The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined array key "dateline" - Line: 1000 - File: inc/functions_post.php PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/inc/functions_post.php 1000 errorHandler->error_callback
/inc/functions_post.php 834 get_post_attachments
/showthread.php 1121 build_postbit
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
По пътищата родни на България!

#11
kire Wrote:докато не преминах през "караулката" на Владая!
Тука вече не се влиза в дупките, а направо се пада вътре! Вече избора ми, докато карам, е дали да влеза в с двете гуми или с едната! Днес минах 12км за 75 минути!
АД!

There is no place like 127.0.0.1
Reply

#12
Аз какво да кажа...Наложи ми се да посетя автостъкла Кобра на ул. Първа българска армия зад централни гробища. В петък си заварих стъклото на сол, но това е друга тема, днес отивам там...Ама там едни дупки, то разбирам че гробища, ама защо предварително, не ми се умира още. Та значи стъклото бързо го смениха, викат следобеда елате да си я вземете. Ама викам им, то не е изсъхнало лепилото още, ами ако ми изпадне джама по тия дупки...Няма, викат, гаранция. И навръщане същият слалом, ма колкото и да си добър има изненадки, само в една попаднах, ама качествено. Надявам се задната лява гума утре да не се е спуснала в гадната кал, в която съм паркирала. Е, няма такава свинщина просто Confusedhock: Confusedhock: Confusedhock: Confusedhock: Confusedhock: Плащай народе, данъци винетки, застраховки, че и акт ще ти напишат... :gib:
Just keep on walking
Proud To Drive Volvo
Reply

#13
Колеги до кога ще търпим тая малоумщина не знам.Ще трябва да уча нови псувни и рогатни че моите вече се изтъркаха.Не съм участвал във война , но си мисля че дори и след бомбадировка пътищата ще са по добри! Confusednipe:
Reply

#14
Здравейте !Хаиде и аз да се влкюча в клуба на "двете гуми"
:gib: В петък 26.02 в 04.00 тръгнах от Варна за София .В Столицата трябваше да съм в 11.00 и понеже бях с децата ,реших да тръгна рано и да карам бавно! в 4.40 ,4-5 км след с.Невша влязох в яма с около 100 км/ч.Чух свистенето на гумата и слязох ----предна дясна! извадих резервната и..........започна приключението!Трите болта са със ключ 17 ,а секретния 19 .Та точно тоя 19 взе че се счупи :roll: пробвах с гайчен ---истърва :roll: подлагах отверки ,керпедени ,ключ за свещ на бензинопил ......е няма развиване ! започнах да светя на идващите коли с едно фенерче ....в 05.00 на магистралата никой не спира !в 5.30 детето вече ревеше ,че няма да може да си вземе наградата в НДД и .....една Вектра спря :!: Две момчета ми лашнаха секретния болт (30 секунди ) аз им благодарих и се захванах със смяна на гумата! Тъмно ,студено ,вятър ----за 5 мин бях готов .Потеглихме :wink: ама НЕ :mrgreen: задната беше аут !Ей тука вече си признавам ,че се панирах! В 05.45 се обадих на Ицо850 ,защото се оказа ,че нямам телефона на най- близкия Волво фен --ЗЛАТКО от Шумен .Забравих една съществена глупост която направих ,а именно да покарам 10-на км. по джанта до ОМВ Sad
В 5.50 се свързах със Златко и започнах да свалям задната гума ------беше :wink:
Как този Човек успя да стане в 5.50 ,да намери гума с джанта ,да измине 35 км. за мен все още е загатка ............ОГРОМНО БЛАГОДАРЯ ЗЛАТКО !В 7.15 вече си вземахме довиждане ,а аз не му вярвах ,като успокояваше децата и жена ми ,че всичко ще е наред и ще успеем да стигнем за награждаването в София !
8.30 -Търговище ---реших да разменя десните гуми ,защото моята резервна се оказа биеща !10 минути и пак бях в болида Big Grin Big Grin
От Велико Търново до София пътя беша перфектен .Перфектна беше и навигацията на Дидо ,благодарение на която преспах куките (да ме извиняват някой хора от Добрич :wink: ) и в 11.30 бях паркирал пред Националния Дворец на Децата .Получихме наградата ! Детето бе на седмото небе !От адреналина по шофирането там бях и аз !
Днес като се прибирах към Варна ,реших да намеря ямата и да я снимам .Какво видях ли ?! 200 метра след "моята яма " двама с опел (с лети и вече излети джанти) сменяха 2-те леви гуми !Спрях ,попсувахме малко ! Прибрах се ! И през целия път си мислех ,ако не познавах Златко ,какво щях да правя !?
Ще ви кажа за какво се размечтах !Искам да имам календарче с картата на БЪЛГАРИЯ в която под името на града ,да има поне по един телефон на ЧОВЕК като ЗЛАТКО !
Reply

