The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
По пътищата родни на България!

#21
Няма да схванат, сващат само от събиране на пари за данъци (пътен, годишен данък, винетки, повишени застраховки на не знам какво си основание...) без да си мръднат пръста. А ние плащаме като овце, стрижи, стрижи и бой! Ах, как побеснявам просто вече няма къде да се кара, нямааааа :tfrag: Confusedhock: :minigun: :gib: :chain: :trans: Confusednipe:
Just keep on walking
Proud To Drive Volvo
Reply

#22
Mishell Wrote:Няма да схванат, сващат само от събиране на пари за данъци (пътен, годишен данък, винетки, повишени застраховки на не знам какво си основание...) без да си мръднат пръста. А ние плащаме като овце, стрижи, стрижи и бой! Ах, как побеснявам просто вече няма къде да се кара, нямааааа :tfrag: Confusedhock: :minigun: :gib: :chain: :trans: Confusednipe:

Това е едно много вярно обощение за цялостното ни поведение като общество........ Cry
Жалка история общо взето.
Кара/ше/ Волво С 40 2,0 бензин
1997г. 140 к.с.С уважение към съфорумниците.
<!-- m --><a class="postlink" href="http://www.forum-lines.ru/rez/ab189818.gif">http://www.forum-lines.ru/rez/ab189818.gif</a><!-- m -->
Now AUDI A6 4F 2.4 2004г. 177 к.с.
Reply

#23
<!-- m --><a class="postlink" href="http://paper.standartnews.com/bg/article.php?d=2010-03-10&article=316608" onclick="window.open(this.href);return false;">http://paper.standartnews.com/bg/articl ... cle=316608</a><!-- m -->
Just keep on walking
Proud To Drive Volvo
Reply

#24
Rado_91 Wrote:Ето на какво попаднах <!-- m --><a class="postlink" href="http://vbox7.com/play:00cbb570" onclick="window.open(this.href);return false;">http://vbox7.com/play:00cbb570</a><!-- m -->
Може да направим една тема и всеки да си даде точното място на жителство и телефония номер и като се съберат всеки колега да си го принтира и си го слага в колата :wink:
Това предложение го поткрепем с две ръце :hello1: нека да си помагаме то е ясно,че даржавата него прави само данаци плащаме
от таз година е вдигнат с 50% , а насреща разбити пътища ...куп неща както и колитени Confusedhock:
Reply

