The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
може би често срещан проблем

#21
При повече търпение - можете да си оправите проблема!
Небързайте при правенето.
Това не е проблем за мен - след доста пъти на правене на тия оси колелца, зъбчатки и какво ли не.

п.п.Владо - нали ти казах че имам работещ датчик за горивото!
Основател на ВКБ с членска карта 00008.
Бивш член на УС. Volvo S80 D5 2003.
Reply

#22
При повече търпение - можете да си оправите проблема!
Небързайте при правенето.
Това не е проблем за мен - след доста пъти на правене на тия оси колелца, зъбчатки и какво ли не.

п.п.Владо - нали ти казах че имам работещ датчик за горивото!
Основател на ВКБ с членска карта 00008.
Бивш член на УС. Volvo S80 D5 2003.
Reply

#23
На мен също ми се прецаква километража, при мен оста с цифрите изпада от едната страна и вече съм специализирал - за 25мин свалям панела с часовниците намествам оста за киломоетража и сглобявам.
Тея дни пак ще я оправям тази ос, но също мисля да я побългаря - ще има снимки.
Reply

#24
На мен също ми се прецаква километража, при мен оста с цифрите изпада от едната страна и вече съм специализирал - за 25мин свалям панела с часовниците намествам оста за киломоетража и сглобявам.
Тея дни пак ще я оправям тази ос, но също мисля да я побългаря - ще има снимки.
Reply

#25
Dumfree Wrote:На мен също ми се прецаква километража, при мен оста с цифрите изпада от едната страна и вече съм специализирал - за 25мин свалям панела с часовниците намествам оста за киломоетража и сглобявам.
Тея дни пак ще я оправям тази ос, но също мисля да я побългаря - ще има снимки.
За този проблем - леко с чука.
Така се оправя.
Внимавай да няма затягане по системата - да няма после пак сваляне.
Основател на ВКБ с членска карта 00008.
Бивш член на УС. Volvo S80 D5 2003.
Reply

#26
Dumfree Wrote:На мен също ми се прецаква километража, при мен оста с цифрите изпада от едната страна и вече съм специализирал - за 25мин свалям панела с часовниците намествам оста за киломоетража и сглобявам.
Тея дни пак ще я оправям тази ос, но също мисля да я побългаря - ще има снимки.
За този проблем - леко с чука.
Така се оправя.
Внимавай да няма затягане по системата - да няма после пак сваляне.
Основател на ВКБ с членска карта 00008.
Бивш член на УС. Volvo S80 D5 2003.
Reply

#27
Как с чука там ?
То оста минава директно през корупса, който е от плексиглас или нещо друго такова прозрачно, аз си мисля да сложа две метални шайби - за да има лагеруване между тях и външната да я лепна за оста с поялника.
Reply

#28
Как с чука там ?
То оста минава директно през корупса, който е от плексиглас или нещо друго такова прозрачно, аз си мисля да сложа две метални шайби - за да има лагеруване между тях и външната да я лепна за оста с поялника.
Reply

#29
С лепене май няма да стане. Струва ми се, че самата ос трябва да се върти. Опитвал съм да я подпра от едната страна, така че да не се движи аксиално, но въртенето пак спира. Мисля, че самото въртене на зъбчатките избутва оста на една страна, системата е доста прецизна и ако малко се увеличи триенето всичко се смарангясва.
VOLVO 360GLE 2i
Reply

#30
С лепене май няма да стане. Струва ми се, че самата ос трябва да се върти. Опитвал съм да я подпра от едната страна, така че да не се движи аксиално, но въртенето пак спира. Мисля, че самото въртене на зъбчатките избутва оста на една страна, системата е доста прецизна и ако малко се увеличи триенето всичко се смарангясва.
VOLVO 360GLE 2i
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)