#15
нещо такова    
Reply

#16
Ето на какво попаднах <!-- m --><a class="postlink" href="http://vbox7.com/play:00cbb570" onclick="window.open(this.href);return false;">http://vbox7.com/play:00cbb570</a><!-- m -->
Може да направим една тема и всеки да си даде точното място на жителство и телефония номер и като се съберат всеки колега да си го принтира и си го слага в колата :wink:
340gle ,1988,1.7,80hp-минало
850,1992,B5252F,2.5i,20v,170hp-минало
V40 ,1997,B4204S,2.0i,16v,140hp-минало
S40,1997,B4218S,1.8i,16v,115hp-минало
C70,1999,B5234T3,2.3 Turbo,240hp-настояще
V40,1997,B4218S,1.8i,16v,115hp-настояще
Reply

#17
То тази идея вече функционира при нас Радо!
На малките календали има мобилния номер на Регионален представител,с който може да се свърже всеки,и да се организира "спасителна акция" в зависимост от местоположението си.
Миналата неделя в Пловдив имаше такова мероприятие,с главни действащи лица Тошко и Свилен :wink: Tongue Smile
Надявам се,че това ще продължава и в бъдещо време,а с разрастването на Клуба ни и регионите ще са повече!


п.п. сетих се....че тези календарчета са различни,за отделните региони,и има какво да се направи в бъдещо време по въпроса....
Тежко, брате, се живее
между глупци неразбрани,
душата ми в огън тлее,
сърцето ми в люти рани.
Reply

#18
Е ако бях закъсал във Плевен или Сливен например ......? телефони няма ,а симпатизанти и надявам се желаещи да помогнат има .........!Аз се наемам да изработя картата ,стига да има желаещи !Мога да я направя и в по- голям формат ,за да се виждат четливо телефоните !
Ако в края на краищата работата тръгне ,трябва да се реши в какъв радиус да бъде евентуалната помощ или да са маркирани пътищата които се наема всеки "да обслужва "
ако ще е радиус ,аз се наемам да помогна на всеки в радиус 30 км. (например )
ако пък е конкретен път --- си заплювам магистралата Варна ---Зл.пясъци и пътя Варна -Рогачево
Струва ми се ,че ако се заформи дискусия ,трябва нова тема ! А може да ми пращате телефоните на ЛС или Скайп
:!:
Reply

#19
Колеги, а какво да кажа за ОГРОМНАТА ДУПКА НА КВАРТАЛ ,,кНЯЖЕВО"???2
В моя квартал, локалното платно и пътя между блоковете е КОШМАР!Ама истински кошмар.
На дясното колело не му върви.Вчера много яко влязох в ПРИВОДНЕНА дупка и колата удари лошо.
Положението с качеството на пътната настилка е ОТЧАЙВАЩО И НЯМА ИЗГЛЕДИ ДА СЕ ПОДОБРИ!
��Ходих до ,,Технополис" -,,Младост" и по ,,Околовръстен път" отново правят ремонти....Пък за ,,Студентски град" не ми се говори.
Трябва да хода при Джи Ти 1 освен за преглед на двигателя, да ми види и състоянието на ходовата част......
Бесен съм от НЕПУКИЗМА И БЕЗХАБЕРИЕТО НА ОБЩИНАТА И НАПИ!
Просто вече не намирим смисъл от това, че все още живея в България.....
Наскоро ходих до Пирдоп...Е неописуемо ужасен е пътя , дълбоки, дупки с остри ръбове......
Кой ще ми плати гумите, които струват по 220 лева броя?
Мисля обаче , че за ставащото сме виновни ние.
Няма обществен натиск за промяна на статуквато.За .промяна на отношението към хората.Отказавт ни се най-елементарни неща, които са задължение на държавата и общината. :evil:
Ако пътувате по Е-79 МНОГО МОЛЯ ОСТОРОЖНО МИНАВАЙТЕ ПРЕЗ ,,КНЯЖЕВО". Sad
Кара/ше/ Волво С 40 2,0 бензин
1997г. 140 к.с.С уважение към съфорумниците.
<!-- m --><a class="postlink" href="http://www.forum-lines.ru/rez/ab189818.gif">http://www.forum-lines.ru/rez/ab189818.gif</a><!-- m -->
Now AUDI A6 4F 2.4 2004г. 177 к.с.
Reply

#20
Razsipnik Wrote:...


Във Варна правиха протест пред общината точно по този повод но незнам какво постигнаха...

Няма да е лошо и в София да се организира нещо подобно. Да им стоварим всичките счупени части пред общината в знак на благодарност за прекрасните ни пътища(тука вече съжалявам, че изхвърлих старите амортисьори).

Всъшност може и без протест, просто всеки да започне да прави дарения на общината под формата на повредени части от дупките по пътищата. Като стане масово явление мисля, че ще схванат намека. :wink:
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)