The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Материали за Главната страница на сайта

#1
Моля всеки който има някаква информация, материали, идеи за рубрики която мисли че ще е полезна за изграждането на сайта да постне тук. Отворени сме за всякакви идеи, мислим да има галерия за срещите, но в момента все още незнам какви други рубрики да сложа, та всяка една помощ ще е от полза.
Reply

#2
Подготвям една страница с магазини и морги събрани на куп с малък коментар и рейтинг който са ми дадени от someone който са взети от стария форум.
Ще добавя и от мен още неща, и ще ви ги пратя на Вас someone и xamlet.
Надявам се че такова инфо от личните им архиви на клубарите ще ви дадът да се включи към тази обща информация.
Нека да се сложи върху тази тема и Анкета Къде са били доволни хората. С отговари всички места който са включени, където най голямия процент да означава че там е най добро - като препоръка от опит.
Основател на ВКБ с членска карта 00008.
Бивш член на УС. Volvo S80 D5 2003.
Reply

#3
http://en.wikipedia.org/wiki/Volvo_Cars
Има за волво, за моделите и т.н. Мога да се пробвам да попреведа оттам или поне да имаме линк към википедията на страницата?
Reply

#4
В един форум на главната страница имаше списък с горещите теми!
Беше много удобно!

Също така могат и да се въртят колите от гаража!
Стува ми се не лоша идея.
I'd like mornings better if they started later
Reply

#5
Аз мога да помогна с рубрика за тунинг на волво.
Може и да се направи раздел "Направи си сам" със снимки и обяснения как се монтират ли демонтират разни неща, подобрения и други полезни.
Хубаво е и историата на волво да се преведе.
Раздел за даунлоад на файлове също си струва ако може и филмчета зависи от хостинга колко е ограничен. Тези рубрики е хбаво да са само за регистрирани юзери.
Reply

#6
VolvoFan Wrote:Може и да се направи раздел "Направи си сам" със снимки и обяснения как се монтират ли демонтират разни неща, подобрения и други полезни.

Мисля че един раздел "Направи си сам" би бил особено полезен за коли като нашите.
Мисля че бих могъл да преведа челен руски опит по темата.
Те са водещи в това направление.
Пък и на човек, като са му закачени ръцете от правилната страна на тялото, не е проблем да се справи, сига да има необходимата информация. Не че не можем да откриваме колелото, всеки петък вечер, но за тогава съм планирал по-алкохолни занимания! :lol:

Quote:Тези рубрики е хбаво да са само за регистрирани юзери.

Може би е редно!
I'd like mornings better if they started later
Reply

#7
и аз сум сагласен с останалите хубаво е да има такива линкове но да е само за регестрирани потребители също така предлагам да има нещо като полезни саитове които са извле4ени от форумите и ако ти трябва не6то по конкретно да го намери6 там да има кратко обяснение за какво става дума(за саита ) а не да тарси6 мнооо време по форума в смисал да бъде на едно място практи4но и удобно също и може да се направи по добра галерия в смисъл да се слойат пове4е снимки от сре6тите също съм ЗА рубриката направи си сам може да има доста полезни не6та браос на Garfield за идеята Big Grin знам 4е някои неща ги повтарям но дано ме разберете Smile (Тези рубрики е хбаво да са само за регистрирани юзери) Smile
караи VOLVO бъди БаМбУчА
Reply

#8
Както виждате главната страница е занемарена. Това е направо срамно. Аз както и Пламен сме администратори, а не новинари. Също така не намираме нужното време да се грижим за всичко и да следим всички новини свързани с марката. Ако има някой желание да следи за новини из нета и да ги публикува, да се свърже с мен и ще дам кратки обяснения.

Не става няколко човека да вършим всичко. Вземете и вие участие в изграждането поне на архив от новини във сайта. В момента сайтът в този си вид меко казано се обезсмисля. Доста време очаквах някой да изяви желание да помогне, но никой не прати ЛС да каже "Аз мога да пиша отвреме навреме новини, кажи как става".

Започва да ми писва меко казано...
Volvo S40 1998 1.8
Volvo 940 1996 2.0T
Opel Astra 2007 CDTI
Renault Megane 2010 dCi


ex - Volvo S60 2001 2.4
[Image: garagephp.jpg]
Reply

#9
Както виждате главната страница е занемарена. Това е направо срамно. Аз както и Пламен сме администратори, а не новинари. Също така не намираме нужното време да се грижим за всичко и да следим всички новини свързани с марката. Ако има някой желание да следи за новини из нета и да ги публикува, да се свърже с мен и ще дам кратки обяснения.

Не става няколко човека да вършим всичко. Вземете и вие участие в изграждането поне на архив от новини във сайта. В момента сайтът в този си вид меко казано се обезсмисля. Доста време очаквах някой да изяви желание да помогне, но никой не прати ЛС да каже "Аз мога да пиша отвреме навреме новини, кажи как става".

Започва да ми писва меко казано...
Volvo S40 1998 1.8
Volvo 940 1996 2.0T
Opel Astra 2007 CDTI
Renault Megane 2010 dCi


ex - Volvo S60 2001 2.4
[Image: garagephp.jpg]
Reply

#10
s0me0ne Wrote:Както виждате главната страница е занемарена. Това е направо срамно. Аз както и ......

Не става няколко човека да вършим всичко....

Започва да ми писва меко казано...


ТАКА Е, МИШО!
УМИРАНЕ ИМА, ОТКАЗВАНЕ - НЕ!
Млад си още - стягай се! И това ще мине.
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)