The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Среща Пловдив 21.02.2010

#11
заповядай в неделя
Ако пренебрегнете страха, вие изпускате психологическата спирачка - Аертон Сена
клубна карта № 00168
Reply

#12
Жени ша има ли Big Grin Smile
Волво С40 1997г 2000 кубика , 136 коня !
Пловдив
Reply

#13
Мислех да дойда за тази среща, но за съжаление обстоятелствата са такива, че няма как да стане това. Обещавам за следващата среща март месец да дойда. Пиша тук с цел не да стана един от редовните дето пишат: "Приятна ви среща" ами за да ви кажа да ми запазите календарчетата за следващата среща! Big Grin
I ROLL
VOLVO 740 2.0 163 h.p. B200ET 1985
Reply

#14
Ок бъди спокоен календарчета ще има. А за мартенската среща дано времето е хубаво ... мисля си за изненада ама не е сега времето да ви я разкривам
Big Grin Big Grin Big Grin
Ако пренебрегнете страха, вие изпускате психологическата спирачка - Аертон Сена
клубна карта № 00168
Reply

#15
миренце жени ша има само да ми каиш ква искаш чи да те уреда Big Grin Big Grin Big Grin
Ако пренебрегнете страха, вие изпускате психологическата спирачка - Аертон Сена
клубна карта № 00168
Reply

#16
Тодоре,приятелю, за какви дивотии говориш, като по ирония на съдбата,по работа, всеки ден съм в Тракия, а така ми се налага и в почивната ми неделя пак да съм в този не особено приятен за мен квартал, затова говорим, има и заведения в други части на прекрасния ни град, но ние с теб лично го уточнихме това, аз ще съм на линия тази неделя, както обещах и се разбрахме, благодаря ти че си диалогичен човек и разглеждаш и други гледни точки, за срещите в Пловдив, а след няколко седмици до месец и нещо и извън него....
Reply

#17
То и ние може да кацнем утре :roll: :wink:
Тежко, брате, се живее
между глупци неразбрани,
душата ми в огън тлее,
сърцето ми в люти рани.
Reply

#18
Заповядайте, аз имам скъп гост от вчера, ще направя всичко възможно да съм там, но може и да се усуети плана, каквото стане и да не мога да дойда ще съм с вас, а пък има и други срещи....което не означава че съм се отказал де, ще видим какво ще се получи.
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)