The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Хладилната чанта - да или не ?

#1
Кой е магазинът,продуктът (чанта,кутия и пр.),с които един
евентуален потребител на студено-ледени продукти,може да изпита
необходимото висшо удоволствие?
Колеги,вашето мнение е изключително важно и съществено !
Reply

#2
Хладилната чанта е голяма глезотия,и ние мислим на пролет да се обзаведем с такава :wink:
Само това мога да ти кажа засега Емили :roll:
Тежко, брате, се живее
между глупци неразбрани,
душата ми в огън тлее,
сърцето ми в люти рани.
Reply

#3
Моята хладилна чанта си я взех преди време от Италия и съм много доволен. Има и 2 "неща" не знам как се казват Big Grin Big Grin Big Grin ама ги слагаш във фризера да се замразят и после в чантата...Ако си охладиш и бирата преди да я сложиш вътре ще те изкара поне 24 часа ако не я държиш на слънце и не я отваряш много много. Наскоро си взех хладилник който е досущ като чантата, на външен вид са еднакви само на хладилника има 1 кабел за запалката, той е още по-добре, само дето капака е по-дебел и събира по малко...(бира) Big Grin Big Grin Big Grin 32 кена съм събирал... Big Grin Big Grin Big Grin
Volvo V40 1,9d 2001 D4192T3
4 cylinders
146 hp / 4100 RPM
350 Nm/ 1660 RPM
1870 cu. cm
powered by PowerChip Germany

Рено Клио, Сеат Ибиса, Опел Тигра, Пежо 306 и....В40
Reply

#4
Въпреки че в момента в сайта им няма хладилни чанти - попитай в магазини Волта (<!-- m --><a class="postlink" href="http://www.volta.bg" onclick="window.open(this.href);return false;">http://www.volta.bg</a><!-- m -->).
Аз моята си взех миналата година в началото на лятото от техен магазин.

Една забележка : не си уточнила - чантата да позволява ли захранване чрез газ или само ток.

Имай в предвид че за много от моделите не се препоръчва да са на температури +30C и места като багажник на кола тип седан не се препоръчва, тъй като се смята че мястото не е проветриво.
Обикновено въпросните чанти поддържат температура до 18C под околната - т.е. ако околната е ~28C-30C то вътре чантата ще постигне температура не-пониска от 10C-12C. Затова производителя препоръчва да се слагат предварително изстудени/замразени "елементи" (напр. пластмасова кутия с вода), с цел достигане на по-ниска температура.

Тази която имам е модел на Campingaz и съм доволен.
Ето страница с моделите Campingaz Powerbox.

От към шум - моята е приемливо тиха, когато е включена в колата.
Без удължител най-вероятно кабела за в кола ще позволи чантата да бъде не по-далеч от задните седалки.
При някои модели в зависимост от поставянето на захранващия кабел - чантата изстудява или загрява. На тези кабели има по една червена и една синя точка в края на кабела. При поставяне захранващия кабел ако червената точка е на горе - чантата затопля, ако синята е на горе - чантата изстудява.
Reply

#5
Като съвсем нов и зелен потребител тук, днес ровя и разглеждам из целия форум. Попаднах на една стара тема за хладилните чанти, надявам се да ви свърши работа.
<!-- l --><a class="postlink-local" href="http://www.volvoclub-bg.com/forum/viewtopic.php?f=29&t=5002&st=0&sk=t&sd=a" onclick="window.open(this.href);return false;">viewtopic.php?f=29&t=5002&st=0&sk=t&sd=a</a><!-- l -->
Engineered to enjoy Volvo

Volvo 440 1.7i , 102 Нр, 1992
Volvo V40 1.9D , 115 Нр, 2002
Reply

#6
определено да. Още повече препоръчвам "чантата", която си поръчахме с форда. Направи си е мини хладилник. Събира и охлажда по много. МОже и да топли, задаваш си температури и тн глезотии. Бях я снимал, но така и ме домързя да кача снимките. Който беше на язовира знае за какво става въпрос
Reply

#7
gadnia_metal Wrote:определено да. Още повече препоръчвам "чантата", която си поръчахме с форда. Направи си е мини хладилник. Събира и охлажда по много. МОже и да топли, задаваш си температури и тн глезотии. Бях я снимал, но така и ме домързя да кача снимките. Който беше на язовира знае за какво става въпрос

Я кажи колко парички излезе, предполагам от МотоПфое си я напазарувал?

Че и аз се замислям за такваз глезотийка...
Reply

#8
да, от там е, но не помня цената. Ако пазим офертата някъде ще се опитам да я намеря. Само не знам дали няма да има разлика между пакетната цена при поръчка на колата и отделна покупка като резервна част. Ние искахме да вземем две три ама казаха, че на кола по една се полага. Повече като резервна част Confusedhock:
Reply

#9
Радвам се за темата.Тя възроди у мен желанието да имам такова изделие в колата си.
Прегледах тук там и видях, че сносните хладилни чанти започват от 400 лева нагоре.
Харесах си, само че не знам дали ще стане за багажника на С 40...., а и да стане как ще е окабеляването.В момента освен стандартните консуматори на ток в колата има още 3- Навигация ,Радап-детектор, вто-телевизор.Естествено имам сплитер за кабелите....

там е работата дали няма да се окаже прекалено много това за акумулатора.Моят е 75 АЧ.А има и дрег проблем- моята кола е седан и силно ще се отесни и без това неголемия багажник.
Кара/ше/ Волво С 40 2,0 бензин
1997г. 140 к.с.С уважение към съфорумниците.
<!-- m --><a class="postlink" href="http://www.forum-lines.ru/rez/ab189818.gif">http://www.forum-lines.ru/rez/ab189818.gif</a><!-- m -->
Now AUDI A6 4F 2.4 2004г. 177 к.с.
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)