70 D5 - 2003 - ex
VOLVO S80 V8 - 2006 - now
Reply

#7
Аз пък няма да се оплаквам. Когато отида стоически търпя всички почерпки със сладки, соленки, сокчета, бири и ... вече не помня какво още съм изконсумирал там. Big Grin
Освен това няма начин да не огледаме щателно колицата отвсякъде разбира се промоционално. :roll:

За това предлагам всеки който има намерение да ходи до сервиза предварително да купи нещо за почерпка. За да не се чуства длъжен после... Big Grin Big Grin
Vovlo V40 2001 1.9Di 115Hp
Reply

#8
И това не помага, дори и да купиш нещо, те засипва с още сто Big Grin вече не помня колко неща оправи за без пари. Жоре, докарваш ни нечиста съвест Big Grin . Ама таверната си я бива, а в стаичката те приемат като у дома си.
Just keep on walking
Proud To Drive Volvo
Reply

#9
Просто в заглавието на темата "мръсник" трябва да се замени с "добряк" и смисъла пак ще се запази :wink: Big Grin .
\\// (())  ||_  \\//  (()) S60 D5 185+к.с. М66.
Reply

#10
Ааааа мръсник си е!
Винаги те поставя в неловко положение така че седмица не можеш спокойно да спиш!
Don't tell me there's no hope at all
Together we stand, divided we fall
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)