#25
"Здравейте!
Казвам се Георги Мирчев и понастоящем ----edit-----. За момента ми се налага да пътувам и все по-често се сблъсквам с жалката действителност по пътищата ни. Пиша Ви, защото възмущението ми вече стана нетърпимо. Първото ми оплакване е свързано с дупките точно на светофара за входа към Нова сграда на Факултета по математика и информатика или бул. България номер: 236. Кратерите именно на това кръстовище ще надминат скоро широчина от метър може би, а за дълбочината - може би над 30 см. Вярвайте ми, дори автобусите не могат да ги прекрачат. Надявам се, че скоро ще предприемете някакви мерки с пътя там, защото скоро може да стане неизползваем. Второто ми оплакване е относно пътя около гребна база. Става въпрос за участъка от бул. 6-ти септември от пресечната точка с Пещерско шосе до пресечната точка с бул. Свобода, малко след края на гребната база. Не зная дали скоро сте минавали от там, но кратерите, които са там, биват заобикаляни от всички граждани, тъй като през тях НЕ може да се премине. Има една огромна дупка заемаща над половината от пътното платно. Боя се, че ако неангажираността на съответните органи продължи пътят и покрай Гребната база ще стане неизползваем. И последното ми оплакване е за два кратера в началото на Пещерско шосе, още на табелата ПЛОВДИВ. Тези кратери стоят там от над 3 месеца. Вече всички шофьори ги научиха и не е проблем да ги заобикалят, но аз се притеснявам, че ако някое животно от рода на котка или куче попадне в тях няма да може да излезе. Затова Ви моля да намерите някакви средства и да ги запълните. За пример бих дал село Ново село, където при най-малкото възникване на дупка, тя е запълнена до срок от 5 дни, а дори да се изрови току-що запълненият асфалт, пак бива запълнена до 2-3 дни, което направо ме изумява в сравнение с рововете, които стоят в Пловдив по няколко месеца. Надявам се скоро да предприемете някакви мерки, а аз ще се постарая да взема рулетката и да Ви осигуря снимков материал, който съм убеден, че ще Ви изуми.
Благодаря Ви!"
Аз ей това писах на <!-- e --><a href="mailto:kmet.kmet@plovdiv.bg">kmet.kmet@plovdiv.bg</a><!-- e --> . Сигурно ще се намерят хора, които да ме съдят как мога да пиша така, но не ми пука, писна ми от официалности и мило държание и питам: Как може да стоят разните ровове по 5 месеца? Братът на мой много добър приятел е гумаджия и бизнесът му процъфтява и то не защото изправя джанти, а защото сменя сцепени гуми и то само карани из града Пловдив. Хората вече спират и пускат мигачите пред дупките. Ако някой ме ядоса преспокойно мога да го закопам в някой от рововете по пътя. А и ако някой защити общината - да стане общински съветник, та поне да има причина да си яде майните редовно. Цяло лято си клатят краката, а сега 100% ще излязат с оправданието - кой пълни дупки зимата - ми тоя дето е достатъчно тъп цяло лято да чака неволята да ги запълни. Ай със здраве
I ROLL
VOLVO 740 2.0 163 h.p. B200ET 1985
Reply

#26
До г-н Георги Мирчев


Копие до инж. Иван Тотев




Относно: оплакване от дупките по пътищата.

Уважаеми г-н Мирчев,

Цитираните от Вас местоположения на дупки на територията на Район " Западен" вече са запълнени, както следва:
-два броя кратера в началото на "Пещерско шосе" до табелата на град Пловдив;
-продължение на бул. " 6-ти септември" от бул. "Свобода" до "Пещерско Шосе" (пътят покрай Гребна база).



Благодаря за гражданската активност.




С уважение:

ДЕСИСЛАВА ЖЕЛЯЗКОВА
Кмет на Район "Западен"

Евала!
I ROLL
VOLVO 740 2.0 163 h.p. B200ET 1985
Reply

#27
Днес даже запълниха две ями до вкъщи.Бяха се раздрънчали към 9:30ч. с онези големите кътрачи и викам си айдееее, отиде месец поне докато запълнят с асфалт.Като минах в 11:30ч. вече бяха запълнени и нямаше грам машини и хора.Направо се опулих Confusedhock:
V40 B4204S '97
Reply

#28
Браво калега, освен за активната гражданска позиция, браво и за късмета, че проблема вече е решен. И аз видях днес в Казанлък чудо невиждано: малко валяче движещо се с космическа скорост по улицата пред офиса :mrgreen: , вече бе изпълнило служебния си дълг и валирало дупките :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: !
\\// (())  ||_  \\//  (()) S60 D5 185+к.с. М66.
Reply

#29
Някой може ли да каже как е пътят Велинград - Якоруда - Разлог - Благоевград. Определено ме интересува дали има много кратери, защото ако има направо ще мина през Боровец. Целта е разходка малко, но не офроуд разходка. Иначе знам, че пътят след Банско към Благоевград е супер, но за последно през Якоруда съм минавал преди 4-5 години и тогава пак си беше плачевно положението.
I ROLL
VOLVO 740 2.0 163 h.p. B200ET 1985
Reply

#30
Да кажа, че пътят Пазарджик - Боровец - Дупница е най-отвратителното нещо.. който минава през този път.. по-добре през София към Благоевград.. такива ровове просто не съм очаквал..
I ROLL
VOLVO 740 2.0 163 h.p. B200ET 1985
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)